Įkraunama...
Įkraunama...

panikos sindromas

QUOTE(virugie @ 2007 02 06, 21:35)
Linkiu pasveikt tik mūsų nepamiršk vis parašyk kaip sekas ax.gif

nepamirsiu smile.gif
as dar nepasveikau...manes, kaip ir jusu, laukia ilgas kelias...Daktaras sake, kad taikant psichoterapija, gydymas uztrunka nuo metu iki dvieju sad.gif per menesi niekas dar nepagijo nuo tos ligos. Kadangi tie isgyvenimai, nuoskaudos, itampa kaupesi mumyse daugeli metu (gal net nuo vaikystes) ir dabar taip pasireiskia nerimo priepuoliais, tai ir gydymas trunka ilgai. Ir cia vien vaistais nepasveiksti, kol nesurasi ir nepanaikinsi priezasties...
Laikykimes kartu ir dalinkimes patirtimi.
Gerai, kad yra sis forumas smile.gif vis drasiau, kad ne viena smile.gif
Papildyta:
QUOTE(daivoska @ 2007 02 06, 23:12)
Labas 4u.gif
Nezinau, kas itakoja, bet pastaruoju metu mane toks kvailas nerimas apima, net galunes sekundei nutirpsta verysad.gif Jau maniau, kad nebereikes Bromazepamo, bet panasu, jog teks ir toliau piktnaudziaut unsure.gif Pas mane namie tai itin nepalankios salygos gyvenimui be streso: tevas megejas isgert ir pastaruoju metu ramus isgeres nebuna, su vyru nebesusisnekam, atrodo lyg bendru interesu nera unsure.gif Arba riejames arba tylim doh.gif Dukra jau baigia ant sprando uzlipt doh.gif Na, vienu zodziu, savijauta bjauri verysad.gif


Labutis 4u.gif
neliudek - tu ne viena. MEs palaikom tave, mieloji wink.gif man lygiai tas pats - isivaizduok, jau du menesius vartojau antidepresantus, nerimas beveik isnyko, o stai paskutinem savaitem vel eme reikstis blogumai darbe sad.gif kazkokia nesamone..tai ir nuejau vakar pas psichoterapeuta...visa pasimetus ir issigandus. Tai jis ir israse man siuntima i psichoterapijos centra - ten vyksta psichoterapijos seansai, bet juos reikia kasdien lankyti - tada matomas rezultatas.
Uzjauciu del tecio ir vyro - ir amn taip buna...kartais atrodo, kad gyvenu su svetimu zmogum, kruis manes visiskai nesupranta...gal kartais reikia tau pirmai prie jo prieiti, parodyt demesi, meile, svelnuma? zinai juk tuos vyrus - jie kaip mazi vaikai smile.gif jiems irgi reikia daug demesio smile.gif
O keik tavo dukrytei metu?
Atsakyti
QUOTE(vejavaike @ 2007 02 07, 09:18)
Labutis 4u.gif
neliudek - tu ne viena. MEs palaikom tave, mieloji wink.gif man lygiai tas pats - isivaizduok, jau du menesius vartojau antidepresantus, nerimas beveik isnyko, o stai paskutinem savaitem vel eme reikstis blogumai darbe sad.gif kazkokia nesamone..tai ir nuejau vakar pas psichoterapeuta...visa pasimetus ir issigandus. Tai jis ir israse man siuntima i psichoterapijos centra - ten vyksta psichoterapijos seansai, bet juos reikia kasdien lankyti - tada matomas rezultatas.
Uzjauciu del tecio ir vyro - ir amn taip buna...kartais atrodo, kad gyvenu su svetimu zmogum, kruis manes visiskai nesupranta...gal kartais reikia tau pirmai prie jo prieiti, parodyt demesi, meile, svelnuma? zinai juk tuos vyrus - jie kaip mazi vaikai smile.gif jiems irgi reikia daug demesio smile.gif
O keik tavo dukrytei metu?


Dukrai po menesio bus 2 metai, labai jau islepinau doh.gif O prie vyro tai noro nera paciai prieiti ir pan, pastaruoju metu, kai tik ji pamatau gryzusi is darbo, tai toks nervas apima, nenoreciau jo isvis matyti schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(daivoska @ 2007 02 06, 23:12)
Labas 4u.gif
Nezinau, kas itakoja, bet pastaruoju metu mane toks kvailas nerimas apima, net galunes sekundei nutirpsta verysad.gif Jau maniau, kad nebereikes Bromazepamo, bet panasu, jog teks ir toliau piktnaudziaut unsure.gif Pas mane namie tai itin nepalankios salygos gyvenimui be streso: tevas megejas isgert ir pastaruoju metu ramus isgeres nebuna, su vyru nebesusisnekam, atrodo lyg bendru interesu nera unsure.gif Arba riejames arba tylim doh.gif Dukra jau baigia ant sprando uzlipt doh.gif Na, vienu zodziu, savijauta bjauri verysad.gif

mums su vyru ir krizė bet gal mėnulis pasikeis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(daivoska @ 2007 02 06, 23:12)
Labas 4u.gif
Nezinau, kas itakoja, bet pastaruoju metu mane toks kvailas nerimas apima, net galunes sekundei nutirpsta verysad.gif Jau maniau, kad nebereikes Bromazepamo, bet panasu, jog teks ir toliau piktnaudziaut unsure.gif Pas mane namie tai itin nepalankios salygos gyvenimui be streso: tevas megejas isgert ir pastaruoju metu ramus isgeres nebuna, su vyru nebesusisnekam, atrodo lyg bendru interesu nera unsure.gif Arba riejames arba tylim doh.gif Dukra jau baigia ant sprando uzlipt doh.gif Na, vienu zodziu, savijauta bjauri verysad.gif


Sveika 4u.gif

Itakoja tuos priepuolius visinis nerimas del kazkokiu problemu, daznai net pats nepripazusti tu problemu...Tai va, o kadangi kaip rasai namie nepalankios salygos, tai juk vistiek viduje grauzies, kankinies del tevo, vyro, dukreles...Reikia spresti problemas sias...Tikrai nepalik visko savaime issipresti, nes nieko nebus. Siulau tau gerai pagalvoti ko nori pati ir imtis kazkokiu vieksmu, pagalvok del kokiu priezasciu tave erzina vyras ir nenori jo matyti, kaip galetum atsiriboti daugiau nuo tevo ir jo problemu, na o su dukryte manau anokia cia ir problemele, dauguma mazu vaiku lipa ant sprando biggrin.gif Bet svarbiausiai pasistenk gyventi del saves, o ne det tevo ar vyro. Ir pagalvok, kaip galetum pagerinti savo savijauta...ir atitolti nuo namie jauciamo streso. Nes visi sie priepuoliai ir prasideda del streso, nerimo, problemu ir issprendus jas po truputeli nerimas nyksta...As kazkaip po apsilanky,u pas psichologe labiau pradejau save stebeti, atradau butent kada man buna negera, kodel...ne viska pavyksta isspresti, bet daug ka jau issprendziau taip, kad man gyventi butu lengviau... ax.gif
Papildyta:
QUOTE(virugie @ 2007 02 07, 16:01)
mums su vyru ir krizė bet gal mėnulis pasikeis? g.gif


M...nemanau kad menulis itakoja santykius ax.gif Gal geriau kazka keiskit patys, o nelaukit kito menulio patekejimo biggrin.gif nemanai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(daivoska @ 2007 02 07, 14:57)
Dukrai po menesio bus 2 metai, labai jau islepinau doh.gif O prie vyro tai noro nera paciai prieiti ir pan, pastaruoju metu, kai tik ji pamatau gryzusi is darbo, tai toks nervas apima, nenoreciau jo isvis matyti schmoll.gif


O tai kodel tu vyro nenori matyt? bet, mieloji, pagalvok kaip jam ajustis - jis grizta po darbo namo vsias pavarges, o zmona nenori jo matyt...jam irgi skaudu...jis juk dirba del seimos, seima islaiko. PAdaryk jam skania vakariene, pasitik ji su sypsena, pavakarieniaukit zvakiu sviesoj... tongue.gif padaryk tai...o jeigu jis neivertins - tada jau suprantu, kad jame problema. Bet jei nieko nedarysi viskas savaime nesusitavrkys...zinok, kai vyras grizta namo jis nori matyt besisypsancia ir jo laukiancia zmona ir dukra smile.gif
ir man taip buna, ir as ne visada sypsausi, kartais pyktis ima, bet...stengiuos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vejavaike @ 2007 02 07, 16:54)
O tai kodel tu vyro nenori matyt? bet, mieloji, pagalvok kaip jam ajustis - jis grizta po darbo namo vsias pavarges, o zmona nenori jo matyt...jam irgi skaudu...jis juk dirba del seimos, seima islaiko. PAdaryk jam skania vakariene, pasitik ji su sypsena, pavakarieniaukit zvakiu sviesoj... tongue.gif  padaryk tai...o jeigu jis neivertins - tada jau suprantu, kad jame problema. Bet jei nieko nedarysi viskas savaime nesusitavrkys...zinok, kai vyras grizta namo jis nori matyt besisypsancia ir jo laukiancia zmona ir dukra smile.gif
ir man taip buna, ir as ne visada sypsausi, kartais pyktis ima, bet...stengiuos smile.gif


Na is dalies sutinku su tavim, bet is kitos puses ziurint, jei jau nenori matyti vyrщ tai kazkokia yra priezasris tam ir nemanau, kad verta dantis sukandus sypsotis, stengtis ir apgaudineti save ir ji, kad viskas gerai. Geriau jau apsvarstyti kodel nenori jo matyti...ir tada spresti problema. As tai visda uz tai, kad jau geriau atskirai, nei kartu tik is ipratimo ar del vaiku!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mereveja: 07 vasario 2007 - 16:02
QUOTE(mereveja @ 2007 02 07, 17:01)
Na is dalies sutinku su tavim, bet is kitos puses ziurint, jei jau nenori matyti vyrщ tai kazkokia yra priezasris tam ir nemanau, kad verta dantis sukandus sypsotis, stengtis ir apgaudineti save ir ji, kad viskas gerai. Geriau jau apsvarstyti kodel nenori jo matyti...ir tada spresti problema. As tai visda uz tai, kad jau geriau atskirai, nei kartu tik is ipratimo ar del vaiku!!!


Tai vat - as irgi taip visada maniau, kol neistekejau smile.gif o jau aki apsizeniji, turi ebndra vaiak ir bendra buta, tai ohoho kaip sunku buna, ypac jei iskyla tarpusavio nesutarimai..Iseit su vaiku nera kur, galima parduoti buta jei abu to nori..o jei veians nenori? tai tada niekaip neparduosi...Vaikui irgi reikai abieju tevu..zodziu, situaciaj tampa sudetinga...aisku, kartais sioje situacijoje padeda pinigai - net tyrimais irodyta, kad moterys, kurios daugiau uzdirba, skiriasi drasiau smile.gif bet, kai pagalvoji, tiek daug skyrybu pas mus. Jei tik kas ne taip, tuoj skuba skirtis, neieskoma jokiu kompromisu sad.gif
Atsakyti
QUOTE(vejavaike @ 2007 02 07, 17:45)
Tai vat - as irgi taip visada maniau, kol neistekejau smile.gif o jau aki apsizeniji, turi ebndra vaiak ir bendra buta, tai ohoho kaip sunku buna, ypac jei iskyla tarpusavio nesutarimai..Iseit su vaiku nera kur, galima parduoti buta jei abu to nori..o jei veians nenori? tai tada niekaip neparduosi...Vaikui irgi reikai abieju tevu..zodziu, situaciaj tampa sudetinga...aisku, kartais sioje situacijoje padeda pinigai - net tyrimais irodyta, kad moterys, kurios daugiau uzdirba, skiriasi drasiau smile.gif bet, kai pagalvoji, tiek daug skyrybu pas mus. Jei tik kas ne taip, tuoj skuba skirtis, neieskoma jokiu kompromisu sad.gif


Aisku, kad pirmiausiai riekia kompromisu ieskoti, visiskai sutinku. Ir visiskai pritariu, kad labai itakos turi salygos gyvenimo, pinigai ir pan. Bet vistiek merginos, juk gyvenamee viena karta, tai nejau visa gyvenima turime kanmintis? As jau prisiziurejau is savo tevu, paliko didziule trauma...gyveno kartu ale vien del vaiku, o as visda norejau, kad geriau jau jie issiskirtu, nes prisikankinau siaubingai...todel visada liksiu tokios nuomones, kad jei nebera meiles, tarpusavio supratimo, pagarbos, ir to neiseina atgaivinti, tai nera ko ir buti toliau, kad ir kokios neimanos salygos butu atsiskirti... g.gif Bet cia tik mano nuomone ax.gif
Atsakyti
As esu emociju valdomas zmogus, cholerisko budo, todel, jei nenoriu matyti vyro ir nelaukiu jo gryztancio is darbo, tikrai nesugebesiu apsimetineti ir sypsotis schmoll.gif Suprantu, kad ir jam sunku, bet nieko negaliu padaryt unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(daivoska @ 2007 02 07, 18:31)
As esu emociju valdomas zmogus, cholerisko budo, todel, jei nenoriu matyti vyro ir nelaukiu jo gryztancio is darbo, tikrai nesugebesiu apsimetineti ir sypsotis schmoll.gif Suprantu, kad ir jam sunku, bet nieko negaliu padaryt unsure.gif

Niekada neteisinu zmoniu, kurie su antraja puse elgiasi belekaip. As kai baisiai suirgau , viena zinojau kad manajam sunku, bet zinojau kad jam reikia duoti viska istengiu: palaikyma, seksa, meile ir pagarba.
Atsakyti
QUOTE(mereveja @ 2007 02 07, 16:07)
Sveika 4u.gif
M...nemanau kad menulis itakoja santykius ax.gif  Gal geriau kazka keiskit patys, o nelaukit kito menulio patekejimo biggrin.gif  nemanai? g.gif

Labutis,
tiesiog dabar jaučiuos sušiktai, noriu ramybės ir poilsio, tiesiog pavargau,man reikia trumpo poilsio ir vėl bus viskas savo vietoj blush2.gif
ar jau susiruošei į kelionę?
Atsakyti
QUOTE(Aile @ 2007 02 07, 19:46)
Niekada neteisinu zmoniu, kurie su antraja puse elgiasi belekaip. As kai baisiai suirgau , viena zinojau kad manajam sunku, bet zinojau kad jam reikia duoti viska istengiu: palaikyma, seksa, meile ir pagarba.


Tiesa, jei jau pasirinkai zmogu, tai turi jam atiduoti dalele saves.... ax.gif

QUOTE(virugie @ 2007 02 07, 23:09)
Labutis,
tiesiog dabar jaučiuos sušiktai, noriu ramybės ir poilsio, tiesiog pavargau,man reikia trumpo poilsio ir vėl bus viskas savo vietoj blush2.gif
ar jau susiruošei į kelionę?


Buna, buna.... g.gif Pailsek, atsigauk ir viskas bus gerai 4u.gif
Na jau 6 tadieni isskrendam, kazkiek pergyvenu, bet manau viskas bus gerai ax.gif Labai laukiu, nes noriu silumos, man tas saltis jau igriso doh.gif Tikiuosi, pakeitus aplinka bus tik i gera biggrin.gif Ir nezmoniskai dar bijau skristi, nepatinka man lektuvai... verysad.gif
Atsakyti