Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 8

QUOTE(laurindre @ 2007 03 11, 18:32)
Išsikepiau šokoladinį trupinėlį. Skanus nerealiai thumbup.gif bet ir sotus pakankamai. Suvalgai gabalėlį ir daugiau nelenda, o vis norisi blush2.gif pajusti malonumą.
Man kaip ir tau nepasidarė trupiniai, bet apatinį sluoksnį sutombavau, o į viršutinį įdėjau grietinės, tada kažkas panašaus išėjo. Bet apatinis sluoksnis gavosi toks kaip šokoladas riebus. Aš taip turėjo būti g.gif  Ar turėjo gautis sausas. ax.gif


Man apatinis sluoksnis gavosi ne tai kad riebus, bet labai kietas - ipjaut peiliu buvo sunku smile.gif Speju, kad i ji subego dalis kondens. pieno ir karamelizavosi. Gal ir Tau panasiai gavosi?
O riebu greiciausiai nuo sviestuko - jo nemazai ten gaunasi. Pamenu, kaip ji kepiau, tai apatine skarduke mano pilna pribegusi riebaliuku (sviesto) buvo. Bet pyragas vertas nuodemeles - labai skanus thumbup.gif
Atsakyti
Tai ir man toks gavosi, tik nelabai moku paaiškinti koks. Riebus, todėl ir skanus lotuliukas.gif lotuliukas.gif Tikrai labai skanu thumbup.gif
Šiandien bandysiu greitą pyragą su uogom. Jau tirpsta uogos iš kameros biggrin.gif
Atsakyti
na pagaliau ir as 'Marsa' isbandziau thumbup.gif lengva padaryt, skanu.
mesos apkepas ir thumbup.gif bus gaminamas daznai mano virtuvej.
o dabar vistiena jogurto padaze kepa, bet as tokio gatavo padazo neradau pirkt, tai naturalu jogurta su majonezu sumaisiau. ziuresim, kas gausis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vvandene @ 2007 03 12, 18:16)
na pagaliau ir as 'Marsa' isbandziau thumbup.gif  lengva padaryt, skanu.
mesos apkepas ir  thumbup.gif  bus gaminamas daznai mano virtuvej.
o dabar vistiena jogurto padaze kepa, bet as tokio gatavo padazo neradau pirkt, tai naturalu jogurta su majonezu sumaisiau. ziuresim, kas gausis smile.gif

Aiii laaaaaiii bigsmile.gif .............. matai ką daro šeimyninis gyvenimas lotuliukas.gif

O, Sonatina ........... tavo vyras turbūt pats laimingiausias vyras pasaulyje bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Voverė: 12 kovo 2007 - 20:20
Vakar užsinorėjau ko nors greitai pagaminamo ir kad nereiktų kepti lotuliukas.gif Taigi šiam reikalui puikiai tiko Šokoladiniai Bon - Bon thumbup.gif Gavosi labai skanūs thumbup.gif Dariau su lazdynų riešutais ir apvoliojau tuose pačiuose smulkintuose riešutuose. bigsmile.gif Fantastiški saldainiukai user posted image

user posted image

Atsakyti
Aciu Sonatinai uz puikius receptus, neseniai atradau si skyreli, bet ir nebepaleidziu 4u.gif

tik va gal kas atsakys, dariau Marsa, ir man ta dalis su sausainiais gavosi labai kieta, dejau sviesta 82% riebumo gal del to, o varskes skonis tai neispasakytas wub.gif , Labai noreciau ji siandien padaryt, bet nezinau kaip ten del sausainiu, pasidalinkit patirtim, noreciau greitai daryt- rankos niezti lotuliukas.gif lotuliukas.gif
dekui
Atsakyti
Merginos,troskinu dabar kiauliena korejietiskai .Tik stai koks klausimas - o jus ja uzdarame ar atvirame inde troskinate? Kadangi nezinojau,kaip geriau,tai kolkas uzdarame 1 valanda troskinu,o likusi pusvalandi troskinsiu atidarytame
Idomu,kaip turi but istikruju...? g.gif
Atsakyti
Varškiniai blynai su grietine thumbup.gif tik šį kartą varškės neturėjau, tai dėjau vaiko varškinį desertą, bet doh.gif visai susipainiojau su kiaušiniais, tai baltymas negerai išsiplakė, nes pateko ir trynio ax.gif Bet blynai vistiek buvo skanus. Tik burbuliukų nesusidarė g.gif

Man daugiausia iš visų blynų receptų patiko lietiniai wub.gif thumbup.gif thumbup.gif

Sviestiniai sausainiai „Kapučino“

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif labai skanus sausainiai, tik biški saldoki, dalį padariau su šokoladu, dalį - be. Tai kol valgiau be šokolado - atrodė labai jau saldus, o kai paragavau su šokoladu - thumbup.gif thumbup.gif buvo kaip tik.

Tik pirmą pirmą tešlos lakštą (norėjau, kad vaikas pats padarytų sausainius, tai kol paaiškinau, kol susitarėm, kol pagavau doh.gif tai labai blogai buvo spausti formelėmis, nes reiktų atšalusios tešlos, o ji pasidarė labai minkšta, tai doh.gif bet antras lakštas (vaikas priprato, ir gana greit padarė tuos sausainius, tai jokio vargo).

Bet koks buvo patenkintas - juk pirmi sausainiai padaryti pačio vaiko thumbup.gif thumbup.gif

tik man atrodo, kad geriausia tešla iškart iškočioti norimo sluoksnio (sudėti į plėvelę, užspausti ir iškočioti; kuo sluoksnis storesnis, to didesni sausiausiai gaunasi thumbup.gif) ir tik tada šaldyti thumbup.gif

Sonatina, aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Kuculis @ 2007 03 13, 11:07)
Merginos,troskinu dabar kiauliena korejietiskai .Tik stai koks klausimas - o jus ja uzdarame ar atvirame inde troskinate? Kadangi nezinojau,kaip geriau,tai kolkas uzdarame 1 valanda troskinu,o likusi pusvalandi troskinsiu atidarytame
Idomu,kaip turi but istikruju...?  g.gif


Tai kad rašo kepti, o ne troškinti. Jei kepi , nereikia uždengti. g.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikispuikis @ 2007 03 13, 09:51)
tik va gal kas atsakys, dariau Marsa, ir man ta dalis su sausainiais gavosi labai kieta, dejau sviesta 82% riebumo gal del to, o varskes skonis tai neispasakytas wub.gif , Labai noreciau ji siandien padaryt, bet nezinau kaip ten del sausainiu, pasidalinkit patirtim, noreciau greitai daryt- rankos niezti  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
dekui


Na, man pagrindas gavosi normalus, nors su riebius sviestu gaminau. bet gal man taip norėjosi - kitaip tas tortas dribtų dedant.
jei Tau nepatiko, pabandyk su tepiųjų riebalų mišiniu, bus minkščiau.
Atsakyti
QUOTE(laurindre @ 2007 03 13, 12:28)
Tai kad rašo kepti, o ne troškinti. Jei kepi , nereikia uždengti. g.gif


Ot vistele as doh.gif .Aciu!!!!

Jau pasigamino mano mesyte...Skanumelis !!!! Tik labai saugojausi,kad druskos nepadauginciau ,bet persisaugojau ir pamazinau.Ale cia ne beda,uzbarsciau ant virsaus ir dar kelioms minutems i silta orkaite ikisau.Dabar viskas super! Pavalgiau ir sedziu visa apsipatenkinusi blush2.gif .
Laukiu vyrijos vakare,ziuresim ,ka anie sakys.
Atsakyti
Aš vakar kepiau lazaniją baltame padaže, tai pirštelius gali apsilaižyti, džiaugiausi, kad ir pusryčiams liko smile.gif
Man labai patiko baltas padažiukas ant viršaus.
O tu Sonatėle ar nebandei to padažo dar ir į vidų (kurį nors sluoksnį) dėti?
Atsakyti