Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 8

Sonatina, norėčiau tavo patarimo blush2.gif Jau antą kartą gaminu orkaitėje keptus varškėčius silikoninėse formelėse. Skonis puikus thumbup.gif , sūnutis sukirto keturis vienu prisėdimu bigsmile.gif , tik viena problema: niekaip nepavyksta gražiai išimti iš formelės nesuardant unsure.gif Ką daryti, kad ne tik skonis, bet ir patiekalo vaizdas išliktų toks gražus, kaip tavo nuotraukose?
Atsakyti
QUOTE(dange @ 2007 03 18, 20:55)
Sonatina, norėčiau tavo patarimo  blush2.gif Jau antą kartą gaminu orkaitėje keptus varškėčius silikoninėse formelėse. Skonis puikus  thumbup.gif , sūnutis sukirto keturis vienu prisėdimu  bigsmile.gif , tik viena problema: niekaip nepavyksta gražiai išimti iš formelės nesuardant  unsure.gif Ką daryti, kad ne tik skonis, bet ir patiekalo vaizdas išliktų toks gražus, kaip tavo nuotraukose?


Gal per greitai išimi, arba nedakepęs būna. Nes iš silikono tikrai gražiai išsiima. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2007 03 18, 19:31)
Aš dariau su nugarine, gavosi skanu, neriebu.


Ačiū.
Pagaminau jau ir aš. Skanu, ir vyrui labai patiko thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(dange @ 2007 03 18, 20:55)
Sonatina, norėčiau tavo patarimo  blush2.gif Jau antą kartą gaminu orkaitėje keptus varškėčius silikoninėse formelėse. Skonis puikus  thumbup.gif , sūnutis sukirto keturis vienu prisėdimu  bigsmile.gif , tik viena problema: niekaip nepavyksta gražiai išimti iš formelės nesuardant  unsure.gif Ką daryti, kad ne tik skonis, bet ir patiekalo vaizdas išliktų toks gražus, kaip tavo nuotraukose?

blush2.gif gal gali parodyti kokioje formoje?
Atsakyti
Savo tortadienio proga, daraiu marsa ir varskini tingini. Marse truputi susoko grietinele su varske guziukais, bet niekas nepastebejo thumbup.gif , o varskini tingini dariau zele ziede, tai labai graziai issieme thumbup.gif
Atsakyti
Savaitgalį gaminau Norvegišką žuvienę, dėjau tik 2 skilteles česnako; nors buvo parašyta 3-4. Bet jau taip trenkė česnaku, kad negaliu valgyti verysad.gif Vyras aišku sakė, kad nieko, skanu mirksiukas.gif , guodė mane ax.gif
Hm kitą kartą dėsiu tik puse skiltelės .
Atsakyti
Savaitgali kepiau zuvies file prancuziskai. Sonatina notworthy.gif - neatsimenu kada taip vyras gyre ir kada pesemes del paskutinio kasnio thumbup.gif
Atsakyti
biggrin.gif
QUOTE(cosma @ 2007 03 19, 12:00)
Savaitgalį gaminau Norvegišką žuvienę, dėjau tik 2 skilteles česnako; nors buvo parašyta 3-4. Bet jau taip trenkė česnaku, kad negaliu valgyti verysad.gif  Vyras aišku sakė, kad nieko, skanu  mirksiukas.gif , guodė mane  ax.gif
Hm kitą kartą dėsiu tik puse skiltelės .


Ogi kam tu tuomet apskritai tą česnaką dėjai, jei tau pačiai neskanu? Šiaip tai man ta žuvienė superinė ir su visom 4 skiltelėm biggrin.gif biggrin.gif
Aš manau, kad jei produktas nėra esminis (nu pavyzdžiui, žuvis žuvienėje biggrin.gif ) ir man jis nėra mėgiamas, galiu jo nedėt. Aš, tarkim, niekur nedadu nei imbiero, nei kalendros, nes negaliu pakęst abiejų biggrin.gif
Atsakyti
Siandien darysiu vistiena jogurto padaze bigsmile.gif Bet turiu ne kumpelius, bet vistytes slauneles... Tikiuosi gausis taip pat skaniai ax.gif
Atsakyti
sveika SONATINA , labai dėkui už tavo puikius ir greitus receptus. Jau kai ką gaminau ir tikrai pavyko ir labai skanu.
Skaitau vis tavo receptukus,seilės tysta ir kilo man mintis..... labai pavydžiu (bet baltu pavydu) tavo šeimai 4u.gif , įsidukrink mane biggrin.gif nes valgyti tai aš mėgstu bet gaminti ne, bet ka darysi, priversta...
Atsakyti
[quote=Sonatina,2007 03 18, 20:11]
Labas vakaras, merginos smile.gif


Delta-2, ir kaip pyrago skonis? unsure.gif Keista, kad uogienė lipo viršun, net neįsivaizduoju, kodėl taip galėjo nutikti... g.gif

Pyragas gavosi skanus, man asmeniškai truputėlį per saldus (kitą kartą dėsiu kitokią uogienę).Taip viskas gerai buvo, tik tie šonai nusidažė nuo uogienės biggrin.gif
Atsakyti
Šiandien kepiau varškės apkepą,iš skonio tai labai skanus tik visai nepakilo,dariau viską tiksliai pagal receptą,kažin kodėl g.gif
Atsakyti