Įkraunama...
Įkraunama...

panikos sindromas

Labas, orelis super smile.gif
O as tai visiska bulvine blush2.gif I mesa net ziuret negaliu, o vat keptas bulves valgyciau nors ir kasdien, ir man daugiau jokio maisto nereikia ax.gif Na, dar saldumynu per PMS uzsimanau doh.gif Mano MB juokiasi, kad jam pigiai kainuoju del maisto lotuliukas.gif O jis pats tai visokiu delikatesu megejas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(daivoska @ 2007 03 02, 13:43)
Labas, orelis super smile.gif
O as tai visiska bulvine blush2.gif I mesa net ziuret negaliu, o vat keptas bulves valgyciau nors ir kasdien, ir man daugiau jokio maisto nereikia ax.gif Na, dar saldumynu per PMS uzsimanau doh.gif Mano MB juokiasi, kad jam pigiai kainuoju del maisto  lotuliukas.gif O jis pats tai visokiu delikatesu megejas rolleyes.gif

Aš labai mėgstukeptas bulves , bet jau stengiuos jų atsisakyt blush2.gif
Nežinau kaip orai pas jus pas mumi jau apsiniaukė, bet su dukruže ir suneliu varom į trasą 2 val greitu ėjimu lotuliukas.gif
Atsakyti
Bet man keista, kad maitinant vaikutį leido gerti kad ir homeopatinius vaistus g.gif , pavyzdžiui apie Triptan forte nieko nežinau ir matau, aplink niekas nieko nežino, nes nerašo... Aš gerdavau Cesradyston homeopatinius, kokį mėnesį padėjo, o paskui - nebe
Atsakyti
QUOTE(daivoska @ 2007 03 02, 13:43)
Labas, orelis super smile.gif
O as tai visiska bulvine blush2.gif I mesa net ziuret negaliu, o vat keptas bulves valgyciau nors ir kasdien, ir man daugiau jokio maisto nereikia ax.gif Na, dar saldumynu per PMS uzsimanau doh.gif Mano MB juokiasi, kad jam pigiai kainuoju del maisto  lotuliukas.gif O jis pats tai visokiu delikatesu megejas rolleyes.gif


kas tas MB ??? kas cia per sifras? smile.gif
Maniskis irgi dziaugiasi, kad jam pigiai atsieinu smile.gif sako - tu kaip Coliuke, uztenka puse grudelio per diena lotuliukas.gif Bet be saldumynu is parduotuves neiseinu. Turi man visada buti namie saldumynu, o tai kai uzsimanau vakarais- nors stauk smile.gif turbut truksta man kazkokio chromo ar dar kokio tai mineralo...ai - nesvarbu smile.gif O del mesos, tai tik bijau kad nenusilpciau, nes bijau mazakraujystes..juk mesoj yra gelezies, kurios taip reikia.
Tai ka - orelis super tongue.gif Geros jums savaitgalio smile.gif tikiuosi su saule ateis geresne nuotaika, suamzes ir nerimas - to visoms jums ir linkiu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(vejavaike @ 2007 03 02, 14:47)
kas tas MB ??? kas cia per sifras? smile.gif
Maniskis irgi dziaugiasi, kad jam pigiai atsieinu smile.gif sako - tu kaip Coliuke, uztenka puse grudelio per diena lotuliukas.gif  Bet be saldumynu is parduotuves neiseinu. Turi man visada buti namie saldumynu, o tai kai uzsimanau vakarais- nors stauk smile.gif turbut truksta man kazkokio chromo ar dar kokio tai mineralo...ai - nesvarbu smile.gif O del mesos, tai tik bijau kad nenusilpciau, nes bijau mazakraujystes..juk mesoj yra gelezies, kurios taip reikia.
Tai ka - orelis super  tongue.gif  Geros jums savaitgalio smile.gif tikiuosi su saule ateis geresne nuotaika, suamzes ir nerimas - to visoms jums ir linkiu wink.gif


lotuliukas.gif MB sutrumpintai reiskia - Mano Brangusis mirksiukas.gif Cia SM forume naudojamas trumpinys. O mesos as nuo vaikystes nemegstu, todel ir sergu mazakraujyste jau daug metu, turiu amzinas problemas del per mazo kaujo spaudimo ir pacio kraujo doh.gif Tai hemoglobinas per mazas, tai krauja nekresa, tai nebega, kai ima is pirsto ir t.t.Vienu zodziu pravalas doh.gif
Atsakyti
Galėtų ir ryt toks oras būt - išlėktumėm į Kaziuko mugę mirksiukas.gif į gamtą kokių beržų šakelių mirksiukas.gif .
Va išlindau per langą pasižiūrėt - gi snieguolės jau žydi thumbup.gif vadsinasi - tikrai pavasaris thumbup.gif nors mano savijauta nekokia - jau kaip sąnarius skauda, širdelė suspurda, suspaudžia... vis tik pavasarį man blogiau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ratatankė @ 2007 03 02, 18:29)
Galėtų ir ryt toks oras būt - išlėktumėm į Kaziuko mugę  mirksiukas.gif  į gamtą kokių beržų šakelių  mirksiukas.gif .
Va išlindau per langą pasižiūrėt - gi snieguolės jau žydi  thumbup.gif  vadsinasi - tikrai pavasaris  thumbup.gif  nors mano savijauta nekokia - jau kaip sąnarius skauda, širdelė suspurda, suspaudžia... vis tik pavasarį man blogiau  verysad.gif


Man irgi kazkodel pavasari paumeja nervinio tipo sutrikimai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(daivoska @ 2007 03 02, 19:38)
Man irgi kazkodel pavasari paumeja nervinio tipo sutrikimai verysad.gif

Negasdinkit manes - as taip laukiu pavasario ir ypac vasaros, nes tikiuosi, kad nerimas sumazes, uzleisdamas vieta naujoms siltoms emocijoms ir jausmams...labai megstu siluma, sviesa ir viska, kad teikia gera nuotaika smile.gif negi tirkai nerimas paumeja pavasari?
kolkas, kol nesinervinu, savijauta gana nebloga :)ir nuotaika gera smile.gif
Linkiu jums gero ir silto savaitgalio smile.gif
Abra kadabra, kad musu nerimas isnyktu kaip sniego pusnys, o sirdyse zydetu geles ir sypsotusi saule smile.gif)
Papildyta:
QUOTE(daivoska @ 2007 03 02, 15:03)
lotuliukas.gif MB  sutrumpintai reiskia - Mano Brangusis mirksiukas.gif Cia SM forume naudojamas trumpinys. O mesos as nuo vaikystes nemegstu, todel ir sergu mazakraujyste jau daug metu, turiu amzinas problemas del per mazo kaujo spaudimo ir pacio kraujo doh.gif Tai hemoglobinas per mazas, tai krauja nekresa, tai nebega, kai ima is pirsto ir t.t.Vienu zodziu pravalas doh.gif


Matau, tau kaip ir man...problemos su mesa,o nuo to - ir su krauju sad.gif na taip - mesa siejasi su krauju, kaip bebutu, o ypac jautiena. Ja reikia valgyt. Zinai, as pamenu, dar vaikysteje iskapstydavau mesa is koldunu, cepelinu ir kitu patiekalu, i kuriu vidu kemsama mesa smile.gif Nu niekaip ji man nelisdavo smile.gif O kotletai tai buvo (ir yra) pats tragiskiausias patiekalas...isvis farso nepernesu - kazkokia malta dveseliena blink.gif Vistytes tai uzvalgau, ir zuvi megstu smile.gif bet reikia jautienos - ji turi gelezies. O kai truksta gelezies gali buti silpna, nes organizmas nusilpsta. As stengiuos gerti gelezies tabletes - vis sis tas smile.gif ir dar labai pamegau kebabus - gali but ir su jautiena, sveiciu net ausys linksta thumbup.gif
Atsakyti
Labutis,
QUOTE(Ratatankė @ 2007 03 02, 18:29)
Galėtų ir ryt toks oras būt - išlėktumėm į Kaziuko mugę  mirksiukas.gif  į gamtą kokių beržų šakelių  mirksiukas.gif .
Va išlindau per langą pasižiūrėt - gi snieguolės jau žydi  thumbup.gif  vadsinasi - tikrai pavasaris  thumbup.gif  nors mano savijauta nekokia - jau kaip sąnarius skauda, širdelė suspurda, suspaudžia... vis tik pavasarį man blogiau  verysad.gif

Norėjau paklaust ką darysi su tom beržų šakelėm?
Gal tau nerimas padidėja keičiantis metų laikams? Juk dar tik trečia pavasario diena gal tai laikina ir tuoj praeis. Aš tai labai džiaugiuos atėjusiu pavasariu,aš laukiu kada vėl sode galėsiu kapstytyis , man tai didžiausias sveikatos gurkšnis ax.gif
Atsakyti
Siandien ryte buvau baseine. Pastebejau kad liga ateme mano visas jegas. Seniau galedavau per baseina perplaukti be pertrauku 18 kartu ir daugiau, o dabar vos du kartus istengiu.
Nusprendziau kad pats laikas vel grizti i senas vezias - pradeti treniruotis.
Atsakyti
Aš tai irgi ne iš lieknųjų. blush2.gif Kai vaikelį maitinau, labai daug priaugau doh.gif Ir dėl to save labai griaužiau... Jaučiu, kad ir tai prisidėjo prie mano nerimo... O kai pradėjau dirbti, prisilaikiau šiokios tokios dietos - nevalgiau duonos, bulvių, jokių miltinių kepinių - ir nukrito apie 10 kg clap.gif Dar norėčiau tiek pat nukratyti, bet paskaitinėjusi jūsų komentarus, bijau, kad nuo antidepresantų neužaugtų vėl blink.gif
Atsakyti
QUOTE(zibambukas @ 2007 03 03, 14:33)
Aš tai irgi ne iš lieknųjų.            blush2.gif            Kai vaikelį maitinau, labai daug priaugau          doh.gif            Ir dėl to save labai griaužiau...  Jaučiu, kad ir tai prisidėjo prie mano nerimo... O kai pradėjau dirbti, prisilaikiau šiokios tokios dietos - nevalgiau duonos, bulvių, jokių miltinių kepinių - ir nukrito apie 10 kg          clap.gif        Dar norėčiau tiek pat nukratyti, bet paskaitinėjusi jūsų komentarus, bijau, kad nuo antidepresantų neužaugtų vėl          blink.gif


Reziumuojant galiu pasakyti, kad enrimas nepriklauso nuo svorio... nors anksciau ta bloga busena siejau su tuo, kad galbut man truksta vitaminu, kad reikia daugiau valgyti ar ba valgyt kazkoki ypatinga maista. Bet supratau, kad su maistu tas neturi nieko bendra schmoll.gif O gal kuri is jusu vis del to galvoja, kad turi? nors as klausiau savo psichoterapeuto - gal yra koks nors maisto racionas, kuris palengvina ta durna busena ir panikos atakas. Jis tik liepe daug kavos negerti. O siaip, sake, maistas daug itakos neturi, nes cia yra nervinio pagrindo sutrikimas. Aisku - vitaminus reiketu gerti. Ypac B grupes.
MErginos, kokius jus geriat vitaminus ar kitus papildus, kas gali padeti nugalet nerima ?
Papildyta:
QUOTE(Aile @ 2007 03 03, 12:33)
Siandien ryte buvau baseine. Pastebejau kad liga ateme mano visas jegas. Seniau galedavau per baseina perplaukti be pertrauku 18 kartu ir daugiau, o dabar vos du kartus istengiu.
Nusprendziau kad pats laikas vel grizti i senas vezias - pradeti treniruotis.

Tai kas tau nutiko baseina - gal nerimas uzejo? ar apskritai jauteisi silpna?
Atsakyti