Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 8

Labas vakaras. Kepu pyragą trupinėlį su mėlynių uogiene (tiksliau mėlynių džemas). Labai gražiai kepa, tik kodėl ta uogienė man kyla į viršų ir putoja. Pasižiūrėjau į stiklainį, galioja iki rugsėjo mėnesio. Pas tave Sonatina toks gražus, kaži kodėl ta uogienė pas mane taip ,,streikavo''Labai sunkiai buvo tarkuoti. Rytoj parašysiu koks skonis, nes ką tik išėmiau iš orkaitės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Delta-2: 17 kovo 2007 - 22:16
Aš šiandien iš pat ryto išsikepiau obuolinį trupiniuotį. Labai skanu. thumbup.gif
Tik man trupiniai kombaine ir vės nesigavo g.gif , bet kadangi ant viršaus pilasi skystas sluoksnis labai nesijaudinau, ir viskas iškepė puikiai thumbup.gif
Atsakyti
merginos, dariau vakar lazaniją thumbup.gif
tik va vyras nerado niekur pomidorų be odelių, nupirko marinuotų ir tokių mažyčių doh.gif teko lukštent smile.gif ir skonis gavosi šiek tiek rūgštokas dėl to marinato...ir makaronų per mažai, kitą kart tokiam pat kiekiui dėsiu daugiau (bent man taip) o šiaip visi buvom patenkinti. Vyras ypač hihihi.gif

user posted image

user posted image


dabar žadu kepti kiaulieną korėjietiškai... ax.gif
Atsakyti
Kas gali atsakyti: kiauliena korėjietiškai, kokia mėsa labiau tinka? Turiu nugarinės, ar gerai?
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2007 03 18, 15:53)
Kas gali atsakyti: kiauliena korėjietiškai, kokia mėsa labiau tinka? Turiu nugarinės, ar gerai?

as naudoju tokia kokia turiu.
Atsakyti
laba diena

Sonatina as sia tema karts nuo karto paskaitineju. Ir noriu taves ar kitu paklausti. Kai gamini tuos saldainius Bon bon kur tu randi tu tokiu nedideliu popieriuku. As tokiu ieskau pirkti jau kuris laikas. Buciau dekinga uz atsakyma
Atsakyti
Sonatina,
ką tik padariau atradimą (tikiu, kad aš čia tokia vienintelė nesusipratus...) ir iškepiau sluoksniuotos tešlos pyragą su brokoliais, tunais ir fermentiniu sūriu. Šakės kaip skanu bigsmile.gif
Gal irgi kepi tokius dalykus ir kokių įdomių įdarų sugalvojus turi? Čia gi fantazijai pasireikšti vietos pilna biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2007 03 18, 16:53)
Kas gali atsakyti: kiauliena korėjietiškai, kokia mėsa labiau tinka? Turiu nugarinės, ar gerai?


Aš dariau su nugarine, gavosi skanu, neriebu.
Atsakyti
Aš jau 2 kartus gaminau kiaulieną korėjietiškai, abu kartus berods buvo nugarinė- labai labai skanu! 4u.gif
O šiandien pagaliau prisiruošiau žuvies filė Prancūziškai pagaminti. Tikrai labai skanu ir superpaprasta! Kai kurios rašo, kad gaunasi per riebu-na, aš sūrio ir majonezo dėjau pagal savo skonį ir man gavosi pats tas, jokio riebumo nejaučiau. Juk niekas nedraudžia truputį paimprovizuoti. mirksiukas.gif

Štai mano šiandienos pietūs 4u.gif

user posted image[/IMG]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smike: 18 kovo 2007 - 19:46
Labas vakaras, merginos smile.gif

krika, kažkaip šepardo pavadinimas geriau visiems žinomas, nei piemens biggrin.gif O kukuliai ir mėsos apkepas - thumbup.gif

nighttingale, keista, kad vietoje lazanijos gavosi keista košė tongue.gif , bet svarbu, kad buvo skanu 4u.gif

Portuke, na ir šaunuolė tu thumbup.gif Tiek visko gamini smile.gif O dėl pavojaus keisti garderobą bei nuolatinio supermamų rūpinimosi mano figūra tongue.gif aš ir nustojau daug gaminti... biggrin.gif

Liova, labai džiaugiuosi, kad "Marsas" patiko smile.gif Tikiuosi ką nors išsirinkai ir iš faršo...

hindevad, labai malonu, kad žuvis patiko smile.gif

Gilute, man patinka majonezo ir sūrio derinys, bet jei atrodo, kad jų per daug - tereikėjo dėti mažiau smile.gif Tikiuosi pyragas bus skanus... rolleyes.gif

editam, tikiuosi, keksiukai visiems patiko smile.gif

Finna, džiaugiuosi, kad kepenėlės gavosi skanios 4u.gif

Spurgita, na ir kaip tortas? g.gif Aš dariau 23 cm skersmens formoje...

TUSINA, malonu, kad ir tau kepenėlės patiko smile.gif P. S. puode galima daryti, bet storu dugnu, pvz., zepterio puode... mirksiukas.gif

Shiaurinee, neriebi grietinėlė - 10 - 13 %, o plakamoji - mažiausiai 33% riebumo... Džiaugiuosi, kad vištiena patiko 4u.gif

Papildyta:
akbr 4u.gif

Delta-2, ir kaip pyrago skonis? unsure.gif Keista, kad uogienė lipo viršun, net neįsivaizduoju, kodėl taip galėjo nutikti... g.gif

laurindre, šaunu, kad pyragas gavosi skanus smile.gif O trupinius kitą kartą pamėgink daryti tiesiog pirštais - tikrai turi pavykti 4u.gif

brytva, džiaugiuosi, kad lazanija patiko smile.gif O ir atrodo skaniai... rolleyes.gif

Limcamca, aš dariau ir iš nugarinėsm ir iš sprandinės - ir taip, ir taip buvo skanu smile.gif

mamushka 4u.gif

Salvi, popierėlių saldainiams galima įsigyti štai čia smile.gif

user posted image 660271 Popierinės formelės saldainiams, spalvotos. Apačia Ø 23 mm., h 17 mm., 200 vnt. KAINA: 7,56 Lt.

user posted image 660288 Aliumininės formelės saldainiams, spalvotos. Apačia Ø 22 mm., h 16 mm., 30 vnt. KAINA: 7,00 Lt.

Smaugliau, virtuvėje fantazijai vietos tikrai pilna biggrin.gif Ypač kuo daugiau gamini, tuo labiau supranti, kur ir kaip galima paimprovizuoti rolleyes.gif

Katu 4u.gif

smike, tavo nuotrauka, kaip visada, thumbup.gif Džiaugiuosi, kad žuvis patiko ir buvo neriebu tongue.gif
Atsakyti
Sonatina, tortas labai skanus buvo, gerai, kad dėjau cukraus pagal normą, buvo pats tas. Tik man vėl biskvitas labai išbrinko, ir nelabai gražiai atrodė. Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Vakar tėvų vedybų jubiliejaus proga padariau krokembušą (Croquemboushe) smile.gif

user posted image

Pyragaičius iškepiau pagal šį receptą, tik dariau juos nedidelius (tešlos rutuliukas turėtų būti 2 cm skersmens, o iškepęs pyragaitis - 4 cm skersmens)...

O kremą dariau pagal šį receptą:

Kremas "Moka"

6 kiaušinių tryniai
1/2 puodelio cukraus
1/2 puodelio persijotų miltų
2 puodeliai pieno
3 v. š. sviesto
50 g šokolado
2 a. š. tirpios kavos su 2 a. š. karšto vandens

Trynius plakti mikseriu palaipsniui beriant cukrų, kol masė bus puri, tiršta ir šviesi (cukrus turėtų būti visiškai ištirpęs). Įmaišyti miltus. Užvirti pieną ir supilti į trynius. Gautą masę supilti į švarų puodą ir intensyviai maišant kaitinti ant stiprios ugnies, kol kremas sutirštės. Nukelti nuo viryklės ir įmaišyti sviestą (įmaišyti vieną šaukštą po kito). Ištirpinti šokoladą ir įkaišyti į kremą kartu su karštame vandenyje ištirpinta kava.

Aš gautą kremą prieš dėdama šokoladą padalinau į dvi dalis ir į vieną dalį įmaišiau 25 g šokolado ir 1 a. š. kavos, o į kitą dalį kremo įmaišiau vanilės. Realiai tokiam plikytų pyragaičių kiekiui kremą reikėtų ruošti iš 9 kiaušinio trynių, nes kremo pritrūko... Kad būtų greičiau, kremą pasiruošiau iš vakaro...

Visas krokembušo gamybos procesas smulkiai aprašytas štai čia smile.gif
Svarbu kremą į pyragaičius dėti tik šventės dieną, kitaip pyragaičiai permirks...
Originalus krokembušas daromas be šokolado, o pyragaičiai sutvirtinami karamele rolleyes.gif
Atsakyti