Įkraunama...
Įkraunama...

Impuls

Ar tik man vienai paskutinę savaitę mergaičių duše nerealiai dvokia? doh.gif Anksčiau kiek vaikščiojau nieko panašaus nebuvo, paskui padariau poros savaitėlių pertrauką ir nuo šios savaitės vėl grįžau. Nu mirtis alyvose kaip dvokia dušas... baisiau negu kokios traukinių stoties WC... O tūlikas nesmirda... suprask kaip nori... Ar čia man vienai taip? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(kankorezis @ 2008 10 11, 15:27)
Ar tik man vienai paskutinę savaitę mergaičių duše nerealiai dvokia?  doh.gif  Anksčiau kiek vaikščiojau nieko panašaus nebuvo, paskui padariau poros savaitėlių pertrauką ir nuo šios savaitės vėl grįžau. Nu mirtis alyvose kaip dvokia dušas... baisiau negu kokios traukinių  stoties WC... O tūlikas nesmirda... suprask kaip nori... Ar čia man vienai taip?  unsure.gif


niu as kazkaip vakar, siandien buvau - lyg nedvokia man... g.gif
Atsakyti
Sveikutes, o kaip su dusais ten? bendri ar ne?... nusipirkau abonenta, bet kazkaip zalia jauciuos.... apsvieskit pries nueinant, kas ten kaip. kad jaukiau butu...aciukas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Amerile @ 2008 11 15, 00:04)
Sveikutes, o kaip su dusais ten? bendri ar ne?... nusipirkau abonenta, bet kazkaip zalia jauciuos.... apsvieskit pries nueinant, kas ten kaip. kad jaukiau butu...aciukas  blush2.gif

Bendri bendri dusai smile.gif ir persirengimas bendras smile.gif bet greit priprasi prie kolektyvinio gyvenimo smile.gif
Atsakyti
o kaip maudomasi?smile.gif ievos kostiumais?smile.gif ranksluosti nestis?
Papildyta:
o kaip streniruokliu sale 19-21h? eiles? o gal kas lankot dviraciu aerobika?smile.gif aciu
Atsakyti
jeeee :]]] buvau buvau :] patiko ... ne taip baisu, kaip isivaizdau,neskaitant to, kad lindau i vyru spintele-kol zavus jaunuolis pasake, kad ieskociau morkavos blush2.gif smile.gif ir merginos ir moterys normalios, o ne "olialia paradas"
Atsakyti
Sveikos, noreciau pasidomet del kainu.. Impulso kainorastyje raso kopleksu kainas, o jei pvz noriu tik aerobika, ar aerobika+treniruokliai?? ar toki variantai imanomi? 4u.gif
Atsakyti
* Savaitgalį bei švenčių dienomis 1 karto apsilankymui taikomas "Visos dienos" kainoraštis.
** Visas kompleksas - vandens pramogų parkas, treniruoklių salė, aerobikos salė, rytų kovos menų salė, dviračių salė.
*** Sportas - treniruoklių salė, aerobikos salė, rytų kovos menų salė, dviračių salė.


Atsakyti
o tai dienos metu kas nors einat ?
Atsakyti
As galvoju nuo kitos savaites pradeti eiti i baseina po darbo pora trejeta kartu per savaite.
Gal kas lankotes pastaraisiais menesiais, man drauges sake, kad pvz Asanaviciutes impulse labai zmoniu sumazejo, tai tas labai super butu, nes lankiau pries metus panasiu laiku, tai kartais tiesiog neimanoma budavo nuo zmoniu kiekio, tekdavo lipti lauk schmoll.gif
Atsakyti
As ten lankau praktiskai kiekviena diena: apibendrintai galiu pasakyti, kad klubas neblogas, taciau yra keletas bet:

1. Tvarka ir svara: batai nusiaunami prie iejimo ir yra spintelems jiems susideti. (Mano ilgi ten netelpa, tai as juos nesuosi su savim rankoje ir veliau isidedu i tase). Dauguma moteru irgi tvarkingai elgiasi. Pasitaiko, aisku, kad ir nenusiauna, kad ir berniukus jau ugtelejusius atsiveda, bet gyvent galima, jei nervai sveiki smile.gif

2. Treniruokliu sale: esu buvusi ir zymiai zymiai geresnese (deja, ne LT). Treniruokliu yra gana daug, taciau jie nelabai ivariapusiski. Mazoka erdves ABS ir tempimo pratimams daryti. Treniruokliu sale palikau MB, o pati ateinu kartais tik prasibegti ant takelio.

3. Aerobika: daug zmoniu, ypac 18:30 laiku. Treniruotes patinka, tik ju mazoka. Ir isdestytos gan keistai: pirmadieni pati sunkiausia, o paskui lengyn lengvyn ir penktadieni isvis nera aerobikos. Stepai ir kilimeliai tvarkingi, taciau gumos ir svareliai galetu buti naujesni. Treneres fainos, atmosfera gera ir kitas ten lankancias noreciau paraginti dazniau nusisypsoti ir susukti ''gerai!'', kai trenere klausia kaip jauciames smile.gif

4. Baseinas, pirtys: jei rimtai plaukioti neketini, pilnai uztenka. Yra 2 takeliai ~20-25 metrus. Daznai abu uzimti gan smarkiai, bet man kas antra diena prasiplaukimui 15-20 min uztenka vietos. Jacuzzi as asmeniskai nemegstu, bet jie yra ir jose daug zmoniu verda. Galeciau pagirti pirtis: jos tikrai nera saltos, kaip daugelyje kitu sporto klubu!

5. Aptarnavimas: manau, kad silpnoji klubo vieta, nes jie labai nelankstus klientu atzvilgiu. Prisikure visokiu keistu taisykliu apie kurias pamirsta pasakyti klientams. Buvo nemalonus atvejis: mes su MB visada perkam bendra abonenta ir ne visada ateidavom kartu. Jei MB ateidavo veliau, as eidavau pirma (man juk aerobika wink.gif ), o jis veliau. Po kokiu 4 menesiu lankymo mano MB nebeileido viena diena, nes jie pakeite taisykles, kadangi kazkas is klubo piknaudziaudavo tais ''laukianciais'' rakteliais.. Zodziu buvom ganetinai aprekti, vadovu kaip visada nera, jie nieko nezino ir t.t. Apie soliariuma irgi tyliu: vos ne prasyt turi, kad isvalytu, kazkokios eiles dirbtinos ir tt. Zodziu, is personalo negausite nei vienos sypsenos uz kuria nebusite ganetinai smarkiai susimokeje. Cia jautiesi taip, kad susimoki - ir gauna ta pati pati minimuma, kuris buvo zadetas. Kartais ir del jo tenka pakovoti.

p.s. ir dar ganetinai sudetinga rast vieta pasiparkuoti tenai..

Tai tokie mano ispudziai. Lankau ir lankysiu, nes tai ''normaliausias'' klubas arciau namu.
Atsakyti
QUOTE(Takahashi @ 2009 02 03, 16:49)
5. Aptarnavimas: manau, kad silpnoji klubo vieta, nes jie labai nelankstus klientu atzvilgiu...


Sakot aptarnavimas silpnoji vieta. Nežinot visos virtuvės ir kiek tos vargšės mergaitės turi apribojimų. Tokioje vietoje neištvertumėt nė minutės. Impuls vadovybė vakare sugalvojo, o kitą dieną turi vykdyti. Ir Jūs išrėkiat toms konsultantėms, kurios niekuo dėtos. Niekas Jūsų neaprėkė, net balso pakelti negali. Soliariumą visada išvalo ir nieko prašyti nereikia.

Vakare ir Jūs nesišypsotumėt, jei klientai pikti rėkia burba, ateina perkreiptais veidais. Tos mergaitės durniaus vietoje. Tai ką gauna kelis litus, milijoną streso darbo vietoje ir dar šypsotis kiekvienam burbančiam nepatenkintam klientui?

Ir kaip bando sakyti taisykles kaip perkat abonementą visada rėkiat, kad viską žinot, tad kitą kartą nerėkit, o paskaitykit ant ko pasirašot ir išklausykit, ką Jums sako.

Jei kažkas nepatinka visada galite rašyti siūlymus Neo aljansui, nes jos tik dirba savo darbą. Kaip ir Jūs savo darbe.

Vat kita pusė, kurios, žinoma, nenorit nei žinoti nei girdėti, nes kleintai visada teisūs...
Atsakyti