Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 7

Oi merginos,kokį ubagą universalą kepu
Papildyta:
Net rašyti nebaigiau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
Nu kas čia darosi g.gif blink.gif pritrūkau pieno pripyliau 150 ml vandens,reikia sviesto žiūriu blink.gif tik popierius doh.gif dėjau margariną žiūrėsiu kas gausis lotuliukas.gif
Atsakyti
Sedziu dabar prisikirtu ssepardo pyrago su vistiena, o desertu torto "marsas". Visa dieta suniui ant uodegos doh.gif . Bet viskas taip skanu, net drauges sake, kad kuo toliau tuo skaniau thumbup.gif . Aciu Sonatinai 4u.gif
Atsakyti

Antra karta ruosiau "Silke su grietine" - viena gardziausiu mano kada nors valgytu silkiu, aciu Sonatina 4u.gif

Pirma karta gamindama laikiausi visu nurodymu - isejo puikiai, bet musu seimai pasirode kiek per astru del zalio svoguno. Siandien svoguna pakepinau ir tik tada dejau i smulkintuva kartu su obuoliu ir trupuciu grietines; dar sviezio krapo stiebeli pridejau del gaivumo. Pavyko thumbup.gif

Dar vienas dalykas, neparasytas recepte, bet "issifruotas" is nuotraukos: silke, man regis, butinai reikia deti ant griezineliais pjaustytu pomidoru. Be pomidoru sitas patiekalas - tik puse skanumo; kazkaip labai jau jie dera su obuoliniu padazu.

Tikrai skanus ir gaivus valgis, dar karteli aciu 4u.gif
Atsakyti
Labas aš vakar dariau ,,Varškinės tešlos pyragėlius", nu skanu nerealiai rolleyes.gif , dariau su faršo ir grybų įdarų, tai vyras gryžęs sukosi ir sukosi aplink lėkštę, tai išvažiavo šiandien medžioti, tai sakau, ką iškepti, sako dar liko pyragėlių tongue.gif , tai įdėjau mirksiukas.gif Ačiū thumbup.gif
Atsakyti
kepenys karaliskai thumbup.gif
o keptuvej keptas napoleonas g.gif kazkoks nesusipratimas gavosi, gal blynus per plonus padariau doh.gif nznau, skonis neblogas , bet vaizdas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mamushka @ 2007 01 20, 13:37)
kepenys karaliskai  thumbup.gif
o keptuvej keptas napoleonas  g.gif kazkoks nesusipratimas gavosi, gal blynus per plonus  padariau  doh.gif nznau, skonis neblogas , bet vaizdas  doh.gif

man napaleonas ir ne kaip isejo schmoll.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
noriu ir as padekoti Sonatinai uz receptus 4u.gif
Per tam tikra laiko tarpa isbandziau keleta,viskas labai skanu, ypac patiko kalakutienos vyniotinis su suriu, pora kartu kepiau pyraga "trupinelis"ir t.t. Tik varskinis tinginys ir makaronu lizdeliai man nelabai blush2.gif O siandien bandysiu daryt plikytos teslos pyragaicius.
Atsakyti
Sweikutes, help!Nu uzsimaniau as ta obuoliu pyraga su kakava issikept...nu krc...kazkoks ablomas sad.gif(( Ale dar kai nusipirkau priciudna mikseri svarstykles, vyrui cia gyriausi kaip bus skanu...ir....kazkaip ta tesla visai nebeganti, o ji su tiek miltu ma jau kociojasi, ka daryt?aisku as tiek nedejau, bet visvien jau gavosi kieta sad.gif ar kuri nors kepe?
Atsakyti
tiesa, Sonatina, tu man patark, ka daryt su 101 kiausiniu???pas man saldytuvas zagruzintas, nebezinau kur juos det, jau bloga nuo omletu kiausinieniu, blynu:D
Atsakyti
Kepiau kelinta karta jau krabinius blynelius thumbup.gif Ir padariau varskes tingini su dziovintais abrikosais ir dziovintais serbentais thumbup.gif
Atsakyti
labai skanus pyrageliai gavosi thumbup.gif tik neturiu su kuo ta krema i vidu ikist, tai vargau su sauksteliu. o kremas skystokas gavosi, taip ir turi but?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nefertite2006: 20 sausio 2007 - 20:54
labukas ,
as rasau jums pirma karta,bet daznai paskaitineju ir nemazai jau esu isbandziusi sonatinos patiekalu man jos receptukai labai patinka ir daznai pagal juos gaminu,vot ir siandien pasigaminau citrinini torta manau kad bus labai skanus thumbup.gif mirksiukas.gif manau kad mane priimsite i savo paplepejimus ir ivairenybiu pasidalijimus 4u.gif
Atsakyti