Įkraunama...
Įkraunama...

Žirmūnai: Pumpurėlis

Užrašiau abu vaikus į šitą darželį ir į Žirniuką. Bus matyt į kurį paklius vaikai.

Ar yra Pumpurėlyje tokia grupė, kur eitų skirtingo amžiaus vaikai (taip vadinama sesių-brolių grupė)?
Atsakyti
QUOTE
Ar yra Pumpurėlyje tokia grupė, kur eitų skirtingo amžiaus vaikai (taip vadinama sesių-brolių grupė)?


yra panaši grupė. Joje vaikai gali miegoti ir naktį. Ten eina įvairaus amžiaus vaikai, kurių tėveliai gali nespėti pasiimti laiku.

Kažkada viena mamytė labai negražiai rašė apie auklėtoją Onutę ir auklytę Rimą. Mano dukrytė lanko būtent tą grupę. Ir labiausiai myli Onutę su Rima. Negaliu atsidžiaugti, kai vaikas sako, kad myli auklėtojas. Niekaip kitaip negaliu pavadinti tos mamytės "rašinėlio" - tik šmeižtu. Per pora metų, kai dukra lanko šią grupę, negaliu prisiminti nei vieno dalyko, bent lašeliu primenantį tai, ką parašė "susirūpinusi" mama. O mūsiškė panelė visada viską pasipasakoja parėjus iš darželio - ką valgė, ką darė, kas kaip elgėsi ir pan.
Vienu žodžiu, galiu tik padėkoti Onutei su Rima, kad mūsų dukra nori pas jas sugrįžti.
Atsakyti
QUOTE(gupija @ 2007 01 29, 14:42)
yra panaši grupė. Joje vaikai gali miegoti ir naktį. Ten eina įvairaus amžiaus vaikai, kurių tėveliai gali nespėti pasiimti laiku.

Tą grupę aš žinau - čia kaip "savaitinis darželis". Savo vaikų nenoriu į ją vesti ax.gif Nes apie naktinį miegą darželyje aš net nesvarstau ax.gif
Atsakyti
taigi nebūtina ten palikti nakčiai. pvz mano draugė ten veda savo paną, nes abu tėveliai dirba slenkančiu grafiku ir ne visada suspėja paimt prieš 18 val- ateina kiek vėliau.
Atsakyti
Gal kas zino naujausia informacija apie lopselio grupes?
Atsakyti
ką reiškia "naujausia informacija"?? kokios eilės? auklėtojos?
Atsakyti
QUOTE(gupija @ 2007 02 08, 14:28)
ką reiškia "naujausia informacija"?? kokios eilės? auklėtojos?

ax.gif Na, taip- viskas rupi. Eisiu uzrasyt, kad zinociau, kaip nusiteikt, ar paklius vaikas?
Atsakyti
užrašinėjau mažąjį prieš savaitę- buvom 16 iš 30.
Atsakyti
Aciu, tai reikia man jau eiti, paskubeti, kad tilpti i sarasus.
Atsakyti
Vakar buvau, prasyma prieme, eileje 18 (priima tik 2 metu:( ), bet atseit pagal adresa priklauso "Svelnukas" pprie Zalgirio ligonines, kuri istikruju toliau nuo musu zymiai negu "Pumpurelis". Zodziu, keistas skirstymas. Buvau "Svelnuke", uzrasiau nuo 2008 m.birzelio men. Noriu pasakyt, kad ten aplinka geresne vaikams buti lauke, toli nuo gatves, yra medziu, pavesiniu, darzelis suremontuotas matosi. Vasara visa laika praleidzia lauke, grizta pavalgyt ir miegot tik.
Atsakyti
Mus Pumpurėlyje priėmė nuo pusantrų metukų, jokių bėdų nebuvo, esam labai patenkintos šiuo darželiu thumbup.gif
Atsakyti
mes irgi labai patenkinti. Šaunus kolektyvas dirba.
Atsakyti