Įkraunama...
Įkraunama...

Impuls

QUOTE(majaliza @ 2007 03 06, 18:26)
Buvau vienoj treniruotej, vede trenere Inesa  , na blink.gif, nuo komentaru susilaikysiu...  doh.gif  doh.gif

Man kaip tik tie komentarai ir būtų įdomūs, nes norėčiau Impulse pradėt lankyt pilates, kalanetiką, ir abu užsiėmimus veda ji tuo laiku, kuriuo aš galiu...

Apskritai, kokius užsiėmimus lankot ir kokie patinka, naudingi Savanorių Impulse? Aš dar galvoju kūno dizainą pas Edvardą lankyt... Kas labiausiai patiks, tą ir išsirinksiu.

O dėl kilimėlių visokių, jau paklausiau pati administracijoj, kad visa įranga, reikalinga užsiėmimams yra suteikiama, nebent savo kažką "dėl mikrobų baimės" norisi atsinešt, tai galima biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo himalaia: 31 kovo 2008 - 16:15
As planuoju siandien vakare 19:30 keliauti i sita impusla aerobika pabandyti smile.gif
trenere - ausra..
na man tai nieko nesako, nes as pirma kart eisiu tiek i aerobika, tiek pas sia trenere smile.gif
Jei patiks manau pradesiu lankyt.. gal kas jau lankot ?
Vienai liudna mirksiukas.gif
p.s. parasysiu atsiliepimus vakare
Atsakyti
Gal kas žinote, koks baseino ilgis šitam impulse?
Atsakyti
sveikos, jungiuosi i as i "savanorius" smile.gif
kada klube maziausiai zmoniu?
Atsakyti
sveiki.gal kas rugpjucio menesi nori su manim pavaiksciot nes nesinori vienai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Sheili @ 2008 07 30, 23:33)
sveiki.gal kas rugpjucio menesi nori su manim pavaiksciot nes nesinori vienai verysad.gif


kaip tik siandien einu smile.gif o tu i treniruoklius ar aerobika?
Atsakyti
man gal treneruokliai geriau bet tai nelabai reiksminga. o kur tu vaikstai?kokiomis dienomis ir laiku?nes kartu smagiau butu
Atsakyti
QUOTE(Sheili @ 2008 07 31, 19:53)
man gal treneruokliai geriau bet tai nelabai reiksminga. o kur tu vaikstai?kokiomis dienomis ir laiku?nes kartu smagiau butu


Buvau aerobikoj siandien puse 7h. nezinau ar ilgai cia lankysiu, bet as visad taip po darbo 6-7h i aerobika planuoju. O tu?
Atsakyti
verysad.gif o as is ryto nes vakare neiseina
Atsakyti
QUOTE(Justic @ 2008 06 03, 14:23)
As planuoju siandien vakare 19:30 keliauti i sita impusla aerobika pabandyti smile.gif
trenere - ausra..
na man tai nieko nesako, nes as pirma kart eisiu tiek i aerobika, tiek pas sia trenere smile.gif
Jei patiks manau pradesiu lankyt.. gal kas jau lankot ?
Vienai liudna  mirksiukas.gif
p.s. parasysiu atsiliepimus vakare


sakiau parasysiu, bet pamirsau doh.gif biggrin.gif
ta kart man patiko.. net labai, bet nebelankiau g.gif blush2.gif
puse treniruotes maliausi vietoj .. ir bandydama skaiciuoti zingsnius, o veliau nusispjoviau ir striksejau su visom.. i pabaiga treniruotes jau pavykdavo kai kurios kombinacijos.. rolleyes.gif
zadu pradet lankyte vel..
lankt zadu antradieniais, ketvirtadieniais nuo 12val. treniruokliai+baseinas+aerobika.. dar neissirinkau .. kas norit - junkites drinks_cheers.gif
Atsakyti

sveikos. As irgi galvoju apie ši sporto kluba, bet dar neapsisprendziau, o gal galit kas nors parašyti rezultatus kuriuos pasieket per tas treniruočių programelės,kurias gavot nuo trenerų, ar tik šiaip visos sportuojat ax.gif ,nes aš norečiau atsikratiti nereikalingu kilogramų mirksiukas.gif
Atsakyti
na, aš tai pradėjau vaikščiot tik į baseiną ir pirtis, kiekvieną pirmadienį pasiturškiu ten nuo 16.30 iki 19.30 ir visai savaitei būna liuks:) gal kas nors iš jūsų irgi ten lankotės, būtų linksmiau, nes matau kad baseine daug zaviu mergicku plaukioja, bet kazkaip nekalbinsiu gi blush2.gif
Atsakyti