Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 8

QUOTE(Portuke @ 2007 03 15, 14:13)
Kiek žinau, tai "pengasija" lietuviškai vadinama "skorpionžuvė".  Pas Glacee temoje yra vienas receptukas smile.gif O šiaip tai, ją galima naudoti įvairiuose patiekaluose, kur reikalinga bata žuvis  4u.gif


O tai ačiū thumbup.gif NOrs viena per kelias temas atsakė biggrin.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Aciu Sonatina, uz tiek nuostabiu receptuku 4u.gif
Dar nedaug ka isbandziau, bet labai patiko sesers rekomenduotas "Kalakutienos zuikis su suriu" bigsmile.gif Puikiai gavosi, visi apsilaizydami valgem (kepiau jau 2 kartus) bigsmile.gif Taip pat si sestadieni antra karta darysiu "Marsa" mirksiukas.gif Dariau ji is ne sokoladiniu sausainiu, taip pat labai skanu mirksiukas.gif
Dabar ieskau ka skanaus pasigamint is farso (kiaulienos/jautienos) g.gif
Atsakyti
aciu uz skanius receptukus.Gaminau zuvies file prancuziskai laaaabai skanu. 4u.gif
Atsakyti
Nesenai atradau si puslapiuka ir likau suzaveta. Nors nelaikau saves visiskai beviltiska virtuveje, iki sonatinos man dar taip toli... Labai patinka, kad patiekalai iliustruoti. Man patiekalo vaizdas labai svarbu renkantis recepta.
Kadangi visos taip gyrete zuvi prancuziskai - nuo jos ir pradejau siame puslapiuke paskelbtu patiekalu ragavima. Labai skanu!!! Tik gal kiek rieboka. Ar cia tik man taip atrodo? Labai jau daug surio ir majonezo reikia.
Dabar eiles laukia serbentu pyragas. Siaip tai visus patiekalus norisi isbandyti. Tik kaip to laiko rasti g.gif
Aciu uz receptukus!!!!!!!!!
Atsakyti
o pas mus rytoj mokykloje mugė - tai kepėm keksiukus su persikais - man jie labai - tikimės, kad ir kitiems patiks.
Atsakyti
Šiandien bandysiu daryt Kremines vištų kepenėles essen.gif
Atsakyti
Na va, kepenėlės jau ir suvalgytos tongue.gif
Labai skanus padažas gavosi thumbup.gif

Ačiū už receptą 4u.gif
Atsakyti
Ką tik padariau biskvitinį tortą su varškės kremu. Dėjau cukraus kiek priklauso, tai toks jausmas, kad saldumo trūksta, kai paragavau, bet manau kai valgysim, bus pats tas.
Sonatina, o kokio diametro formoj kepei šį tortą? Aš kepiau 26 cm, bet man kremo buvo tiek daug, kad lipo per kraštus, kai į tą formą pradėjau tortą tepti. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Finna @ 2007 03 16, 16:20)
Šiandien bandysiu daryt Kremines vištų kepenėles  essen.gif

kapeneles nuostabios 4u.gif tik as be grybu dariau. Pats geriausias receptas vistienos kepenelems.
P.S. nedarykit puode, nes pritrauks ax.gif
Atsakyti
Rytoj planuoju gaminti vištieną garstyčių padaže. Recepte nurodyta, kad reikalinga neriebi grietinėlė. Tai čia kuri? Ta, kuri kavai ar paprasta plakamoji? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Shiaurinee @ 2007 03 16, 23:28)
Rytoj planuoju gaminti vištieną garstyčių padaže. Recepte nurodyta, kad reikalinga neriebi grietinėlė. Tai čia kuri? Ta, kuri kavai ar paprasta plakamoji?  ax.gif


ta kuri kavai smile.gif man rodos 13%, plakama - 35%
Atsakyti
Vištiena garštyčių padaže turbūt taps vienu dažniausiai gaminamų patiekalų thumbup.gif taip paprasta ir taaaaip skanu. mano garstyčios dar su česnakiuku buvo, tai skonis neapsakomas. O visą tą skanumą+ šviežius agurkiukus vyniojau į lavašą. Mamamia, apsivalgymas grynas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shiaurinee: 17 kovo 2007 - 16:42