Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 8

Pabandžiau Vištieną su daržovėmis jogurto padaže, ir ką jūs manot- kepiau tris dienas iš eilės thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Patiekalas pasakiškas, tik valgyk ir valgyk, džiaugiuos, kad tokį receptą atradau essen.gif
Sonatina vien dėl tavo siūlomų receptų verta mokytis gaminti- visi receptai paprasti ir suprantami. Ir svarbiausia kaip skaniai gaunasi first.gif
Ačiū labai 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Užvakar dariau Kiauliena su grybais vyno ir grietinėlės padaže tai tikrai buvo labai skanu thumbup.gif Ačiū už šaunų receptą 4u.gif

O va šiandien ieškau, ir gal kas galėtų patarti kas tiktų iš Sonatinos receptų su pengasijaus žuvimi??
Atsakyti
O aš tai vis varškines kriauklytes kepu smile.gif MB vos ne per vakarą visą "blėką" suvalgo smile.gif
Dar labai dižiavausi savimi iškepusi Varškės pyragą su serbetais. Laabai skanu buvo.. ir kaip suprantu visas skanumas buvo tame, kad nuo pudingo varškė buvo "šlapia". Tik vienas dalykas tame torčiuke nepatiko-pagrindas. Jis man gavosi riebus ir pusiau neiškepęs, nors kepiau 20min g.gif
Atsakyti
Šiuo metu bandau gaminti lašišą su medaus ir garstyčių glazūra ax.gif
Manau, kad bus labai labai skanu, nes marinato skonis tikrai nepakartojamas essen.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renatita: 14 kovo 2007 - 13:57
Merginos,troskinu dabar kiauliena korejietiskai .Tik stai koks klausimas - o jus ja uzdarame ar atvirame inde troskinate? Kadangi nezinojau,kaip geriau,tai kolkas uzdarame 1 valanda troskinu,o likusi pusvalandi troskinsiu atidarytame
Idomu,kaip turi but istikruju...?
, aš ajukquote=laurindre,2007 03 13, 12:28]Tai kad rašo kepti, o ne troškinti. Jei kepi , nereikia uždengti. g.gif
[/quote]
Nesupratau blink.gif ...juk orkaitėj troškinom abi..... g.gif ar aš kažką jau maišau? smile.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristinakristina: 14 kovo 2007 - 15:22
[quote=Kristinakristina,2007 03 14, 15:18]
[/quote]
Nesupratau blink.gif ...juk orkaitėj troškinom abi..... g.gif ar aš kažką jau maišau? smile.gif ax.gif
[/quote]

Orkaitėj mėsos apkepą troškinome 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
Vakar gaminau Šepardo pyragą, gavosi skaniai, bet turiu klausimą : man jį dalinant į lėkštes viskas tekėjo, t.y. nebuvo jokios formos, vaizdelis neatrodė labai skaniai, kaip kokia košė. Ar taip ir turėjo būti, ar kažko pridėjau per daug? O gal reikėjo palaukti kol kažkiek atvės?
Papildyta:
QUOTE(Limcamca @ 2007 03 14, 13:15)
Užvakar dariau Kiauliena su grybais vyno ir grietinėlės padaže tai tikrai buvo labai skanu  thumbup.gif Ačiū už šaunų receptą  4u.gif

O va šiandien ieškau, ir gal kas galėtų patarti kas tiktų iš Sonatinos receptų su pengasijaus žuvimi??




Aš irgi ieškau ką pagaminti iš pengasijaus žuvies drinks_cheers.gif vakar jos visą kilogramą nusipirkau lotuliukas.gif

neapsisprendžiu ar daryti "žuvies file prancūziškai" ar " žuvies file omlete " g.gif
Atsakyti
QUOTE(cosma @ 2007 03 15, 09:26)
Vakar gaminau Šepardo pyragą, gavosi skaniai, bet turiu klausimą : man jį dalinant į lėkštes viskas tekėjo, t.y. nebuvo jokios formos, vaizdelis neatrodė labai skaniai, kaip kokia košė. Ar taip ir turėjo būti, ar kažko pridėjau per daug? O gal reikėjo palaukti kol kažkiek atvės?

g.gif aš jau 2 kartus gaminau ir visąlaik iškepdavo puikiai ir niekas netekėjo g.gif gal per skystą bulvių košę padarei?
Atsakyti
Sveikos gyvos, merginos smile.gif Ačiū, kad nepamirštate šios temos ir labai džiaugiuosi už visas, kurioms patiekalai pavyko ir patiko 4u.gif

Pumpurėli, su otu neteko susidurti, todėl ir padėti nelabai kuo galiu... Bet iš esmės elgčiausi kaip ir su bet kuria kita balta žuvimi... 4u.gif

Cikadele, iš triušienos irgi nieko negaminu... g.gif

laurindre, Šokoladinio trupinėlio pagrindas ir man toks pats gavosi, tad greičiausiai taip ir turi būti... g.gif

Vovere, o mano vyrui dzin - gaminu valgyti - gerai, negaminu - irgi nieko baisaus ax.gif

zuikipuiki, sviesto riebumas iš tiesų galėjo turėti įtakos kietumui - aš paprastai naudoju berods 72% riebumo Ventos sviestą (ar riebalų mišinį ax.gif ) - jis man skaniausias ir ne per kietas smile.gif

Kuculi, iš esmės uždengti nereikia (beje, prirašiau ir prie recepto, nes kiekvieną kartą kas nors to paties klausia rolleyes.gif )

cosma, man atrodo, kad baltas padažas pasiskleidžia po visą lazaniją, ir jo net neverta pilti tarp sluoksnių... g.gif O čia atsakymas dėl "Šepardo" smile.gif

QUOTE(Sonatina @ 2007 02 08, 15:28)
...paprastai Šepardo pyragas ir nėra skirtas pjaustyti... Jį reikėtų daryti nedideliuose porcijiniuose indeliuose, iš kurių kiekvienas iškart ir valgytų smile.gif

Pavyzdžiui, tokiuose...

user posted image

Limcamca, daryčiau bet kurį patiekalą iš žuvies - nemanau, kad yra specialių patiekalų būtent su šia konkrečia žuvimi... rolleyes.gif

Gintute, o pagrindą be įdaro kepei 20 min. ir vis tiek neiškepęs buvo? unsure.gif Teoriškai tikrai turėjo iškepti... g.gif
Atsakyti
kodėl šepardo pyragas, o ne piemens pyragas biggrin.gif

beje, mūsų šeimoj dingo kotletai o atsirado mėsos kukuliai su sūreliu thumbup.gif ir pastovus patiekalas - mėsos apkepas biggrin.gif
Atsakyti
vakar dariau lazanija, bet kazkokia keista jin man gavosi.. doh.gif daaaaaaaug karstos skystos koses blush2.gif
bet siandien kai salta tai man net laaaaaabai skanu unsure.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(cosma @ 2007 03 15, 11:26)
Aš irgi ieškau ką pagaminti iš pengasijaus žuvies  drinks_cheers.gif  vakar jos visą kilogramą nusipirkau  lotuliukas.gif


Kiek žinau, tai "pengasija" lietuviškai vadinama "skorpionžuvė". Pas Glacee temoje yra vienas receptukas smile.gif O šiaip tai, ją galima naudoti įvairiuose patiekaluose, kur reikalinga bata žuvis 4u.gif

o aš toliau "šturmuoju" naujus receptus - vienas už kitą geresni thumbup.gif Į ypatingai patikusių sąrašą įtarukėm "Pyragą su bruknėmis" "Abrikosų sorbetą", "Cukinijų pyragą su tunu", "Kiniški paplotėliai su mėsa ", "kalakutienos zuikis su sūriu" ...... na labai daug jau tų super receptukų thumbup.gif

Ir kažkaip jau matyt "ranką atmušau" (tuk tuk tuk, tfu tfu tfu smile.gif ), nes viskas gana gerai gaunasi thumbup.gif O jei kas nelabai gaunasi, tai jau pačiai dažniausiai būna aišku, ką ne taip padariau tongue.gif

Ačiū , Sonatina 4u.gif

Ir labai gerai, kad jau pavasaris - mažiau laiko bus virtuvėje suktis, nes jau gresia pavojus keisti garderobą lotuliukas.gif jei ir toliau tokiais tempais ir tiek gaminsiu ir valgysiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Portuke: 15 kovo 2007 - 14:14