Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmas jausmas sutikus savo būsimąjį

sutikusi savo buvusiji na nieko nepajaučiau, kaip sakant jokių kibirkštėlių akyse nebuvo, bet tik po kiek laiko įsimylėjau, susižavėjau ax.gif
Atsakyti
Pamačius savo būsimąjį pagalvojau: Na jau šis tikrai mano kadru nebus. O va prašau jau 10 metų kaip susituokę.
Atsakyti
na, mes dar nesusituoke, bet kai as ji pamaciau pirma karta is karto juo susizavejau smile.gif draugaujam beveik 2 metus ir dabar man atrodo, kad jis tas vienintelis smile.gif
Atsakyti
Man tai labai širdis baladojosi wub.gif
Atsakyti
Pasipasakosiu ir as. Mes su mieliausiuoju buvom klasiokai nuo 8 klases. 10 klasej as ji kabinau, bet jis "nepasirase". Na toks mastymas buvo jo, kad nereikia pastovios panos dar. O vat kai susitikom klases baliuj (abu buvom 4 kurse) viskas buvo pasikeite. Tai vat nuo to klases baliaus susitikinejom taip draugiskai, o begant laikui pradejom susitikinet ir kaip pora smile.gif Ir jau 2 metai kai taip susitikinejam wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Pieve @ 2007 02 16, 12:35)
Įsimylėjau, kai jo rankas pamačiau... Kai pamačiau, kaip jis su padavėjomis elgiasi... Kai jis parpuolusiam vaikiukiui atsikelti padėjo...


va mano sesei irgi - didžiausia įspūdį irgi padarė pirmosios meilės rankos...
labai originalu manyčiau....

mane tai balsas atsimenu sužavėjo....pakalbino mane už nugaros, pats šiaip įspūdžio didelio nepadarė, simpatiškas ir tiek...bet balsas wub.gif

Atsakyti
As kai paziuriu saviskio nuotraukas tu laiku, tai neisivaizduoju kaip as i ji isvis atkreipiau demesi doh.gif
Atsakyti
Tai va, jis man parase i pazinciu svetaine kvaila per visa pilva laiska, pridetoje nuotraukoje atrode baisus kaip karas, visai ne mano skonio. Todel jam net nesiteikiau atrasyti. Mazdaug po savaites is neturejimo ka veikti - parasiau, kazka panasaus i "labas, ko tokia nevykusia nuotrauka idejai". O jis atrase - kad ji ten visai nieko ir kad jis nepadoriai grazus. Tos kelios frazes uzkabino. Po to jis iskart pasiule man susitikti, nes turi netrukus isvaziuoti, as ir sutikau - galvojau, jei bus netikes, tai neturesiu problemu, nes isvaziuoja beveik metams i kita sali lotuliukas.gif
Susitikom, kai pamaciau - net sunku buvo i ji ziureti, kazkoks nei sioks nei toks pasirode. blush2.gif
Taciau kai isikalbejom - pagalvojau - jis nuostabus. Ir po to pirmo pasimatymo noriu buti su juo visur ir visada. doh.gif
Atsakyti
mano pirma mintis pamacius savo busimaji buvo " o dieve koks lopas" ir dar mentas,niekada gyvenime,o stai jis ir tapo mano vyru.
neveltui yra posakis ( nepjauk i vandeni,nes paciai ji teks gerti) biggrin.gif
Atsakyti
Aš pamačiusi savo būsimąjį, tikrai negalvojau, kad būsim kartu :-D
Atsakyti
as kai savaji pamaciau pagalvojau: va koks tas mergisius. toks visai nieko. ir ta vakara negalejau issedet namie, kazkas trauke susitikti su juo. dabar virs 3 metu kartu 4u.gif
Atsakyti
kai sutikau pirma karta pagalvojau- naglas lotuliukas.gif
sutikau antra karta, pamaniau- fantastiskai grazios akys biggrin.gif
pabendravom- pasakiau sau- niekada uz jo netekesiu doh.gif
vat ir prisiciulbejau- pamilau ir istekejau thumbup.gif
Atsakyti