Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 8

Sveikos gyvos smile.gif

dange, gal tada pamėgink labai plonai patept formeles aliejumi... Ir prieš išimdama šiek tiek paaušink formoje smile.gif

Limcamca, džiaugiuosi, kad patiko smile.gif

agotai, labai maloni, kad ir tortas, ir tinginys gavosi skanūs 4u.gif

cosma, na ką galiu pasakyti... Aš jei recepte matau ingredientą, kurio nemėgstu, jo visiškai nededu smile.gif Tegaliu patarti daryti taip pat biggrin.gif

Nike, smagu, kad žuvis patiko biggrin.gif

Jasmin, ačiū smile.gif Bet įsidukrinti nepažadu biggrin.gif

Delta-2, pamėgink su serbentų uogiene - man regis ji šiame pyrage tinkamiausia rolleyes.gif

pince, na ir nežinau, kodėl... Jau daug kartų kepiau šį apkepą - visuomet puikiai pakyla, o vėliau šiek tiek nusileidžia... g.gif

BOMBONKE smile.gif, džiaugiuosi, kad "Marsas" gavosi liuks ax.gif

Liova, aš pati su jogurtu niekada nedariau, nes man šiame patiekale esmė ir yra būtent tas mano naudojamas padažas... Teoriškai jis yra jogurtinis, bet pakankamai riebus ir panašesnis į majonezinį... Džiaugiuosi, kad vištiena garstyčių padaže gavosi skani smile.gif

vyšnele, ačiū 4u.gif Kaip merginos jau atsakė, žuvį reikėtų visiškai atšildyti ir gerai nusausinti... O dėl kepimo laiko - tai per 15 min. paprastai žuvis tikrai iškepa... 4u.gif Aš ir paprastai dažniau verdu ryžius (bulvių išvis retai pas mus būna) smile.gif O svogūnus, kad spėtų iškepti, reikėtų pjaustyti plonyčiais griežiniais...

MELDA, kaparėlius dažniausiai dedu ant picų smile.gif

Bliss, jei kepsi su puse indelio kondensuoto, parašyk, kaip sekėsi smile.gif

Comma, per 40 min. kotletai tikrai iškepa biggrin.gif Manyčiau, kad ir greičiau... O majonezo ir sūrio derinys ir būna sūrokas... Bet skonis priklauso ir nuo majonezo bei sūrio rūšies...

Papildyta:
PaMeL, stalas atrodo įspūdingai bigsmile.gif Labai ačiū už išsamią ataskaitą, džiaugiuosi, kad buvo skanu 4u.gif

Net, ačiū 4u.gif Kepiniams aš visuomet naudoju Ventos sviestą smile.gif Tikiuosi kitą kartą kepiniai su sviestu gausis skanesni smile.gif

Agnužėle, keksas atrodo thumbup.gif Super šokoladinis... rolleyes.gif

Monica, nors ir neoperatyviai, bet merginos jau atsakė - tešlą geriausia padalinti į nedidelius gabaliukus, sudėti į atskirus maišelius ir išimti iš šaldiklio tik po vieną gabaliuką prieš tarkuojant smile.gif

brytva, turbūt nepilčiau aš nieko daugiau į padažą - turėtų užtekti skysčio iš sviesto ir medaus... Įberk sausų garstyčių ir viskas...
O dėl kalafioro merginos jau atsakė smile.gif Šiaip aš jų dedu į visokius daržovių troškinius ir dar mėgstame salotas su pomidorais - nevirtą kalafiorą išskirstau žiedynais, pomidorus supjaustau kubeliais ir viską sumaišau su majonezu, druska ir pipirais... rolleyes.gif

vivulyte, džiaugiuosi, kad spurgos pavyko 4u.gif

vitaliux, knygos tikrai nežadu išleisti, nes ne aš sugalvojau šiuos receptus smile.gif Tikiuosi remontas virtuvėje greitai baigsis... ax.gif

kaaaramele, džiaugiuosi, kad apkepas jums patiko smile.gif

Gilute, labai malonu, kad tiek patiekalų išbandei smile.gif O vištienos krūtinėlė man visada kaip tik gaunasi labai sultinga... g.gif Ir aš jos tikrai nemarinuoju, o ir perku pačią paprasčiausią... Gal tiesiog per ilgai kepei?

logika, gal obuoliai nebuvo sultingi? g.gif

laurindre, tešla ir turi gautis tiršta kaip pasta, o plonai ištepiau tiesiog šaukšteliu - braukiau ratais ir tiek... g.gif

ausram1, atleisk, bet tikrai nežinau... schmoll.gif Pamėgink pažiūrėti štai čia

ingutei, o tu pamėgink kepti be riebalų - tiesiog pati šalia nuolat būk ir stebėk - kai tik apkepa - apversk ir tikrai nieko baisaus nenutiks smile.gif O jei ir kepsi su sviestu - nieko baisaus neturėtų nutikti.
O dėl banano - tik nedėk neprinokusio - bus tikrai neskanu... Aš jau rašiau, kad dariau su avietėmis - irgi buvo skanu
Atsakyti
Na nezinau is kur man cia mazam miestely dabar surast tu avieciu sad.gif na bananu pabandysiu paieskoti pronokusiu, gal pavyks..... o grietinele kokia reikia deti? rasei,kad dejai riebia grietinele. tai ji cia pati paprasciausia, ta kur plakamoji 35proc riebumo kur buna?
Atsakyti
ingutei, tai avietes aš naudojau šaldytas... Gali ir tu pamėginti su kokiom nors šaldytom uogom... O grietinėlė reikalinga būtent ta riebi plakamoji 4u.gif
Atsakyti
Oi kaip gerai. butent ta grietinele ir nusipirkau smile.gif galvojau pataikysiu ar ne pirkdama. pasirodo pataikiau smile.gif o su uogom tai net nzn,turiu vysniu,bet jos su kaulais ir turiu gal saldytu braskiu, reikia paieskot tik smile.gif o tai su braskem reiketu daryt taip pat kaip su bananu, nes normaliai prinokusiu neradau,radau pageltusiu, bet skonis tai nekoks .... tai braskes reiketu sutrint su sakute ir toliau daryt viska kita kaip su bananu? Aciu uz atsakymus smile.gif
Atsakyti
Sonatina as gaminau tavo zuvi prancuziskai siandiena tai tikrai labai gerai gavosi, net pati nustebau. Moku gerai gaminti mesos patiekalus, bet su zuvimi liudna ir si karta pirma sykis kai man patiko tai ka as padariau.
Atsakyti
Dariau siandien kiauliena korejietiskai... thumbup.gif Pasaka, kaip skanu!!!
O taip pat gaminau Varskini tingini, ji ragausim veliau smile.gif Tikiuosi bus skanus, bent jau mase skani buvo 4u.gif
Atsakyti
Gamint absoliuciai nemoku, bet vis uzeidavau cia pasiskaitineti ax.gif Galvoju sau- bent i paveiksliukus paziuresiu lotuliukas.gif Bet va siandien emiau ir susigundziau kalakutienos vyniotini su suriu pagamint blush2.gif Tik vietoj kalakutienos maisyta farsa naudojau. Gavosi SUPER!!!!!!! thumbup.gif Skanumelis neispasakytas! Ir vyras visas issisiepes lapnoja hihihi.gif Aciu, Sonatina 4u.gif Butinai bandysiu dar ka nors is Tavo ikeltu receptuku pagamint thumbup.gif
Atsakyti
Sonatina klausiu tik taip is smalsumo, Ar tu esi profesionali vireja, nes daug tu patiekalu tai ne tokie paprasti, o tavo ir nuotraukose jau labai profesioliai atrodo. Ne kiekvienam taip moketi
Atsakyti
Na ka pagaminau as ta Napoleona keptuveje. Ne taip viskas man ten greitai isejo,kaip tikejausi smile.gif Uztrukau net dvi valandas smile.gif Gavosi ir man 8 paplociai, kaip ir tau Sonatina. Tik nzn ka dariau ne taip, nes man dar liko pacio kremo, o jokiu atraizu ar kaip jus ten jas vadinat, pas mane nebuvo.... na nzn ka ne taip padariau, uogienes ar uogu jokiu nedejau, viska pertepinejau su tuo kremu padarytu. keistas skonis man jo buvo, kai kita karta darysiu, bandysiu kazkaip kitaip sutepti, nes labai jau greitine man jautesi, nors idejau ir grietineles.... na bet sveciai gyre, nors papuosti beveik ir nesugebejau smile.gif
bet siaip Sonatina, aciu tau uz tokius puikius receptukus smile.gif is tikruju jie saunus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Atsakyti
Šį savaitgalį gaminau lietinius blynus. Super thumbup.gif lengva, greitai ir labai skanu clap.gif dabar tik taip ir kepsiu lietinius. Dar įbėriau vanilinio cukraus žiupsnelį, tai net burnoje tirpo .

Ir kepiau "Baladėlių apkepą". Man labai patiko. Labai greita, paprasta ir skanu. O mano vyras, tai jau Sonatinos receptų išlepintas te ištarė "skanu" lotuliukas.gif . Bet už tai atėjo draugė su vaiku į svečius ir aš jiems pasiūliau pavalgyti. Tai vaikas viską kas buvo likę suvalgė, mamai nei trupučio nepaliko thumbup.gif
Šaunuolė Sonatina clap_1.gif
Atsakyti
Sonatina, atėjau padėkoti - labai šauniai pavyko iškepti kalakutienos keksiukai - tikrai labai skanūs. Tik gaila, kad bruknių padažą pirktinį teturėjau...
Atsakyti
Sonatina, dariau tavo tortuka "Marsas". Labai nustebino, kad pjaustant, tose vietose kur sokolado gabaleliai, gana šlapia buvo. Taip ir turejo buti?

Tortukas riebokas, nors dejau tik 200 gr grietineles, bet man patiko aciuks.gif
Atsakyti