Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 7

QUOTE(Sonatina @ 2007 01 19, 14:26)


kriziuk, tai sriuba tikrai nuo sojos padažo tamsoka smile.gif O kaip tu keksą per naktį laikei? Ta prasme, į ką nors vyniojai ar kaip? Tikiuosi mėsa gausis skani smile.gif




ne, neuždengiau, nevyniojau, tiesiog lėkštėj gulėjo ir tiek ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mama_Tania @ 2007 01 19, 09:48)
Ssu svogūnais stengiuosi nieko nedaryti, o kaip reikia (turiu omeny, kaip tai darote?) smulkiai papjaustyti ax.gif ?


Smulkiai supjaustyti - tai gana sudetingas darbas smile.gif Siaip as isigijau Tuperware svogunu smulkintuva - sudedi i ja svoguna ketvirciais ir kelis kartus pasukioji ir svogunas buna smulkiai supjaustytas.
O siaip tai pjaunu svoguna per puse turbut istrizai (zodziu, kaip jis auga, tai vertikaliai) tada guldau ji ant lenteles, pabandau kuo plonesnem juostelem irgi istrizai ji supjaustyt ir tada tas juosteles pjaustau vel istrizai biggrin.gif biggrin.gif Nu, matau, kad paciai ne viskas aisku smile.gif Gal kada nufotografuot reikes... doh.gif Tada pazliumbiu gerai, ir einu pjaustyt antra puse, papjauscius ketvirtadali, vel pazliumbiu, tada issikvieciu vyra ir jis pabaigia pjaustyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2007 01 19, 15:34)
Tada pazliumbiu gerai, ir einu pjaustyt antra puse, papjauscius ketvirtadali, vel pazliumbiu, tada issikvieciu vyra ir jis pabaigia pjaustyt biggrin.gif


aš stengiuos iškart jam duoti:)) bet šiaip ir pati pjaustau:)) mane ne tiek virkdo, kiek negaliu pakęst po to rankų kvapo... schmoll.gif


dar turiu klausimuką: pas Sonatiną yra receptų, kur parašyta šviežios mielės. o tai čia kokios? iš kur man jų gauti? sausų tai va turiu, o kitokių?????? help.. ax.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daffni: 19 sausio 2007 - 14:45
vytule, ačiū smile.gif Reikės ir man kada nors iškepti bandelių su lašinukais smile.gif

kriziuk, aš paprastai įdedu į dėžutę ir palieku uždengusi, tik, aišku, prieš tai ataušinu... g.gif

daffni, šviežių mielių būna visose parduotuvės šaldytuvuose, kur sviestas, kondensuotas pienas ir pan. Būna mėlynuose pakeliuose po 42 g ir geltonuose pakeliuose po 100 g. Anksčiau dažniau dariau su šviežiom mielėm, bet šiaip jų galiojimo terminas gana trumpas, tad nemažai ir išmesdavau... doh.gif O dabar visada namie turiu kelis pakelius sausų mielių ir nereikia sukti galvos, kad suges ir teks išmesti smile.gif (aišku ir jos turi galiojimo terminą, bet jis kur kas ilgesnis, už šviežių ax.gif )...
Atsakyti
Siandien su draugem darysim separdo pyraga su vistiena. Kiek ten porciju mazdaug gaunasi? Nezinau ar uzteks 1 ar reikes dvigubinti g.gif
Atsakyti
QUOTE(agotas @ 2007 01 19, 17:13)
Siandien su draugem darysim separdo pyraga su vistiena. Kiek ten porciju mazdaug gaunasi? Nezinau ar uzteks 1 ar reikes dvigubinti g.gif


Na, mums uzteko kazkur 5-6 kartams (Asmenims)
Atsakyti
QUOTE(noir1 @ 2007 01 19, 12:16)
Sveikos šeimininkutės,kepiau itališkas bandeles vakar vakare 10 val gavosi thumbup.gif šiandien vėl kepsiu ir anyta užsimanė recepto tongue.gif Blynas universalas irgi super,bet pirmą kartą kai kepiau tai turėjau prastą popierių vos nereikėjo su juo visu valgyti lotuliukas.gif kepiau su krabų lazdelėmis thumbup.gif Kitą kartą kepsiu krevetėmis.Aš taip noriu tų matavimo šaukštelių,bet mano miestuke jų nėra doh.gif dažnai būnu Klaipėdoje,gal kuri žinote kur jų būna Klaipėdoje g.gif Duonkepės irgi noriu dabar derinu su MB wub.gif Kepsiu kiaulieną pagal naujausią receptą,esu kiaulienos ėdikė blush2.gif

klaipėdoje yra parduotuvė 'sangaida' daukanto gatvėj šalia 'žanos' ir žaislų parduotuvės, priešais megaplazos požeminę aikštelę.
Atsakyti
Nugi issikepiau pagaliau keksiukus su Nutella bigsmile.gif Gavosi daug geriau nei pirma karta 4u.gif
Anadien kepiau Italiskas bandeles unsure.gif Totalus pravalas verysad.gif Per surios, gumines doh.gif Zodziu neskanios unsure.gif Bet manau del to, kad miltai buvo netinkami tam reikalui unsure.gif

Laurechka, saulele, isduok paslapti kokius dejei miltus i Italiskas bandeles g.gif Tu cia pas mus gide vietine rolleyes.gif Patark 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gadiga: 19 sausio 2007 - 16:45
QUOTE(Mama_Tania @ 2007 01 19, 08:48)
su svogūnais stengiuosi nieko nedaryti, o kaip reikia (turiu omeny, kaip tai darote?) smulkiai papjaustyti ax.gif ?


Svogūnus ir mėsytę smulkiai supjaustau, kaip rašiau prieskonių įdedu ir viską labai gerai išmaišyti. Mėsą perku šalto rūkymo šoninę, kad ir lašiniuko būtų biški.
Ar jūs iš viso nevartojate svogūnų. Man tai labai skanu.
Atsakyti
Mes šiandien valgėm kuskusą su kariu. Skanu thumbup.gif 4u.gif Svarbiausia greita biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(nengamo @ 2007 01 19, 17:40)
Mes šiandien valgėm kuskusą su kariu. Skanu thumbup.gif  4u.gif Svarbiausia greita  biggrin.gif


Tas kuskusas ir mums labai patiko thumbup.gif

As siandien kepiau Varškinės kriauklelės sausainukus thumbup.gif thumbup.gif tikrai labai skanus mano chebrai laaaaaaaabai patiko thumbup.gif thumbup.gif
gal ir netokie grazus kaip sonatinos blush2.gif bet svarbu kad skanus thumbup.gif


user posted image

Atsakyti
Ką tik gaminau balandėlių apkepą rolleyes.gif tai taip skaniai prisivalgėm visa šeima essen.gif ir mažylis visai nemažai suvalgė thumbup.gif tik aš dariau truputį paprasčiau rolleyes.gif į verdantį vandenį sudėjau bulvių,morkų,ryžių ,kopūstų ir lauro lapelių ir viriau apie pusvalandį,keptuvėje apkepinau faršą su svogūnais ,padruskinau ir papirinau gerai faršą ir kai apkepė sudėjau viską į puodą ir dar patroškinau apie 10min. prieš pabaigą sudėjau druską,pom.padažą ir grietinės essen.gif labai skanu ir paprasta thumbup.gif
Atsakyti