Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 8

kepiau šiandien jogurtinius blynus thumbup.gif iš pradžių planavau daryt iš pusės normos, bet kai užsigalvojus supyliau visą jogurto ir pieno normą, tai teko ir birių produktų daugint. Bet taip netgi geriau, nes vakarienei beliks tik iškept biggrin.gif
Dariau su vyšniniu jogurtu (tai kepant virtuvė taaaip kvepėjo), dėjau papildomai dar vanilinio cukraus (šiaip.. kažko pastaruoju metu man visur jo reik ax.gif ), o kadangi sviesto/margarino mano šaldytuve nelabai rasi, nedidelį iš kažkada likusį gabaliuką ištirpinau, tai kepiau dar su trupučiu aliejaus.
Blynai gavosi fantastiški, kvapnūs, purūs ir labai skanūs (besidietinanti draugė sakė, kad gyvenime neis pas mane į svečius, jei žinos, kad kažką gaminu lotuliukas.gif ) Valgėm su vyšniniu jogurtu.
Ir pagalvojau, kad turėtų būti dar skaniau į tešlą įmaišius vyšnių (aš vyšnių maniakė ax.gif ). Kaip sakant, idėja kitam sykiui.
Dėkui, Sonatina 4u.gif
Atsakyti

KIAULIENAi KORĖJIETIŠKAI skiriu 10 su daug daug pliusų. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Labai skaniai pavalgėm. tik as dariau ne su kiauliena, nes jos neturėjau, o veršiena.
Atsakyti
Fantastiski receptai, Sonatina!!! thumbup.gif 4u.gif bandysiu daryti Pyragas su persikais ir uogomis. Tik vat, kas tas ledinis vanduo? g.gif Ar tiesiog saltas vanduo, ar kazkas mandresnio? sorry uz durna klausima blush2.gif

Sekmadieni dariau varskes pyraga su Mars sokoladukais, tai niekaip negalejau sustot valgyt 4u.gif Kokie 2 kg jauciu uzaugo, bet kad taip skanu buvo.... wub.gif
Atsakyti
Čalykušu, labai džiaugiuosi, kad "kaneloni" patiko - man jie irgi buvo thumbup.gif

Agnužėle, aš ir dariau juos Valentino dieną... ax.gif

Shiaurinee, nėra už ką... 4u.gif Labai malonu, kad blynai patiko smile.gif

Raseliuke, smagu, kad veršiena korėjietiškai gavosi skani 4u.gif

eya, ledinis vanduo - tai tiesiog labai šaltas vanduo smile.gif Aš įsipilu reikiamą kiekį į stiklinę ir pašaldau šaldiklyje... Tikiuosi pyragas gausis toks pats skanus, kaip ir "Marsas"... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Mantilė @ 2007 03 08, 21:18)
Gaminau KEPTI RYŽIAI SU KIAULIENOS FARŠU IR ANANASAIS ,vaje -kam aš dėjau ananasų  doh.gif vyrui nepatiko ,norėjo ,"kad mėsiškas patiekalas būtų sūresnis geriau ,nei saldesnis doh.gif " man irgi ,kažkaip vaisiai maišyti su mėsa  ne kaip.Daugiau jokių eksperimentų.


O mums labai patiko.Buvo tikrai skanu thumbup.gif
Atsakyti
Merginos help.gif
Žiūriu, šis skyrelis dažnai lankomas, tai gal kas nors galės man pagelbėti, nes žuvų patiekalų skyriuje veiksmo mažai smile.gif. Kur Vilniuje nusipirkti šviežio ir gero oto? Ir kaip jį iškepti taip, kad būtų minkštas švelnus ir tirptų burnoj? Restorane valgėme kepsnį tokį ir atrodo paprasčiausiai iškepta žuvis, tai nutariau pamėginti. Bet gal kas turit patirties, kaip otą iškepti jo nesulaužius, nes toks jausmas, kad ta žuvis beverčiant ją keptuvėje subyrės į tūkstantį gabalėlių... Ir apskritai, ar prieskonių kokių nors verta dėti, ar pakanka tik druskytės? Sonatina, gal tu kaip šio skyrelio guru galėtum ką patarti? 4u.gif
Atsakyti
Gal ką galite pasiūlyti triušienai g.gif

turiu triušienos...praėjusį kartą dariau triušienos bifstrogeną grybų padaže (grybai- natūralūs, patys rinkom miške, paskui džiovinom) thumbup.gif gavosi superinis thumbup.gif

bet...ieškau, kas galėtų būti dar skaniau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cikadelė @ 2007 03 11, 15:02)
Gal ką galite pasiūlyti triušienai g.gif

turiu triušienos...praėjusį kartą dariau triušienos bifstrogeną grybų padaže (grybai- natūralūs, patys rinkom miške, paskui džiovinom) thumbup.gif gavosi superinis thumbup.gif

bet...ieškau, kas galėtų būti dar skaniau mirksiukas.gif


Man tai labai skanu troskintas puode su padazu ir morkytem rolleyes.gif arba sumarinuoti kaip saslyka su majonezu ir pomidoru padazu ir kepti orkaitej su morkom,o jei patinka baigiant kepti galima idet dziovintu slyvu.Vasara tai jauna triusi kepem ant griliaus,aisku mazi gabaliukai turi buti. thumbup.gif
Atsakyti
Išsikepiau šokoladinį trupinėlį. Skanus nerealiai thumbup.gif bet ir sotus pakankamai. Suvalgai gabalėlį ir daugiau nelenda, o vis norisi blush2.gif pajusti malonumą.
Man kaip ir tau nepasidarė trupiniai, bet apatinį sluoksnį sutombavau, o į viršutinį įdėjau grietinės, tada kažkas panašaus išėjo. Bet apatinis sluoksnis gavosi toks kaip šokoladas riebus. Aš taip turėjo būti g.gif Ar turėjo gautis sausas. ax.gif
Atsakyti
Gaminau šiandien Sluosniuotos tešlos suktinukai su sūriu ir čili. Ale man visai nesigavo lazdelės blush2.gif Išsiskleidė taaaaaaaaip... Man rodos, čili padauginau, o kas ragavo, niekas jų nerado tongue.gif Reiškias jautrūs mano skonio receptoriai čili yra ax.gif Aš tešlą kelis kart perlenkinėjau ir kelis kart sūrio barsčiau. Gal dėl to ir nesigavo man tokios lazdelės g.gif Ai, svarbu skanu visiems buvo 4u.gif
Ir dar kepiau šitą tortą. Niam... Dariau vieną sluoksnį abrikosinį, o kitą- vyšninį... Tai visi vaikai valgė apsilaižydami thumbup.gif
Ačiukas, Sonatina, kad esi mirksiukas.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Shiaurinee @ 2007 03 09, 15:12)
kepiau šiandien jogurtinius blynus  thumbup.gif 
Dėkui, Sonatina  4u.gif



QUOTE(Raseliuke @ 2007 03 09, 15:14)
KIAULIENAi KORĖJIETIŠKAI  skiriu 10 su daug daug pliusų.  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


Čia mūsų vakar dienos meniu mirksiukas.gif Korėjietišką kiaulieną vyras dar ir šiandien valgo. Tik neturėjau svogūno, tai dėjau paparikos, bet ir gerai gavosi thumbup.gif O šiandien turbūt bus žuvis troškinta grietinėlėje. Šitas žuvies patiekalas vyro mėgstamiausias, man irgi jis thumbup.gif O desertui gaminsiu Obuolių pyragą su jogurtu
Atsakyti
QUOTE(Raseliuke @ 2007 03 09, 16:14)
KIAULIENAi KORĖJIETIŠKAI  skiriu 10 su daug daug pliusų.  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif Labai skaniai pavalgėm. tik as dariau ne su kiauliena, nes jos neturėjau, o veršiena.


Dariau as ir jau kiauliena korejietiskai ne viena karta labai patiko seimynai,skanu. thumbup.gif thumbup.gif
Ir kaimyniai sita receptuka pasakiau,irgi dare ne viena karta sake labai skanu. thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti