Įkraunama...
Įkraunama...

panikos sindromas

Na mano KMI 42, nekas, sakau, ištaškyčiau g.gif
Palauksiu birželio, kai mokslai baigsis ir balos sušils...
Atsakyti
QUOTE(Ratatankė @ 2007 03 01, 21:04)
Na mano KMI 42, nekas, sakau, ištaškyčiau  g.gif
Palauksiu birželio, kai mokslai baigsis ir balos sušils...


Na tai nedaug skiriames ax.gif jei as neistaskau ir tu neistaskysi biggrin.gif nors man balose zymiai maloniau, nes baseinuose tas xloro kvapas fui....
Atsakyti
QUOTE(Ratatankė @ 2007 03 01, 21:11)
Aš visada stora buvau, bet nuo panikos dar labiau sustorėjau, bandau dabar tvarkytis g.gif  Ateikit į dramblius (sportas ir dietos), ten bandom visaip be panikos, nurodymų, kiekviena pagal save...
O jau vandenį kaip myliu, bet baseine lašinių nerodau  blush2.gif  infarktą bijau kam įvaryt ir baseiną ištaškyt  tongue.gif

Aš visad kompleksuoju nors, man ir tas pats ką kiti galvoja aš tokia ir tai kas man patinka neatsisakysiu. Vieni pajuokia kiti nekreipia dėmesio, o man tai dzin, jei apie mane kas nors kalba ir žiūri aš dar gyva tongue.gif nors viduj visa verdu kaip noriu svorio atsikratyt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(virugie @ 2007 03 01, 21:50)
Aš visad kompleksuoju nors, man ir tas pats ką kiti galvoja aš tokia ir tai kas man patinka neatsisakysiu. Vieni pajuokia kiti nekreipia dėmesio, o man tai dzin, jei apie mane kas nors kalba ir žiūri aš dar gyva tongue.gif nors viduj visa verdu kaip noriu svorio atsikratyt blush2.gif


Zinok ir as noriu asikratyt... ir kompleksai tie yra, tiesiog man labai paeda MB jis su manimi net dietu dabar laikosi nors jam tai tikrai nera butina 4u.gif tai kazkaip ir kompleksai tie nutolsta, kai jauciu dideli palaikyma...
Atsakyti
QUOTE(Kutvėliuke @ 2007 03 01, 22:59)
Zinok ir as noriu asikratyt... ir kompleksai tie yra, tiesiog man labai paeda MB jis su manimi net dietu dabar laikosi nors jam tai tikrai nera butina  4u.gif tai kazkaip ir kompleksai tie nutolsta, kai jauciu dideli palaikyma...

Labai puiku thumbup.gif , manajam tai dzin nei kaip atrodau, nei kaip jaučiuos verysad.gif Jei paprašau tai palydi ar nuveža, bet kad palaikytų ar pačiam be prašymo suprastų tai schmoll.gif
Dabar bandau eit į sporto salę, einu savaitgaliais kartą į baseiną, dieną su vaiku 2 val vaikštau atrodytų ir galėtų pradėt svoris krist bet manau priežastis kažkur kita verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(daivoska @ 2007 03 01, 21:09)
As tai buvau pries men priaugus 3 kg, nors gyvenimo budas buvo toks pat, valgyt daugiau tikrai nepradejau schmoll.gif Tai supratau, kad nuo vaistu doh.gif Bet nusipirkau liekninanciu tokiu, homeopatiniu, ir nukrito jau 2 kg, nors 1 kg liko, ir sversiu kaip ir anksciau 52 kg smile.gif

Daivoska, a tau ne per mazai tu 52 kg? koks tavo ugis? zinai, pries gimdyma as sveriau 50..negalejau i save ziuret. Besilaukdama priaugau 12kg - buvo pats tas smile.gif ir krutine padidejo, ir uzpakaliukas suapvalejo - jauciausi super mergaite:) bet po gimdymo vel 50 kg sad.gif dabar jau 55kg pasiekiau - man jau pats tas (ugis 1.70), nes per daug plona but man nepatinka..negrazu - nei krutines, nei uzpakalio... smile.gif

P.S. Gerai mes cia - nuo panikos priejom iki svorio problemu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vejavaike @ 2007 03 01, 23:08)
Daivoska, a tau ne per mazai tu 52 kg? koks tavo ugis? zinai, pries gimdyma as sveriau 50..negalejau i save ziuret. Besilaukdama priaugau 12kg - buvo pats tas smile.gif ir krutine padidejo, ir uzpakaliukas suapvalejo - jauciausi super mergaite:) bet po gimdymo vel 50 kg sad.gif dabar jau 55kg pasiekiau - man jau pats tas (ugis 1.70), nes per daug plona but man nepatinka..negrazu - nei krutines, nei uzpakalio... smile.gif

P.S. Gerai mes cia - nuo panikos priejom iki svorio problemu lotuliukas.gif


Mano ugis 1.72, KMI mazesnis nei 18. Tai gal as be reikalo kudinuos ir tas liekninancias geriu g.gif
Atsakyti
QUOTE(daivoska @ 2007 03 01, 23:50)
Mano ugis 1.72, KMI mazesnis nei 18. Tai gal as be reikalo kudinuos ir tas liekninancias geriu g.gif

NEjuokauk - maziau nei 18 jau negerai. Jau per kuda esi...Lieknumas grazu, bet kudumas - tikrai nieko gero. Ir vyrams nepatinka kaulai ir skura smile.gif as irgi kazkada buvau kuda , nu ir dabar esu kudoka - bet cia jau prigimtis smile.gif Nors valgau vien saldumynus beveik, mesos neikisi man ne pro kur smile.gif Bet kai man jau 30 ant nosies, nusibodo atrodyt kaip mergaitei - pasicadejau sau priaugti pora kg bent jau iki 55kg - dabar KMI=18. Normalu smile.gif Dar ir vaistai man padejo. Daktaras specialiai israse ju, kad apetita padidintu smile.gif Nors as niekad nebuvau raji - nevalgau bet ko. Esu isranki maistui (ir vyrams irgi blush2.gif ) tongue.gif
Atsakyti
Labas rytas fantastiškas thumbup.gif Kokia saulytė, koks oro pavasarinis dvelksmas bigsmile.gif
Tikrai daivoska Tau nebėr ko kūdintis, gausi lupt per kaulėtus sėdmenis tongue.gif
Mane MB irgi palaiko(kartais), jei aš svorį metu - valgyt negaminu, jis ir nevalgo, kūsta greičiau už mane lotuliukas.gif O va dukriukas mano į mamką smile.gif jei nėra padaryta, gali pasiimt taip ką iš šaldytuvo blush2.gif
Kutveliuke, ateik į dramblius mirksiukas.gif faina mūsų chebrytė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ratatankė @ 2007 03 02, 09:48)
Labas rytas fantastiškas  thumbup.gif Kokia saulytė, koks oro pavasarinis dvelksmas  bigsmile.gif
Tikrai daivoska Tau nebėr ko kūdintis, gausi lupt per kaulėtus sėdmenis  tongue.gif
Mane MB irgi palaiko(kartais), jei aš svorį metu - valgyt negaminu, jis ir nevalgo, kūsta greičiau už mane  lotuliukas.gif  O va dukriukas mano į mamką smile.gif jei nėra padaryta, gali pasiimt taip ką iš šaldytuvo  blush2.gif
Kutveliuke, ateik į dramblius mirksiukas.gif  faina mūsų chebrytė thumbup.gif

Labas rytelis visoms 4u.gif
Pas mus oras lyg ir nieko saulytė pro rūką nori pasirodyt, kaip pasilgau saulės ir daug šviesos. Ar esat kuri bandžius švieos terapiją aš tai ne bet labai jau norėtus blush2.gif , bet visad taupau ir gaila, nors gal šiemet vėl saulytė mus palepins tik karščių tokių galėtų ir nebūt ax.gif
Aš tikra tundra o kaip tą paskaičiuot KMI?
Atsakyti
QUOTE(virugie @ 2007 03 02, 11:43)
Labas rytelis visoms 4u.gif
Pas mus oras lyg ir nieko saulytė pro rūką nori pasirodyt, kaip pasilgau saulės ir daug šviesos. Ar esat kuri bandžius švieos terapiją aš tai ne bet labai jau norėtus blush2.gif , bet visad taupau ir gaila, nors gal šiemet vėl saulytė mus palepins tik karščių tokių galėtų  ir nebūt ax.gif
Aš tikra tundra o kaip tą paskaičiuot KMI?



nueik i sita puslapi:

http://www.kmi.lt/kmi.html

Papildyta:
QUOTE(Ratatankė @ 2007 03 02, 09:48)
Labas rytas fantastiškas  thumbup.gif Kokia saulytė, koks oro pavasarinis dvelksmas  bigsmile.gif
Tikrai daivoska Tau nebėr ko kūdintis, gausi lupt per kaulėtus sėdmenis  tongue.gif
Mane MB irgi palaiko(kartais), jei aš svorį metu - valgyt negaminu, jis ir nevalgo, kūsta greičiau už mane  lotuliukas.gif  O va dukriukas mano į mamką smile.gif jei nėra padaryta, gali pasiimt taip ką iš šaldytuvo  blush2.gif
Kutveliuke, ateik į dramblius mirksiukas.gif  faina mūsų chebrytė thumbup.gif

o man patinka stambus zmones smile.gif jie - kaip taisykle - buna labai linksmi, draugiski ir tryksta oprimizmu smile.gif juk laime nematuojama kilogramais...o labai kudos negrazu unsure.gif man jau paauglystej sakydavo gydytoja, kad svorio truksta, paskui mama kompleksa ivare, kad kojos plonos - iki siol negaliu sijono nesioti...nors mano drauges bando isvaryt man sita kompleksa ir sako, kad su sijonu atrodau labai gerai ir kad mano figura liuks thumbup.gif stai ir dabar kemsu pyraga su vaniliniu padazu biggrin.gif nem nem kaip skanu smile.gif galeciau vien pyragus kimsti, jau mesos kaip nemegstu, zinokit. Netraukia manes nei kotletai, nei saslykai, o pro mesos skyriu praeinu nosi uzsidengus - man smirda ta dveseliena doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vejavaike @ 2007 03 02, 12:48)

Ačiū užnuorodą 4u.gif
Dabar dar labiau susigadinau nuotaiką, mano KMI 46 tai manreik atsikratyt apie 30kg verysad.gif Tiek atsikračius tikrai lengviau būtų pasitikėt savim blush2.gif
Merginos ar kuri gėrėt TRIPTAN tai hemopatiniai vaistai nuo nerimo, panikos, kitokių gydytoja neleido kol mažylį maitinu verysad.gif Geriu vaistus jau trečią dieną niekaip užmigt negaliu o atsikelt doh.gif , nors instrukcijoj apie tai nieko nerašoma galima gert vakare ir dieną.
Papildyta:
QUOTE(vejavaike @ 2007 03 02, 12:57)
o man patinka stambus zmones smile.gif jie - kaip taisykle - buna labai linksmi, draugiski ir tryksta oprimizmu smile.gif juk laime nematuojama kilogramais...o labai kudos negrazu  unsure.gif  man jau paauglystej sakydavo gydytoja, kad svorio truksta, paskui mama kompleksa ivare, kad kojos plonos - iki siol negaliu sijono nesioti...nors mano drauges bando isvaryt man sita kompleksa ir sako, kad su sijonu atrodau labai gerai ir kad mano figura liuks  thumbup.gif  stai ir dabar kemsu pyraga su vaniliniu padazu  biggrin.gif  nem nem kaip skanu smile.gif galeciau vien pyragus kimsti, jau mesos kaip nemegstu, zinokit. Netraukia manes nei kotletai, nei saslykai, o pro mesos skyriu praeinu nosi uzsidengus - man smirda ta dveseliena doh.gif

Iki pirmo gimdymo aš svėriau 48 ir svajojau apie didesnį svorį, bet ne iki tiek manau pasikeitė medžiagų apykaita, būdama nestuke.gif priaugau 25kg ir beveik nieko nebenumečiau verysad.gif , aš visai nemėgstu saldumynų, bet mėsa valgau blush2.gif
Atsakyti