Įkraunama...
Įkraunama...

Impuls

QUOTE(ataraxia @ 2007 09 27, 12:46)
Na as pasiruosus rytiniams kankinimams, tik dar ieskau bendramintes biggrin.gif Kelinta valanda Tu nori lankyti?


As nuo puses 7h bigsmile.gif Bet turbut ne anksciau kaip po menesio pradesiu vaiksciot, nes kitoj vietoj reikia pabaigt biggrin.gif
O tu irgi taip anksti planuoji ar ne?
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2007 09 27, 13:34)
As nuo puses 7h  bigsmile.gif Bet turbut ne anksciau kaip po menesio pradesiu vaiksciot, nes kitoj vietoj reikia pabaigt  biggrin.gif
O tu irgi taip anksti planuoji ar ne?

Agu, planuoju:D Bus pagaliau paskata anskciau atsikelti ir nesimuliuoti biggrin.gif
Atsakyti
Nežinau ar verta tęstis abonementą. Taip arti darbo, laba ipatogu, bet nervina, kad nemažai žmonių. Lankiau baseiną, tai ten išvis kai daugiau, tai neįmanoma pasportuot visai, nebent jacuzzi sėdėk, bet aš tai noriu mankštos gauti. O kai susidaro grūstys baseine, tai nei man, nei kam kitam nemalonu, vis žiūri, kad neatsitrenktum į ką.

Šiaip gal verta vėl į sporto salę grįžti... nežinau net...
Atsakyti
QUOTE(Frinja @ 2007 10 02, 17:36)
Nežinau ar verta tęstis abonementą. Taip arti darbo, laba ipatogu, bet nervina, kad nemažai žmonių. Lankiau baseiną, tai ten išvis kai daugiau, tai neįmanoma pasportuot visai, nebent jacuzzi sėdėk, bet aš tai noriu mankštos gauti. O kai susidaro grūstys baseine, tai nei man, nei kam kitam nemalonu, vis žiūri, kad neatsitrenktum į ką.

Šiaip gal verta vėl į sporto salę grįžti... nežinau net...


O kokia rytais situacija? g.gif
Atsakyti
Kasd rytais aš mieliau kitą mankštą su MB praktikuoju...
Atsakyti
Mamytės o nebandėt į tą klubą su vaiku eiti, nes mes planuojam pirkti abonementą visiems trims ir labai kažkaip neramu kaip ten su vaiku galima kažką daryti g.gif
Gal kuri turite kokios patirties tuo klausimu?
Buciau labai dėkinga 4u.gif
Atsakyti
As vakar pirma karta apsilankiau sitam Impulse treniruokliu saleje ir galiu pasakyt, kad likau patenkinta. Labai maloni trenere kantriai ir aiskiai papasakojo ir parode kaip naudotis treniruokliais, taip pat paprasiau, kad sudarytu asmenine programa. Tai siandien eisiu paziuret, kaip man pavyks ta programa igyvendinti biggrin.gif zmoniu nemazai, bet kenteti galima smile.gif
Atsakyti
Kai salėje žmonių yra tai nieko, bet va kai baseine paplaukiot neišeina, tai tikrai nieko linksmo. Arba pirty visi taip sėdi, kad kone lietiesi...

Dabar MB treniruoklį nusipirko, tai namie mankštinamės biggrin.gif Bet galvoju, gal lapkritį pradėsiu vėl lankyt, nes iš darbo išeisiu...
Atsakyti
Na jo, su baseiniu trupuri problematiska ten... Reikia eit arba veliau vakare, arba anksti ryte, kad normaliai paplaukiot ir pasikaitint pirteleje smile.gif
Atsakyti
o aš dabar svarstau, kurį impuls'ą rinktis: ozo g. ar savanorių g. (aišku arčiausiai būtų forum palace, bet ten kainos blink.gif blink.gif blink.gif swoon.gif ). Mane domintų kaip ten piko metu aerobikoj? nes kiek pamenu prieš porą metų lankiau ex Grand Gym'ą, tai būdavo tokių dienų, kai netnepatekdavau į aerobikos salę, ką jau kalbėti apie step'ų gavimą doh.gif
Atsakyti
O TAI KIEK KAINOJA ABONIMENTAS?
Atsakyti
aš sportuoju šiam klube jau apie 6 mėn. Iš esmės - viskuo patenkinta. thumbup.gif
Atsakyti