Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 8

sonatina vakar dariau marsa,tik vietoj cukraus dejau daugiau mars sokoladuku,gavosi liuks thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Liova @ 2007 03 19, 14:29)
Siandien darysiu vistiena jogurto padaze bigsmile.gif  Bet turiu ne kumpelius, bet vistytes slauneles... Tikiuosi gausis taip pat skaniai ax.gif

Dariau su paprastu naturaliu jogurtu, tai turiu pasakyt, kad isejo per rugsciai verysad.gif Seip pati vistyte tai skani buvo thumbup.gif
Sonatina, o tas padazas kuri tu naudoji, jis majonezinis?
Atsakyti
Sveikos 4u.gif .Ir as jungiuosi i Sonatinos gerbeju gretas 4u.gif .
Balandeliu apkepas jau keptas du kartus 4u.gif .Fantastiskas patiekaliukas thumbup.gif .
Dabar orkaiteje kepa zuvies file prancuziskai.
Sonatina,iskilo man toks klausimelis.Nejaugi tikrai tik 15 min.kepti orkaiteje reikia?Dabar kepa jau mazdaug puse valandos,paziurejau,bet kad dar zuvis kietoka ir labai daug vandens prisikaupe.Ka ne taip padariau?
Tiesa,prie tos zuvytes verdu ryziu.Manau,turetu tikti.
Atsakyti
QUOTE(vyšnelė @ 2007 03 20, 12:22)
Dabar orkaiteje kepa zuvies file prancuziskai.
Sonatina,iskilo man toks klausimelis.Nejaugi tikrai tik 15 min.kepti orkaiteje reikia?Dabar kepa jau mazdaug puse valandos,paziurejau,bet kad dar zuvis kietoka ir labai daug vandens prisikaupe.Ka ne taip padariau?
Tiesa,prie tos zuvytes verdu ryziu.Manau,turetu tikti.

As kepiau apie 20min. Ir viskas buvo thumbup.gif Zuvis labai greitai iskepa. O ji juk ir neturi pasileisti. g.gif
o del vandens... gal nevisiskai atleista zuvis buvo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Justicija: 20 kovo 2007 - 10:40
QUOTE(Justicija @ 2007 03 20, 10:39)
As kepiau apie 20min. Ir viskas buvo  thumbup.gif  Zuvis labai greitai iskepa. O ji juk ir neturi pasileisti.  g.gif
o del vandens... gal nevisiskai atleista zuvis buvo?


Nu paziurejau dar karta.Gali buti,kad bevisiskai zuvis buvo atsileidusi.Vandens nemazai.Bet pati zuvis tai tikrai dar kietoka ir svogunai kietoki.Nu gal taip ir turi buti.Siaip skonis jauciau kad thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(vyšnelė @ 2007 03 20, 12:50)
Nu paziurejau dar karta.Gali buti,kad bevisiskai zuvis buvo atsileidusi.Vandens nemazai.Bet pati zuvis tai tikrai dar kietoka ir svogunai kietoki.Nu gal taip ir turi buti.Siaip skonis jauciau kad thumbup.gif .

Na man ir buvo kietoki svogunai, o gal per storom riekutem supjausciau... O dabar tai svogunus pjaustau smulkiais gabaliukais, kartais net ir pamidorus... ax.gif Skonis nepasikeicia, bet kazkaip patogiau atgnybti ir siaip... bigsmile.gif

pirma kart man kepant ir mano zuvis neatsileidus visiskai tai buvo. blush2.gif ale nedaug to vandens isbego, tai tik prasiskiede padaziukas. ir vistiek skanu nors pasiusk. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Justicija @ 2007 03 20, 11:23)
Na man ir buvo kietoki svogunai, o gal per storom riekutem supjausciau... O dabar tai svogunus pjaustau smulkiais gabaliukais, kartais net ir pamidorus...  ax.gif Skonis nepasikeicia, bet kazkaip patogiau atgnybti ir siaip...  bigsmile.gif

pirma kart man kepant ir mano zuvis neatsileidus visiskai tai buvo.  blush2.gif ale nedaug to vandens isbego, tai tik prasiskiede padaziukas. ir vistiek skanu nors pasiusk.  thumbup.gif


Nu isemiau jau is orkaites savo kepini.Vandens nemazai,bet paragavau,skonis tikrai geras.Man atrodo,kad is tikruju kita karta kepant reikia viska smulkiau supjastyti.
Norejau paklausti,kazin kas skaniau prie tos zuvies - ryziai ar bulves g.gif ?
Atsakyti
Sonatina, kaip panaudoti kaparėlius, pvz. prie kepsnio, niekad negaminau...
Atsakyti
QUOTE(MELDA @ 2007 03 20, 14:25)
Sonatina, kaip panaudoti kaparėlius, pvz. prie kepsnio, niekad negaminau...

Įkišiu savo trigrašį ax.gif kažkaip man neteko matyti kaparėlių kepsniuose g.gif Bet va padažas prie kespnio su kaparėliais tai thumbup.gif thumbup.gif Ypač skanu pre žuvies. Italų virtuvėj nemažai tokiu padažų, kiek teko valgyt (ir Lietuvoj "itališką" virtuvę pristatntys restoranai ir kavinė tokius padažus patiekia).
O šiaip tai su žaliomis salotomis kaparėliai rolleyes.gif niam kaip skanu, picose su žuvimi dažnai naudojami.
Atsakyti
tik nesijuokit...kas tie kaparėliai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vyšnelė @ 2007 03 20, 10:50)
Nu paziurejau dar karta.Gali buti,kad bevisiskai zuvis buvo atsileidusi.Vandens nemazai.Bet pati zuvis tai tikrai dar kietoka ir svogunai kietoki.Nu gal taip ir turi buti.Siaip skonis jauciau kad thumbup.gif .


o as svogunu nedejau blush2.gif kadangi nelabai juos megstu, tai ir nedejau smile.gif ir man zuvyte per 15 min iskepe labai gerai 4u.gif
Atsakyti
Kepiau savaitgali Šokoladini pyraga Trupinėlis , skanus, tik labai jau saldus gavosi doh.gif Kita karta desiu tik puse indelio kondensuoto pieno.
Atsakyti