Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 8

As tai siulyciau tesla padalint i kelis rutuliukus ir taip susaldyt (kameroj) mirksiukas.gif Nei valandos nereikes saldyt bigsmile.gif
Atsakyti
user posted image

Jautiena su svogūnais

350 g jautienos, plonai supjaustytos riekėmis ar šiaudeliais
1 svogūno galva, supjaustyta plonais žiedais
1 svogūnas su laiškais, supjaustytas ilgais šiaudeliais
1 skiltelė česnako, smulkiai sukapota
50 ml tamsaus sojos padažo (saldaus)
25 ml lengvo sojos padažo (sūraus)
25 ml citrinų sulčių
1/2 a. š. cukraus
1 a. š. šviežiai maltų juodųjų pipirų
2 v. š. aliejaus

Dubenėlyje sumaišyti plonai supjaustytą jautieną, sojos padažus, citrinos sultis, česnaką ir pipirus. Marinuoti 20 – 30 min. Po to mėsą gerai nuspausti, marinato neišpilti.
Stipriai įkaitinti keptuvę. Supilti aliejų ir, kai aliejus įkais, per du kartus apkepti mėsą, nuolat maišant. Kepti po 3 – 4 min. Išimti mėsą ir apkepti svogūnus nuolat maišant, 1 – 2 min. Išimti iš keptuvės. Į keptuvę supilti marinatą, įberti cukraus ir pavirti ant vidutinės ugnies apie 2 min. Sudėti atgal į keptuvę mėsą ir svogūnus, viską išmaišyti ir patiekti su svogūnų laiškais.

P. S. labai skanu, tik aš papildomai dedu daugiau daržovių – šįkart dėjau kelis saliero stiebus, morką, pupelių daigų ir šviežio agurko... rolleyes.gif
Atsakyti
noriu daryti vištieną su medumi ir garstyčiomis, bet nesu nusipirkusi garstyčių...turiu sausų, ar tinka?
ar kažko dar reiktų įdėt, kad nebūtų per maža padažo g.gif
Atsakyti
Vakar kepiau varškines spurgas, pasaka 4u.gif
Atsakyti
Sonatina, tavo receptai tiesiog pasaka. Oikaip laukiu kol virtuvėj remontai baigsis ir galėsiu aš gaminti naujoje orkaitėje ax.gif
Kaži knygos kokios nesi išleidusi su receptais? Padovantot norėčiau vienai pradedančiai šeimininkei įkurtuvių proga...
Atsakyti
QUOTE(Delta-2 @ 2007 03 21, 20:49)
Aš tai tešlą laikiau kameroje, bet vistiek labai sunkiai tarkuoti buvo. Tai aš biški vieną gabalą patarkuoju, įmetu į kamerą ir pasiimu kitą. Taip ir vargau kol sutarkavau. Na vienu žodžiu prasikeikiau su ta tešla g.gif , bet pyragas skanus, v
ertas tos kančios su tešla biggrin.gif
Parašyk kaip pasisekė susitvarkyti su tešla. Man kepant visi šonai putojo nuo uogienės (jau rašiau anksčiau).


na, sunkiai, bet sutarkavau, kai kur didesnius gabaliukus rankom padėliojau, bet gavosi labai neblogai ir skaniai. reziumė -greita ir skanu biggrin.gif . Tik va kas negerai, kad vaikas ir vakarienei ir psuryčiams tik pyragą ir niamnina doh.gif Kitąkart ir aš darysiu daugiau mažų rutuliukų ir į kamerą dėsiu, bus greičiau. O uogos man neišputojo, dėjau šaldytas (atšildytas).
Atsakyti
Gaminau kopustu apkepa su farsu, tiesiog thumbup.gif thumbup.gif
Labai dekoju uz recepta. Net mano isrankiajam patiko thumbup.gif
Sonatina notworthy.gif

P.S. as dar dejau morku,man labai skanu, o i kampiuka idejau grybu, tai nelabai tiko.
Atsakyti
DAriau kiausiniu-farso vyniotini, vistiena su parmezanu, fokaca su rikota, spinatais ir kumpiu bei varskes pyraga su serbentais. Viskas labai skanu thumbup.gif thumbup.gif , ypac pyragas su serbentais (dariau su saldytais juodaisiai, tai pirstus buvo galima nusigrauzti). Tik vistienos krutinele sausoka gavosi, nors viska pagal recepta dariau. Gal tu, Sonatina, ja kaip nors marinuoji pries kepdama, ar kokia ypatinga perki?
Atsakyti
man mėsos apkepas gavosi sausas labai ,kažin dėl ko? g.gif
Atsakyti
QUOTE(brytva @ 2007 03 22, 16:05)
nusipirkau kalafijorų, bet nežinau, ką su jais daryt blink.gif pamenu močiutė ruošdavo tokį troškinį-padažą skanų, bet nepamenų nei kas nei kaip
sonatina, ar kitos kulinaqrės gal patarkit 4u.gif


Taigi yra receptas. Kopūstų apkepas su faršu, thumbup.gif Ir tikrai geras thumbup.gif

Sonatina, man klausimas iškilo g.gif bandžiau šiandien kepti Cigarettes Russes (Piroulines). Dar palaikiau šaldytuve, tai tešla labai jau tiršta gavosi. Kaip ją ištepti plonai g.gif Išėjo man trapūs blynai, nes susukimui per stori doh.gif Nors skonis geras. lotuliukas.gif
Atsakyti
Merginos, primenu dar kartą, čia ne pageidavimų skyrelis! prašau savo žinutes apie kalafiorus ir astros kotletus dėti į tam skirtas temas. šitoje temoje diskutuojame apie sonatinos receptus. Ačiū.
Atsakyti
Is pradziu sveikos visos kulinares smile.gif Labai dekoju Sonatinai uz visus receptukus smile.gif Man jie labbai patinka, jau nemazai esame isbande, viskas buvo super. Dabar noriu pasigaminti tortuka - receptukas butu Naopleonas keptas keptuveje smile.gif tik as niekaip nesuprantu, jeigu nedesiu jokiu riebalu i keptuve,ar tikrai man nepridegs jie? na mano keptuve nera super gera,tai kazkaip bijau.... o kas bus jei patepsiu siek tiek sviestu? Na gal nieko baisaus, jei bus kiek riebesni..... Sorry uz kvaila klausima, bet labai jau man jis rupi.... beje, ka daryti,jei nerasiu tu prinokusiu bananu...kuo man juos pakeisti? smile.gif Aciu visoms uz atsakymus.
Atsakyti