Įkraunama...
Įkraunama...

panikos sindromas

QUOTE(virugie @ 2007 03 03, 19:19)
Labutis, noriu pasveikint Daivoskos Gabiją su antruoju gimtadieniu 4u.gif , mudu šiandien švenčiam 9 mėnesiadienį blush2.gif
Šiandien puikiai pasivaikščiojau po mišką tikras pavasaris, nuotaika super tai ir lyg šiandien sveikatos turiu daugiau.
Aš savo laiku bėgdavau ilgas distancijas, dabar ir 100 metrų nebepabėgu ištižau verysad.gif  Pradedu iš naujo treniruotis ax.gif
Naudoju GNLD firmos vitali paką tai vitaminų kompeksas visai šeimai. Šiaip nuo depresijos gerai yra ir žuvies taukai.

Na va - o sakei, kad vos perzengus namu slenksti nerimas tave uzpuola.. : pasirodo, gali eiti pasivaikscioti - puiku !!!
Man irgi patinka vaikscioti, ypac kur nors miske, renkant zibutes smile.gif
Gaila mano vaikas siandien susirgo sad.gif gripas turbut sad.gif visa guli bejege...o dar mano vyras ligoninej - as bandau atsilaikyti, nors jauciuosi issekusi juodai...
Papildyta:
QUOTE(Aile @ 2007 03 03, 16:19)
Siulau vartoti Thera M (gamtos namu) , as manau kad tai patys geriausi vitaminai. Jie suteikia energijos, stiprina nervine sistema ir papildo po truputi kitais elementais thumbup.gif
Nebukit reklamos auka. Uz puikia kaina galite isigyti tikrai kokybiskus vitaminus

Aciu uz patarimus smile.gif Butinai nusipirksiu smile.gif
nors as ir taip daug labai geriu - Magnis B, vit C, zuvu taukus, dar geriu plaukams-nagams-ragams smile.gif Be vitaminu negaleciau, juk visko negaunam su maistu. Tik dietologas gali sudaryti toki valgiarasti, kad gautum visas papildomas medziagas, o as...uzvalgau ka prabegom, ir viskas.
Tai ruosiesi pastoti? sveikinu!!! Tai tau reikes nutraukti vaistus, t.y. antidepresantus?
Atsakyti
QUOTE(vejavaike @ 2007 03 04, 15:22)
Na va - o sakei, kad vos perzengus namu slenksti nerimas tave uzpuola.. : pasirodo, gali eiti pasivaikscioti - puiku !!!
Man irgi patinka vaikscioti, ypac kur nors miske, renkant zibutes smile.gif
Gaila  mano vaikas siandien susirgo sad.gif gripas turbut sad.gif visa guli bejege...o dar mano vyras ligoninej - as bandau atsilaikyti, nors jauciuosi issekusi juodai...

Aš neinu viena su dukra ir mama tai varom tryse su vežimu ir dviem šunim.
Laikykis išgysit, o kas vyrui atsitiko?
Atsakyti
QUOTE(daivoska @ 2007 03 03, 20:54)
Labai aciu Jums uz sveikinimus wub.gif

Noriu ir as prisijungti ir pasveikinti tavo dukryte smile.gif
sekmes tau ir tavo visai seimynelei 4u.gif Sveikatos ir daug geros nuotaikos bigsmile.gif
Atsakyti
Gerai viska apgalvojus supratau, kodel vakar vos nebuvo panikos ataka vairuojant ( o tai retai buna g.gif ), vakar is pat ryto siaubingai susipykom su MB, man net sirdis pradejo drebeti is itampos, ir ta itampa niekaip nenuslugo, nors ir vaistu isgeriau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(virugie @ 2007 03 04, 15:26)
Aš neinu viena su dukra ir mama tai varom tryse su vežimu ir dviem šunim.
Laikykis išgysit, o kas vyrui atsitiko?

O jei iseitum viena su vaiku - negerai buna?
patariu nenuleist ranku ir bandyti. Juk zinai - nieko neatsitiks - cia tik nerimas. Nepasiduok jam. Is rpadziu iseik trumpam, paskui didink laika ir atstuma. Reikia pamazu susidraugaut su juo - bent jau as taip darau smile.gif man tai nepatinka tose vietose, kur daug zmoniu - ten iskart galva svaigsta. O jei einu pasivaikscioti ir aplinkui nera daug zmoniu - jauciuosi gerai smile.gif
Vyrui tulzeis akmenlige sad.gif Jau antra savaite ligoninej sad.gif Tai siuo metu ant mano vienos peciu visa buiti ir vaiko prieziura..nelengva, bet pakeliama. LAikausi smile.gif Dar vyro laukia operacija, tai turiu islikt stipri smile.gif

O tau sekmes pas anyta smile.gif Tik nevaziuok iskart nusiteikusi kautis ir gintis. Zinai , pasakysiu viena gudrybe smile.gif kai studijavau psichologija, vienas psichologas mokino mus, kaip bendrauti su nemegstamu zmogumi - jokiu budu nereikia ziuret i ji piktai - nes jis "vampyras", jis dziaugsis, kad gali sukelt tau neigiamas emocijas ar sugadint nuotaika. Neleisk jai to daryti. Ziurek i ja, o mintyse isivazisuok , kad ji turi...rozines triusio ausis ant galvos smile.gif na, kaip to is "Playbojaus" smile.gif) Ir tau tas vaizdas sukels sypsena - todel anyta , kad ir kaip bandydama tave sukurstyti, matys tavo sypsena ir dar labiau isius . bus 1:0 tavo naudai smile.gif o jeigu parodysi, kad ji turi galia sugadinti tau nuotaika - patikek, ji tuo tikrai pasinaudos smile.gif
Nepasiduok wink.gif
Papildyta:
QUOTE(daivoska @ 2007 03 04, 15:33)
Gerai viska apgalvojus supratau, kodel vakar vos nebuvo panikos ataka vairuojant ( o tai retai buna g.gif ), vakar is pat ryto siaubingai susipykom su MB, man net sirdis pradejo drebeti is itampos, ir ta itampa niekaip nenuslugo, nors ir vaistu isgeriau unsure.gif

ir man taip buna... sad.gif Mane labiausiai erzina vyro abejingumas ir saltumas. Ir tyla, kai matau, akd neturim apie ka kalbetis...stai dabar jis ligoninej, tai atitolom vienas nuo kito juodai. Nuvaziuoju jo aplankyti, tai jau po 10min nebeturim ka pasakyti viens kitam..tada sakau "Tai gal as jau vaziuoju namo", o jis sako "tai vaziuok"...kazkaip gyvenu viena su vaiku dabar, tai gal ir atpratau.
O tu pasistenk neimti taip visko i sirdi. Suprask viena dalyka - nuo to bus blogiau tik tau. Jis gi nepuls gerti raminamuju, jei susipyksit, jam tai kas...Ziurek saves ir dukrytes wink.gif
beje - kaip gimtadienis?
Atsakyti
Mergaitės - laikykitės 4u.gif jau žiū - panikuojat po truputį, vyrai kiaulės, anytos irgi, nėr ko taip pergyvent mirksiukas.gif
Šiaip man juodai suprastėjo savijauta - kaip suprantu dar reumatas pavasarinis kažkoks atėjo - sąnarius skauda, vakarais neužmiegu, oro trūksta, parduotuvėse pasidaro karšta nežmoniškai, dar šiandien į mokslus, į seminarą varau, gali tekti kalbėti prieš auditoriją, o jei supanikuosiu? vienžo pavasariniai blogumai įsibėgėja verysad.gif
Laikykimės, sėkmės ir blaivaus nesvaigstančio proto tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ratatankė: 05 kovo 2007 - 08:01
QUOTE(Ratatankė @ 2007 03 05, 09:00)
Mergaitės - laikykitės  4u.gif jau žiū - panikuojat po truputį, vyrai kiaulės, anytos irgi, nėr ko taip pergyvent mirksiukas.gif
Šiaip man juodai suprastėjo savijauta - kaip suprantu dar reumatas pavasarinis kažkoks atėjo - sąnarius skauda, vakarais neužmiegu, oro trūksta, parduotuvėse pasidaro karšta nežmoniškai, dar šiandien į mokslus, į seminarą varau, gali tekti kalbėti prieš auditoriją, o jei supanikuosiu? vienžo pavasariniai blogumai įsibėgėja  verysad.gif
Laikykimės, sėkmės ir blaivaus nesvaigstančio proto tongue.gif

Aciu uz palinkejimus smile.gif tu ziurek irgi laikykis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vejavaike @ 2007 03 06, 08:13)
Aciu uz palinkejimus smile.gif tu ziurek irgi laikykis smile.gif

Atlaikiau vakar seminarą su ketvirtuku clonazepamo ax.gif
Per pietus buvo silpna užėję... nuo saulės gal? g.gif
O dabar sninga ir panika garuoja bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ratatankė @ 2007 03 06, 09:19)
Atlaikiau vakar seminarą su ketvirtuku clonazepamo  ax.gif
Per pietus buvo silpna užėję... nuo saulės gal?  g.gif
O dabar sninga ir panika garuoja  bigsmile.gif

Tai tu paskaitas destai?
gerai, akd tau apdeda tas Clonazepamas...as tai nuo tu vaistu jauciuosi kaip apsvaigusi, negaliu vairuoti - galva kaip trenkta, viskas plaukia aplinkui...jau geriau man tegul sirdis pasidauzo, bet negeriu raminamuju smile.gif gal man jie netinka?
as kaip tik labai laukiu pavasario ir kazkaip kvailai tikiuosi, kad pavasari nerimas sumazes...labai to noreciau, nes kitaip...bus liudna verysad.gif
Atsakyti
Labutis,
Laiktykimės vakar buvo geras oras, tai net nuotaika gera buvo. Vakar buvo dukros gimtadienis, sventėm boulinge tai mano MB nuvežė įdavė torta ir palinkėjo sekmės, o aš su sūneliu ant ranku, su tortu , kaip pradėjau stesuot, prasidėjo panika vos nepablūdau gerai kasd neužilgo dsraugė atėjo nežiinau kaip būtų pasibaigę. Kaip nekenčiu savo tokios būsenos ir dažnai pagalvoju kad jei reik palaikimo tai mano MB gali tik stresą įvaryt. Dažniausisi elgias kaip ir jo motina, visad sakau pirma tapk drauge ušcvienei stebėk kaip elgias tada žinosi kokie santykiai bus ir su vyrų mano tai šūdini verysad.gif
vejavaike laikykis pasveiks MBir gal gerai bus. Mūsų santykiai tai ir schmoll.gif ir namuose sėdim, bet bendraut nebeturim apie ką tik kad po vienu stogu gyvenam, jei tūrėtų kur išeit tai turbūt jau būtų ir palikęs verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(vejavaike @ 2007 03 06, 09:00)
Tai tu paskaitas destai?
gerai, akd tau apdeda tas Clonazepamas...as tai nuo tu vaistu jauciuosi kaip apsvaigusi, negaliu vairuoti - galva kaip trenkta, viskas plaukia aplinkui...jau geriau man tegul sirdis pasidauzo, bet negeriu raminamuju smile.gif gal man jie netinka?
as kaip tik labai laukiu pavasario ir kazkaip kvailai tikiuosi, kad pavasari nerimas sumazes...labai to noreciau, nes kitaip...bus liudna  verysad.gif

Nedėstau bent dar kol kas mirksiukas.gif , man buvo magistro darbų seminaras, reikėjo "vaidint" kaip darbą ginuosi lotuliukas.gif pavyko tongue.gif
Nu kadangi mano masė kaip dviejų merginų, tai turbūt man tas clonazepamas ir neveikia taip stipriai kaip lieknoms lotuliukas.gif
Vyrams sunku susitaikyti su mūsų būsena. Vyrams reikia sveikos, optimizmu trykštančios moters, nedejuojančios, nesergančios...
Mano MB, kai man būna užuominos tų priepuolių ir anksčiau per priepuolius puldavo klausinėt - kas tau, kodėl, gal susinervavai, kas darosi ir padidindavo ėjimo (pvz.: parduotuvėje) tempą - nu šakės gi tuo momentu nesinori atsakinėt į kvailus klausimus ir dar iš jo paskos lakstyt mad.gif
Man pavyzdžiui dar ir dabar sunku viešojo maitinimo įstaigose - na negaliu normaliai nuryti maisto - kąsnis gerklėj stringa, nes kvėpuoti valgant nemoku, o namie dzin, bet va jei prie svečių - vėl panašiai, ar jums taip nebūna?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ratatankė: 06 kovo 2007 - 10:34
QUOTE(Ratatankė @ 2007 03 06, 11:25)
Nedėstau bent dar kol kas mirksiukas.gif , man buvo magistro darbų seminaras, reikėjo "vaidint" kaip darbą ginuosi  lotuliukas.gif pavyko  tongue.gif
Nu kadangi mano masė kaip dviejų merginų, tai turbūt man tas clonazepamas ir neveikia taip stipriai kaip lieknoms  lotuliukas.gif
Vyrams sunku susitaikyti su mūsų būsena. Vyrams reikia sveikos, optimizmu trykštančios moters, nedejuojančios, nesergančios...
Mano MB, kai man būna užuominos tų priepuolių ir anksčiau per priepuolius puldavo klausinėt - kas tau, kodėl, gal susinervavai, kas darosi ir padidindavo ėjimo (pvz.: parduotuvėje) tempą - nu šakės gi tuo momentu nesinori atsakinėt į kvailus klausimus ir dar iš jo paskos lakstyt  mad.gif
Man pavyzdžiui dar ir dabar sunku viešojo maitinimo įstaigose - na negaliu normaliai nuryti maisto - kąsnis gerklėj stringa, nes kvėpuoti valgant nemoku, o namie dzin, bet va jei prie svečių - vėl panašiai, ar jums taip nebūna?


Pamenu man budavo su ta panika. Visada vyrui sakiau ,,man dabar sunku, tiesiog as pasveiksiu, juk gydausi". Man panikos momentu norejosi zaloti kitus ir save ( na nestipriai). Pamenu visai savisaugos instinkto nebeturejau. Baseine sokinedavau nuo 8 metru bokstelio ( visai nekreipdama demesio kad galiu ka nors issisukti), arba einu per gatve neziuredama ar tai saugu. Vyras mane globojo kaip maza vaika.
Dabar jau to nebera. Noriu gyventi ir dziaugtis gyvenimu. Pagaliau jau ryztausi pagalvoti apie atzala seimoje.
Atsakyti