Įkraunama...
Įkraunama...

Impuls

as lankausi savanoriuose. Kaip jau kazkas sake didziausia beda - rubines doh.gif bet as retai einu "piko metu", tai man jokiu prblemu smile.gif Aerobikas lankau tik pas Joana (smagi mergina) ir Zaneta (gerai pakankina biggrin.gif ). Dar kazkada kai Zaneta sirgo ja pavadavo rodos treneris Edvardas. Treniruote gera, tik tyliai kalba jis biggrin.gif

Treniruokliu sale nemaza (nors siaip neturiu su kuo palyginti), eilese laukti dar nera teke smile.gif treneriai irgi lyg ir normalus, nors nedaug as su jais konsulatavausi.

Baseinas nedidelis, biskuti erzina kad siauri takeliai, o visada gi atsiranda "olimpiniu plaukiku" dry.gif yra trys pirtys (turkiska, infraraudonuju ir sauna), pora jakuzzi, ciuozykla, tie povandeniai masazai.

Siaip darbuotojai malonus, publika kulturinga renkasi. Nors klubas ir nedidelis, bet man patinka. Beto arti namu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lamia: 06 gegužės 2007 - 10:57
Sveikos merginos,
as lankiau pora menesiu cia ne per seniausiai, tai man toks ispudis kad sitas impulsas atitinka supermarketo logika - viskas masems. Aerobikos budavo pilnos sales, treniruokliu sale isvis ignoravau kad nesusinervinciau, spinteles mazos (gali tekti pakeisti sportini krepsi, jei platesnis, nes netilps i spintele!), pasitaike kad gavau neuzsirakinancia spintele, tai laksciau pusiau apsirengus keistis, ir pan.

Labiausiai nepatiko treniruokliu sales sistemike. kai atejau pirma karta ir prisistaciau kad as cia pirma karta, man parode kurioj pusej dviraciai, ir paskui vel priejus issiprasiau tai dar viena pratima su pilvo presu parode. Turint omeny kad treniruokliu ten laaabai daug, tai tikrai man neaisku kur ir ka daryt. o man treneris parodes ta pratima isreze, kad jei noriu dar ka nors suzinoti, tam yra paveiksliukai ant treniruokliu, ir niekas cia paskui mane po sale nelakstys, tipo turiu pirkti individualia treniruote uz 35 lt. Uz mano nuotaika aciu gun_bandana.gif Veliau net administratores paklausiau, ar tikrai uz tai ka moku, neieina kad parodytu kaip kas veikia, sake neieina g.gif dar viena karta ejau i treniruoklius, bet ka as ten veiksiu kai nezinau ka su kuo daryt, elementariai kaip dviratu nustatyt... schmoll.gif

O patiko tai Pilates treniruotes - sitam klube jas atradau, kaip pradedant po ilgo laiko vel sportuot buvo labai gerai. patiko trenere Natalija - ji tokia trputi juokingai kartais aiskina, su tokiu rusisku akcentu, bet labai tas buvo miela ir tikrai patiko thumbup.gif

Rezultate pasibaige mano abonementas ir ciuoziau as is ten... bye1.gif
Atsakyti
aerobikos.. ju sales nebuna pergrustos ne piko metu, o per ta treniruote 18.30h tai naturalu kad visos sulekia po darbu
spinteles.. labai pritariu del vietos, tikrai ryskiai matosi kad grudo mazimuma kiek tik galejo doh.gif o krepsio keisti nereiks, mano didziulis (dar nei vienos su tokiu nemaciau) bet visada telpa.
treniruokliai.. as manau kad visai normalu jog treneris nepraleido keliu valandu aiskindamas kaip kuris treniruoklis veikia. Ten tikrai viskas labai aiskiai pavaizduota piesinukuose (man dar nera kile problemu), o jeigu jau nori rimtos konsultacijos tai naturalu kad nusiperki individualia treniruote per kuria netik isaiskina apie visus visus treniruoklius bet ir sudaro programa
Atsakyti
Labas,..treneris Edwardas,kur jis anksciau dirba,gal "Activ gym'e" ?
Atsakyti
sveikos.. gal kuri vasara cia lankotes? ax.gif
Atsakyti
vakar prasitesiau abonenta...zmoniu maziau nei buvo ziema, pries eidama dvejojau, maniau, kad kai nuleido kainas, bus daug zmoniu, o pasirodo, kad taip nera...
Atsakyti
Anksčiau lankaiu Asanavičiūtės Impulsą, bet dėl gyvenamos vietos teko pakeisti į Savanorių. Lyginti tai tikrai nėra ką schmoll.gif Savanoriuose kaip sumazintas variantas atrodo, visi susigrūdę, ir rūbinėj ir treniruoklių salėj. Trenerį prisišaukt be šansų, jei nesi programikės savo išsipirkus už 35 Lt. Pirma kartą paprašius aprodyt salę, kur kokie treniruokliai ir nuo ko pradėti pirmą dieną tiesiog pamojo ranka:"Ten pečiams, ten presui, ten kojom". Tai teko pačiai viską susirasti, susigaudžiau pagal paveiksliukus smile.gif
Šiaip gerai kad žmonių mažai (kiek buvau tai tik keli žmogiukai vaikščiojo).
Atsakyti
niu as kai nuejau pati pirma karta, pablodijau po sale, pamyniau dviratuka, tokia pasimetusi vaiksciojau biggrin.gif priejo trenere, pasisiule padeti, parode keleta treniruokliu...kai baigiau tuos parodytus, nuejau pas ja tai kitus parode...po to keleta menesiu nesportavau, kai vel nuejau, buvo treneris vyras, fainas toks, uzsisakiau programa pas ji, sudare tikrai gera, ir parode visus treniruoklius...
Atsakyti
As dazniausiai tik vasara sporto klubuose lankausi, labai nemegstu, kai daug zmoniu ten ir negali dayrt, ko nori, reik eilese laukti. O i sita Impuls'a einu, nes salia darbo. Anksciau i buvusi Olympic gym eidavau (dabar irgi Impuls), ten man daug labiau vaizdas pro langus patikdavo smile.gif

Dabar i masinu aisktele ziuri... Jei kas juokingai parkuojas, tai gali pazvengti smile.gif
kazkaip pastaruoju metu matau daug nauju zmoniu ateina... ir labai pasimete atrodo. As prisimenu pacia pirma mano sporto klubo lankymo diena gyvenime iskart prie trenerio drasiai patraukiau. Tai visoms taip siulau, pirma geriau viska issiaiskinti. Nes siaip jauciu nedrasu truputi ir gali visa nora sportuoti atbaidyt.

Siaip idomu, kas dar ten lankos is sito forumo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kris_ @ 2007 07 19, 08:30)
vakar prasitesiau abonenta...zmoniu maziau nei buvo ziema, pries eidama dvejojau, maniau, kad kai nuleido kainas, bus daug zmoniu, o pasirodo, kad taip nera...

tai vasara ne sezonas, del to ir atpinga kad mazai zmoniu, bando pritraukti daugiau

as dabar turbut vel imsiu lankyti, tai idomu kas desis g.gif siaip prisiminimai is rubiniu ne geriausi..
Atsakyti
Gal kas rytais vaikstot? Idomu ar daug zmoniu g.gif Mane domina tik baseinas...
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2007 09 26, 14:30)
Gal kas rytais vaikstot? Idomu ar daug zmoniu g.gif Mane domina tik baseinas...

Na as pasiruosus rytiniams kankinimams, tik dar ieskau bendramintes biggrin.gif Kelinta valanda Tu nori lankyti?
Atsakyti