Įkraunama...
Įkraunama...

Žaidžiame virtuvę su Glacee - 2

vyriau lesiu sriuba, labai patiko.
Atsakyti
Vajetau , kaip gražiai dryžuotas ''Zebras'' wub.gif o šitaip pilant ,kaip parašei,šaukštais ir gaunasi?O kokią kepimo formą naudojai , apvalią?aš vakar kepiau iš savo užrašų truputį kitokį "zebrą",tai buvo visiškas pravalas doh.gif mėginsiu šitą wub.gif
Atsakyti
Kaip tau mano receptas. Jei į tuperwarė žiedą daryti. Žėlė, tavo Karpatės kremas ne su kondensuotu pienu, o grietinėle ir želatina ir paskutinis sluoksnis biskvito. Kaip manai ar gerai bus?
Atsakyti
Aš irgi labai mėgstu kepti zebrą - tik pilu vietoj gazuoto gėrimo sultis. Bet man Glacee sluoksniai daug labiau patinka - aš visada dėdavau du šaukštai baltos, du šaukštai rudos masės - bandysiu kaip Glacee - man tai dar gražiau atrodo - dėkuj už idėją. 4u.gif
Atsakyti
Shiduh
Smagu, kad patiko smile.gif Mes irgi labai mėgstame smile.gif

bazuka
Ačiū wub.gif Taip, reikia formą pastatyti lygiai ir stengtis tiesiai i centrą atsargiai pilti tešlą būtent šaukštais (galima ir iš kond. maišelio,bet tada sunkiai nutaikyti kiekį) Kad būtų gražesnis piešinys, tešlą reikia suskirstyti ne po lygiai. Vienos turėtų būti daugiau. Tada gaunasi gražiai. Zebrus galima kepti bet kokioje formoje, bet apskritoje gražiausias pjuvis išeina smile.gif

tavi
Užmanymas turėtų būti geras, tik kad karpatės kremas be kondensuoto pieno... Gražiai turėtų atrodyti smile.gif

editam
wub.gif gazuotas gėrimas priduoda purumo smile.gif bet su sultimis turėtų būti skanu smile.gif Būtent tos nelygios tešlos dalys ir duoda gražesnes juosteles smile.gif
Atsakyti
Sveikutės, kepėjėlės, virėjėlės smile.gif

Nugi kepiau aš dar kart tą skanųjį tortą su vyšniom. Bet ir vėl man biskvitas negerai gavosi verysad.gif Manau, man sviestas viską sugadino, nes ištirpęs kažkoks keistas buvo : taip lyg vanduo su riebalais būtų sumaišyti, o kiek pamenu turėtų būti normalus, vientisas skystis g.gif Ar gali taip būti, kad čia sviestas kaltas? Nes ir biskvitas iškepęs toks pošlapis vėl ir riebaluotas unsure.gif

Tiesa, jau porą kart vištą su 40 skiltelių česnako kepiau. Nu bais skanu, ypač antrąkart. Tikiuosi trečią bus dar skaniau lotuliukas.gif

O tortą vis tiek bandysiu, kol išeis kaip priklauso rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos,
kepiau "Triufelį". Štai koks pavyko... ax.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ugnužė: 09 vasario 2007 - 23:27
QUOTE(Ugnužė @ 2007 02 09, 23:26)
Sveikos,
kepiau "Triufelį". Štai koks pavyko... ax.gif
user posted image


Kaip iš kokio žurnalo puslapio... thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugnužė @ 2007 02 10, 01:26)
Sveikos,
kepiau "Triufelį". Štai koks pavyko... ax.gif
user posted image

Nu kaip sauniai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
Glacee,
Na su kursenu viniotiniu teks palaukti - neturiu pakankamai dideles skardos biskvitui iskepti blush2.gif O pirkti cia jau nebenoriu, nes yra minciu kad rudeni grisim i Lietuva, tai daiktu ir be jos bus doh.gif
Noriu pasiklausti - kiek daugmaz yra stikline 'Zebro' recepte? Labai megstu sokolada, bet ne sokoladinius (kakavinius) pyragus ar tortus, bet pries sita net ir as neatsilaikiau thumbup.gif Labai jau neatspari groziui lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

P.S. Vyksta paruosiamieji darbai ziedams. Tik sakiau nezaisiu su ju forma - supjaustysiu kaip sausainius ir tiek blush2.gif Forma skonio negadina lotuliukas.gif
Atsakyti
Trapūs žiedai
10 ziedu:
385 g miltu
154 g cukraus
231 g sviesto
54 g kiausiniu ~ vienas L dydzio
druskos
73 g riesutu

sviestą išsukti su cukrumi, palaipsniui pilant kiausinius, iberti druską. Po to sujungti su miltais. Tešlą kočioti 6 - 7 mm storiu, išspausti žiedus, aptepti kiaušiniu ir pabarstyti kapotais riešutais. Kepti 230 - 240 C, kol gražiai paruduos.
[/quote]

Hmmm.... g.gif O kepimo milteliu kokiu tikrai nereikia? Susiruosiau uzminkyti tesla ale sustojau blush2.gif
Atsakyti
mazuliux
Žinok, niekaip neįsivaizduoju, kodėl tau taip gaunasi. Gal čia sviestas koks nors ne toks? Vienintelė paguoda, kad skonis geras smile.gif Malonu, kad višta patinka smile.gif

Ugnužė
Bravo! smile.gif Labai gražu!!!!

Comma
mea culpa.... maxima-maxima.... kokia tu šaunuolė, kad pastebėjai. Šiaip recepte yra amonio karbonatas. Galima pakeisti kepimo milteliais arba soda. Pataisiau recepte... blush2.gif Iš principo ypatingai neturėtų pakenkti, jei neįdėsi puriklio, nes yra nemažas riebalų kiekis, jie tikrai būtų trapūs ir nekieti, bet gal geriau įdėti smile.gif
Stiklinė pas mane 250 ml smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Glacee: 10 vasario 2007 - 15:19