Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdyvių riksmai.

Ir aš per sąrėmius, ir gimdydama tylėjau. Man kažkodėl atrode, jei rėksiu bus dar skaudžiau blush2.gif
Atsakyti
Nerėkiau... Ir nenorėjau. Buvau susikaupusi, stengiausi klausyti, ką sako akušerė, gydytojas. O ir šiaip, visuomet galvojau, kad rėkimas gimdymo metu tik dar labiau atima jėgas ax.gif
Atsakyti
Dejavau garsiai per tuos skausmingiausius saremius pries pati gimdyma, uzsidengdavau burna ranka ar pagalve, kad kuo tyliau butu, nes salia buvo buvo kita lova su kita gimdyve ir jos seima,tikriausiai, girdejosi vyriski garsai, nenorejau ju gasdinti biggrin.gif. Ir toliau dar pora gimdyviu buvo. Lovos atskirtos uzuolaidomis aplink jas. O gimdant jau nerekiau, irgi klausiausi, ka akusere sako.
Atsakyti
kur tu taip gimdei?
Atsakyti
Gimdziau uk. Na, tikiuosi, nesupratote, kad kelios vienam kambary uzuolaidom atskirtom lovom gimdem. biggrin.gif Ten, kuriom gimdymas netoli jau buvo, lauke. Ar siaip kokios problemos su pilvais. Kai jau kaklelis atsidares, kiek reikia, ar beveik tiek, veze i atskira palata, kur viena gimdancioji palatoje. 4u.gif
Atsakyti
aa o aš jau išsigandau biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(sausainyte @ 2013 11 09, 16:52)
Nerėkiau... Ir nenorėjau. Buvau susikaupusi, stengiausi klausyti, ką sako akušerė, gydytojas. O ir šiaip, visuomet galvojau, kad rėkimas gimdymo metu tik dar labiau atima jėgas  ax.gif

Kažkam pridėda smile.gif arba padėda truputi atsiribuoti nuo aplinkos, jei ji yra klaiki, nelabai psichologiškai tinkanti gimdymui g.gif. Bet čia labai individualu yra, labai priklauso nuo žmogaus būdo g.gif

l
QUOTE
laikiaus kol galejau, paskui jau viskas buvo vienodai, zviegiau per saremius kiek galejau,

geriau yra pasistengti nors minimaliai nukreipti balsą žemyn, galima šaukti, bet geriau nežviegti ax.gif
Atsakyti
Per saremius vaiksciojau, "puskavau". Tikrai skaudejo, o dar palatos drauge sake, kad man jau pradzia, tai galvojau be epiduro neapseisiu. biggrin.gif kai jau nuejau i gimdykla ir artejo laikas stumt, tada isikibau i "lovos" krastus ir pasakiau: "O siaube, kaip skauda". Po poros stumimu pagimdziau. Po to girdejau kaip kitoj gimdykloj rekia gimdyve. Vyras (atvaziavo jau man pagimdzius) klause ar ir as taip rekiau. Tai akusere patvirtino, kad visai nerekiau. smile.gif Kam rekti, jei nezinai kaip bus toliau, gal dar labiau skaudes, tai dar labau saukti? As gal ne is tu "reksniukiu". biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klikky: 20 lapkričio 2013 - 12:48
Skaudet tikrai skaudejo, bet nerekiau, stengiausi susikoncentruot i stumima, jei buciau rekusi tai tik visas jegas isnaudociau ir nezinia kaip butu pasibaige, nors girdejau
vienos moters sauksma is kito koridoriaus galo, tai net siurpas nuejo...
Atsakyti
gulint gimdykloj girdėjau kitas rėkiant, vieną, paskui kitą.
Manęs netrikdė schmoll.gif o vat mano vyras negalėjo klausytis lotuliukas.gif
Pati aš nerėkiau, nebuvo poreikio, nors skaudėjo baisiai
Atsakyti
Kai pagimdziau kita diena girdejau kitos gimdyves riksmus. Ziauru, gerai, kad buvau jau pagimdzius, nes sukreciantis garsas. Negalima rekt gimdymo metu.
Atsakyti
QUOTE(laukine_kriause @ 2014 01 10, 14:32)
Negalima rekt gimdymo metu.


Kodel negalima? Del jusu patogumo? O jeigu moteriai taip skauda, kad kitaip neiseina?
Atsakyti
QUOTE(laukine_kriause @ 2014 01 10, 14:32)
Negalima rekt gimdymo metu.



lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti