Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 7

user posted image

Kepta kiauliena

1 – 2 kg kiaulienos sprandinės gabalas
česnako galva
sauja džiovintų slyvų, abrikosų
druskos, pipirų
majonezo

Sprandinėje padaryti nedidelių įpjovų, į kurias prikišti česnako skiltelių ir džiovintų vaisių. Mėsą ištrinti druska ir pipirais. Aptepti majonezu. Standžiai suvynioti į foliją (arba dėti į kepimo rankovę) ir kepti iki 200º C orkaitėje 1 – 2 val. (iki kepimo pabaigos likus 20 min. praplėšti foliją ar kepimo rankovę, kad mėsa apskrustų).

P. S. nieko nauja čia nėra, bet mėsa gavosi skani smile.gif Kepimo laikas priklauso nuo jūsų orkaitės ir mėsos gabalo dydžio... Ar mėsa iškepė, tikrinau termometru - geras tai daiktas ax.gif Kepiau kepimo rankovėje. Abrikosų, gaila, neturėjau... Manau, su jais būtų buvę dar skaniau... rolleyes.gif Bet iš principo ir taip gavosi super... Teoriškai iškeptą mėsą reikėtų iškart standžiai suvynioti į foliją ir palaukti prieš pjaustant bent 20 min., kad mėsa išliktų sultinga, bet mes valgėm iškart tongue.gif

user posted image
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

aš tai viriau azijietišką vištienos sriubą, vyrui labai patiko, tik man ji tokia tamsi gavosi, gal sakau nuo sojos padazo??

ir vakar kepiau varškės keksą su šokolado gabaliukais, vakar buvo skanumėlis, dar šiltas thumbup.gif bet šiandien, kai atsipjoviau gabaliuką, tai toks, na suzmekęs, kaip ir susispaudęs, nežinau, bet jau nebe toks skanus doh.gif

o matau naujas receptukas mėsos, jei ne šiandien, tai rytoj išbandysiu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(kriziukas @ 2007 01 19, 10:46)
ir vakar kepiau varškės keksą su šokolado gabaliukais, vakar buvo skanumėlis, dar šiltas thumbup.gif  bet šiandien, kai atsipjoviau gabaliuką, tai toks, na suzmekęs, kaip ir susispaudęs, nežinau, bet jau nebe toks skanus doh.gif



Greičiausiai taip gavosi todėl, kad dar karštą keksą supjaustei - keksus reikėtų pilnai atvėsinti ir tik tada skanauti. Na, tokie jau jie - lepūs kaip vyrai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(darzelis @ 2007 01 18, 22:57)
Labas. Aš darau tokį įdarą: šalto rūkymo šoninė (kad būtų ir mėsytės ir lašinukų), svogūnų daug smulkiai papjaustau, pipiriukų ir kokių nors prieskonių mėsai (aš naudoju Santa Marijos prieskonius). Viską drai išmaišau ir dedu į bandeles. Mėsos įdaro kepti nereikia.

Ačiū,bandysiu kept 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2007 01 19, 11:09)
Greičiausiai taip gavosi todėl, kad dar karštą keksą supjaustei - keksus reikėtų pilnai atvėsinti ir tik tada skanauti. Na, tokie jau jie - lepūs kaip vyrai smile.gif



Man ir taip buvo, supjausčiau, o kitą dieną jau toks susmegęs buvo....
Nieko pasitaisysim doh.gif
Atsakyti
Sveikos šeimininkutės,kepiau itališkas bandeles vakar vakare 10 val gavosi thumbup.gif šiandien vėl kepsiu ir anyta užsimanė recepto tongue.gif Blynas universalas irgi super,bet pirmą kartą kai kepiau tai turėjau prastą popierių vos nereikėjo su juo visu valgyti lotuliukas.gif kepiau su krabų lazdelėmis thumbup.gif Kitą kartą kepsiu krevetėmis.Aš taip noriu tų matavimo šaukštelių,bet mano miestuke jų nėra doh.gif dažnai būnu Klaipėdoje,gal kuri žinote kur jų būna Klaipėdoje g.gif Duonkepės irgi noriu dabar derinu su MB wub.gif Kepsiu kiaulieną pagal naujausią receptą,esu kiaulienos ėdikė blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2007 01 19, 10:09)
Greičiausiai taip gavosi todėl, kad dar karštą keksą supjaustei - keksus reikėtų pilnai atvėsinti ir tik tada skanauti. Na, tokie jau jie - lepūs kaip vyrai smile.gif



na taip, pjausčiau dar karštą ax.gif tai gal ir dėl to... g.gif nu nieko, kitą kartą pasitaisysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Martyna @ 2007 01 18, 16:40)
Už ką man balionas?  ax.gif Turbūt už tai, kad vakar pagaliau išbandžiau kinietiškus paplotėlius  biggrin.gif Seniai jau seilę varvinau, bet vyrui tokie patiekalai nepatinka, tai nebuvo kaip kept, bet vakar sesė atvažiavo ir išbandėm  mirksiukas.gif Nugi  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif Dabar sakė dažniau atvažiuos ir visada kepsim juos  lotuliukas.gif
user posted image

o kur paplotėlių receptas? niekaip jo nerandu... doh.gif
Atsakyti
http://www.supermama...p;#entry5393727
Atsakyti
Sonatina, nelabai supratau to paplotėlių recepto, kam padalinti tešlą į dvi dalis, ar tai antram papločiui ir keptuvę tik ištepti sviestu, o po to nereikia jokio riebalo? blush2.gif
Atsakyti
Uliuliuska, na jei nemėgstate kepenėlių iš principo, tai joks receptas neprivers jų pamėgti smile.gif O dėl kekso tai net neįsivaizduoju, kodėl taip atsitiko... g.gif Ar tikrai visus produktus tiksliai matavai? unsure.gif

darzeli 4u.gif

Nolina, džiaugiuosi, kad varškėčiai patiko smile.gif (o ką, tavo mergina labai išranki? rolleyes.gif )

daffni 4u.gif

Mama_Tania, tai nebloga pyrago reklama bigsmile.gif Net 15 000 žmonių gamins lotuliukas.gif O kodėl nieko nedarai su svogūnais? g.gif

Daivve, labai džiaugiuosi, kad universalus blynas patiko (o ir įdaras pagal aprašymą turėtų būti super... rolleyes.gif ) 4u.gif

kriziuk, tai sriuba tikrai nuo sojos padažo tamsoka smile.gif O kaip tu keksą per naktį laikei? Ta prasme, į ką nors vyniojai ar kaip? Tikiuosi mėsa gausis skani smile.gif

Katu, tikrai tie keksai, kaip ir vyrai biggrin.gif

noir1, džiaugiuosi, kad bandelės pavyko, o ir blynas gavosi skanus smile.gif Tikiuosi ir mėsa patiks... Dėl šaukštų Klaipėdoje neatsakysiu, o duonkepė - geras daiktas... ax.gif

mamushka, ačiū 4u.gif

jurginėli, tešlą reikia dalinti į dvi dalis, nes gaunasi du paplotėliai smile.gif Taip, riebalais reikia šiek tiek patepti du kartus - prieš kepant pirmą paplotėlį ir prieš kepant antrą paplotėlį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pince @ 2007 01 18, 11:09)
Norėjau paklausti, blush2.gif kaip daryti lašinukų įdarą į bandeles,kokių lašinukų reikia ,šalto ar karšto rūkymo,su raumenuku ar be,ar reikia kepinti ir dar ką nors d
ėti,nesu kepusi wub.gif ar tiks bandelių su cinamonu tešla ar geriau kuri kita???
Ir jeigu jau rašau tai SONATINA TU SUPER thumbup.gif ,sąrašo nedėsiu ,bet gaminau tikrai daug ką, meniu namie dabar labai įvairus tavo dėka 4u.gif

gal dar nepaveluotai patarsiu ax.gif .
Tešlą pyragėliams darau šitą močiutės mielinė tešla. O įdarui, tai perku šalto rūkymo šoninę ("Biovelos" mūsų šeimynai skaniausia), juos pakepinu su svogūnu, papipirinu ir įdedu grietinės 12% , ir dar truputuką patroškinu. Pyragėliai superiniai thumbup.gif gaunasi, dingsta nuo stalo per 5 minutes.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vytule: 19 sausio 2007 - 14:29