Įkraunama...
Įkraunama...

Impuls

QUOTE(Orma @ 2007 11 23, 13:06)
aš sportuoju šiam klube jau apie 6 mėn. Iš esmės - viskuo patenkinta.  thumbup.gif

O kaip treniruotes pas Jurate, berods vakarais jinai daznai aerobika veda, sportavau anksciau kitam impulse tai man jinai nelabai patiko g.gif
Atsakyti
QUOTE(sokoladine25 @ 2007 12 03, 20:53)
O kaip treniruotes pas Jurate, berods vakarais jinai daznai aerobika veda, sportavau anksciau kitam impulse tai man jinai nelabai patiko  g.gif


Lankau pas Jūratę step. Visai nieko bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(sokoladine25 @ 2007 12 03, 21:53)
O kaip treniruotes pas Jurate, berods vakarais jinai daznai aerobika veda, sportavau anksciau kitam impulse tai man jinai nelabai patiko  g.gif

tiesa pasakius nelabai. smile.gif buvau susidurus su ja Zebroj ir Impuls Asanaviciutes. tai pastarojo klubo teko jai atsisakyti. Lankytojos stiprios, o jos chreografija kokia buvo pries keleta metu, tokia ir liko, zmogus nenorintis tobuleti.
Atsakyti
Na va pradėjau vėl eiti į šitą sporto klubą ir kadangi dabar einu apie pietus, tai labai patenkinta. Nebūna per daug žmonių, o ir treneriai paslaugesni: patys prieina ir parodo, kas ir kaip. Nors aš niekad neperku asmeninių treniruočių sudarymo, geriau pati pasiskaitau ir susidarau ax.gif Dabar iki Kalėdų sportuosiu, dar tikriausiai nuo sausio pradžios ir vasarį, o po to tikiuos atšilimo ir kad bus galima lauke pabėgiot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sokoladine25 @ 2007 12 03, 21:53)
O kaip treniruotes pas Jurate, berods vakarais jinai daznai aerobika veda, sportavau anksciau kitam impulse tai man jinai nelabai patiko  g.gif



Aš tai į tas visas aerobikas nevaištau. Ne karto nebuvau.
Dabar svarstau apie vandens aerobika, nes stuburas streikuoja. Gal turite atsiliepimų?
Atsakyti
Akva aeroboka yra super. Tik reik nesimuliuot ir visą laiką kojom gerai mosikuot, tai žinok po valandos baseine vos pajėgsi išlipt. ir nešalta jei nesimuliuoji wink.gif Ir labai linksma treniruotė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kankorezis @ 2008 01 15, 14:06)
Akva aeroboka yra super. Tik reik nesimuliuot ir visą laiką kojom gerai mosikuot, tai žinok po valandos baseine vos pajėgsi išlipt. ir nešalta jei nesimuliuoji wink.gif  Ir labai linksma treniruotė biggrin.gif

Viskas 100% teisybe, tik reikia pridurti, kad taip buna tik kai treniruote veda Ieva. Pas kitas garantuotai susalsi
Atsakyti
QUOTE(linute23 @ 2008 01 15, 15:58)
Viskas 100% teisybe, tik reikia pridurti, kad taip buna tik kai treniruote veda Ieva. Pas kitas garantuotai susalsi



Na kagi, pasinaudosiu Jūsų patarimais mirksiukas.gif
O kiaip šokių (man atrodo salsa) užsiėmimai? smile.gif Ar verti dėmėsio?
Atsakyti
sveikos mamos,ziuriu visai sita tema apmire.noriu paklausti sportuojanciu savanoriu impulse,gal rekomenduotumet is treniruokliu sales treneri,kuris yra nuosirdziai atsidaves savo darbui , nes tikrai ne cv yra esme:) cia sportavau kai dar telekomas buvo,tai visai buvau patenkinta,o dabar ziuriu visi nauji. labai aciu visoms kurios nepatinges brukstelt smile.gif
Atsakyti
Pries pora savaiciu pradejau lankytis siame klube (Impuls, savanoriu pr.) Einu tik i baseina, nors jis ir nedidelis, bet man kol kas cia visai patinka. Kadangi mano nuostata yra bent valanda paplaukioti, tai pasitaiko, kad buna tirsta, o buna, kad ir viena takelyje plaukioju... thumbup.gif
Atsakyti
Aš irgi pradėjau šitą klubą lankyti. Į earobikas neinu, kažkaip nebetraukia, atsišokinėjau jau ax.gif tai lieka treniruokliai, baseinas ir visokie užsiėmimai, kurie rytų salėj vyksta smile.gif
pabandžiau pilates pas tokia rusakalbę moteriškę - nepatiko man schmoll.gif ji ir jogą veda, tai greičiausiai net neisiu, o vat pas berniuką buvau power press - super treniruotė thumbup.gif jis mačiau ir jogą veda, reiks bandyt smile.gif
Atsakyti
Sveiki.
Niekad neteko bandyti visokių aerobikų, pilates ir pan., naudojausi tik treniruoklių sale ir baseinu. Norėčiau pastraksėt ir pasitampyt kokioj kalanetikoj ar aerobikoj.
Gal kas galit pasakyt, ar į visus tokius užsiėmimus reikia savo kilimėlį atsinešt arba kažką panašaus? Ar visa įranga vietoj, Impulse, yra?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo himalaia: 31 kovo 2008 - 08:37