Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 8

QUOTE(Sonatina @ 2007 03 08, 12:35)
manjana, na ką aš galiu pasakyti...  swoon.gif Kadangi dabar pati beveik nieko negaminu, tai tavo sąrašas atrodo labai įspūdingai thumbup.gif


Bet kiek dar daug neišbandytų liko lotuliukas.gif
Kaip man, nemėgstančiai gaminti, tai čia tikrai didžiulis sąrašas g.gif Kada spėjau tiek prigaminti - nežinau biggrin.gif Kažkaip užkabino šitie receptai, nes dauguma patiekalų gaunasi thumbup.gif
Atsakyti
As savo mamai irgi prirodziau sita puslapi, tai vakar sake, kad bande daryti "silke su grietine". Is pradziu jai receptas pasirode neiprastas, bet rezultatais liko labai labai patenkinta ir gyre, kad buvo labai skanu thumbup.gif
Atsakyti
SONATINA- skaitau tavo receptus, bet kadangi ne per viena tema, todel prasau pagalbos, galbut toki recepta esi sakiusi, nezinau, gal netycia praleidau bet...prasau pagalbos 4u.gif
kaip tik siandien valgiau superini patiekala, kuri labai noriu pasigaminti....tik truksta fantazijos....

o valgiau mesos torta......ten buvo sluoksniuota duona, mesyte, krienu jautesi, agurkeliai, virsus puostas mazias pomidoriukais ir ridikeliais- nu fantastika.....tik niekur nerandu recepto- kaip tai padaryti, kad kai atsipjauni nesubyretu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nike: 08 kovo 2007 - 15:08
rudens-vaike, labai malonu, kad vyniotinis taip patiko smile.gif

*Nendria*, tikrai niekuo vyniotinio netepiau ir prie popieriaus jis visiškai neprilipo, todėl ir taip atrodo 4u.gif

manjana, sąrašas tikrai įspūdingas biggrin.gif

Gintute, džiaugiuosi, kad silkė tavo mamai patiko smile.gif

Nike, nors receptai ir ne vienoje temoje, bet šios temos pirmame puslapyje yra nuorodos į visus mano įdėtus receptus smile.gif
Įsivaizduoju apie kokį patiekalą kalbi - spėju, kad tai sumuštinių tortas smile.gif Jei skaitai rusiškai, pasižiūrėk štai čia 4u.gif Yra visa tema apie tokius tortus smile.gif
Atsakyti
Gaminau KEPTI RYŽIAI SU KIAULIENOS FARŠU IR ANANASAIS ,vaje -kam aš dėjau ananasų doh.gif vyrui nepatiko ,norėjo ,"kad mėsiškas patiekalas būtų sūresnis geriau ,nei saldesnis doh.gif " man irgi ,kažkaip vaisiai maišyti su mėsa ne kaip.Daugiau jokių eksperimentų.
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2007 03 08, 15:56)
Nike, nors receptai ir ne vienoje temoje, bet šios temos pirmame puslapyje yra nuorodos į visus mano įdėtus receptus smile.gif
Įsivaizduoju apie kokį patiekalą kalbi - spėju, kad tai sumuštinių tortas smile.gif Jei skaitai rusiškai, pasižiūrėk štai čia 4u.gif Yra visa tema apie tokius tortus smile.gif


zinoma kad skaitau blush2.gif aciu DIDELIS 4u.gif
Atsakyti
user posted image

Keptas viščiukas su balzamo actu ir šalavijais

1 vidutinio dydžio viščiukas
12 šviežių šalavijo lapelių
2 didelės česnako skiltelės, smulkiai supjaustytos
2 v. š. aliejaus
2 v. š. balzamo acto
½ a. š. cukraus
druskos ir šviežiai maltų juodųjų pipirų

Orkaitę įkaitinti iki 180º C. Viščiuką nuplauti ir nusausinti. Pirštais atsargiai atskirti odą nuo krūtinėlės ir šlaunelių. Po oda pakišti kelis šalavijo lapelius ir smulkinto česnako ir tolygiai paskirstyti. Likusius šalavijus ir česnakus sudėti į viščiuko vidų. Nedideliame inde sumaišyti aliejų, actą, cukrų, druską ir pipirus. Šiuo mišinius aptepti viščiuką, o likutį supilti į vidų. Sukryžiuoti viščiuko šlauneles ir surišti siūlu. Dėti viščiuką krūtinėle viršun ant grotelių. Groteles dėti ant kepimo indo.
Kepti kartais apšlakstant susidariusiomis sultimis apie 1 ¼ - 1 ½ val.
Išimti viščiuką iš orkaitės ir uždengti folija. Po 5 – 10 min. galima pjaustyti ir patiekti.

P. S. šalavijo neturėjau, tad naudojau džiovintą rozmariną... Tikrai labai vykęs receptas rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sonatina: 09 kovo 2007 - 09:47
gaminau vakar Caneloni iš baklažanų bis.gif bis.gif essen.gif
Vyras prašė padėkot už recepta 4u.gif Pasaka kaip skanu - o ir padažas labai liuks - seniai norėjau tokį pasigamint 4u.gif beje dabar į Maksima molinių kepimo indų atvežė, tai nusipirkau tokiu porcijinių - kepiau juose ax.gif 4u.gif
Atsakyti
user posted image

Keptas viščiukas su parmezanu

1 vidutinio dydžio viščiukas
250 ml majonezo
125 ml tarkuoto parmezano sūrio
1 a. š. džiovinto raudonėlio
1 a. š. česnakų miltelių
½ a. š. druskos
¼ a. š. maltų juodųjų pipirų

Orkaitę įkaitinti iki 190º C. Nedideliame indelyje sumaišyti majonezą, sūrį, raudonėlį, česnakus, druską bei pipirus. Visą viščiuką aptepti gauta mase. Dėti į negilų kepimo indą ir kepti 1 - 1 ¼ val. arba kol viščiukas iškeps. Prieš pjaustant palaukti 5 – 10 min.

P. S. kadangi aš mėgstu majonezą ir sūrį ax.gif , tai man labai patiko, tik kitą kartą būtinai vištą aptepusi mišiniu pamarinuosiu bent kelias valandas ir kepsiu ant grotelių... rolleyes.gif
Atsakyti
user posted image

Kreminės vištų kepenėlės

250 g vištų kepenėlių
2 v. š. sviesto
200 g riekėmis supjaustytų pievagrybių (gali būti konservuoti)
1 didelė svogūno galva, supjaustyta riekėmis
150 g grietinės
1,5 v. š. sojos padažo
1,5 v. š. čili padažo
maltų juodųjų pipirų

Kepenėles supjaustyti stambiais gabaliukais ir kepti svieste uždengtoje keptuvėje apie 10 min., kol bus beveik minkštos. Sudėti grybus, svogūnus ir kepti, kol suminkštės. Sumaišyti likusius ingredientus ir sudėti į kepenėles. Pakaitinti ir maišyti, kol padažas bus karštas, bet neužvirs. Patiekti su ryžiais ar makaronais.

P. S. pievagrybių neturėjau, bet jie čia tikrai labai tiktų... rolleyes.gif Greita ir skanu smile.gif
Atsakyti
user posted image

Šokoladiniai pyragaičiai su avietėmis

240 g kreminės varškės
200 g tirpinto šokolado
¾ puodelio smulkintų sausainių
¼ puodelio aviečių džemo
½ puodelio kapotų riešutų

Sumaišyti varškę ir šokoladą. Įmaišyti džemą ir trupinius. Suformuoti 2,5 cm skersmens rutuliukus ir juos apvolioti riešutuose. Atšaldyti.

P. S. aš džemą pakaitinau ir pertryniau per sietelį, kad neliktų kauliukų... Riešutus iškart įmaišiau į masę ir silikoninėse formelėse formavau pyragaičius. Juos dar puošiau tirpintu šokoladu... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2007 03 09, 15:23)
user posted image

Šokoladiniai pyragaičiai su avietėmis

240 g kreminės varškės
200 g tirpinto šokolado
¾ puodelio smulkintų sausainių
¼ puodelio aviečių džemo
½ puodelio kapotų riešutų

Sumaišyti varškę ir šokoladą. Įmaišyti džemą ir trupinius. Suformuoti 2,5 cm skersmens rutuliukus ir juos apvolioti riešutuose. Atšaldyti.

P. S. aš džemą pakaitinau ir pertryniau per sietelį, kad neliktų kauliukų... Riešutus iškart įmaišiau į masę ir silikoninėse formelėse formavau pyragaičius. Juos dar puošiau tirpintu šokoladu...  rolleyes.gif


Kaip sitas receptas butu tikes Valentino dienos proga tongue.gif
Atsakyti