Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 8

Salvi, grietinėlės standiklis būna nedideliuose pakeliuose, kaip vanilinis cukrus ir kt. Jo būna prie kepimo miltelių, želė ir pan. Jis atrodo štai taip:

user posted image

Atsakyti
aciu Sonatina, bandysiu jo ieskoti. Ar tu perki tiesiog parduotuvese, ar specializuotose kokiose
Atsakyti
Salvi, kad šio standiklio tikrai yra visose parduotuvėse g.gif
Atsakyti
Sveikutes visos kulinares 4u.gif savaitgali dariau vistiena su parmezanu bigsmile.gif labai visiems patiko ir buvo nustebe kaip vistos krutinele gali but tokia sultinga smile.gif tik as dariau ne is parmezano surio o dejau tarkuota rokiskio suri, ir tikrai buvo labai skanu, aciu Sonatina tau 4u.gif
Atsakyti
Sonatina aciu jau radau pirkti. Anksciau nezinojau kad toks yra ir ko ieskoti. 4u.gif

Pagaminau zuvi troskinta grietineleje tai labai man patiko. Man gal labiau, vyrui labiau patiko zuvis prancuziskai kai buvau pagaminusi praeita savaite. Tu puiki kulinare. Daugiau negu puiki
Atsakyti
Labas visoms kulinarėms - konditerėms smile.gif
vis pasidairau po Sonatinos puslapį ir labai žaviuosi jos gebėjimu ne tik skaniai ir gražiai gaminti, bet dar ir dalintis namų šiluma su kitais... labai smagu, kad turim tokį žmogų 4u.gif Daug ką ir aš gaminau, negalėčiau sakyti, kad turėjau didelių nepasisekimų, tiesiog jei pirmąkart nelabai - iš antro karto būtinai thumbup.gif
Vis neprisiruošdavau parašyti, bet susikaupiau ir:
1. Kokius konsevuotus vaisius patartina naudoti gaminant varškės tinginį, nes nelabai pataikau - dažniausia pabuvęs pasidaro šlapias (valgyti galima, bet norėtusi sausesnio, kaip su džiovintais vaisiais)? g.gif
2. Nebelabai kas prisimena duonos kepimo krosnelę schmoll.gif ... O aš dėka Sonatinos įsigijau, bet dėja tačiau parvežė iš Vokietijos doh.gif instrukcijų receptų yra, o suprasti... doh.gif Po truputi kepu, bet vienas klausimas, kuris man vis neduoda ramybės ir nežinau ko paklausti - ar galima naudoti ir kaip jas ten suberti - įmaišyti? g.gif

Papildyta:
Oi oi oi, atsiprašau per anksti paspaudžiau mygtuką blush2.gif blush2.gif
ar galima naudoti paprastas mieles (ne sausas) ir kaip jas ten suberti - įmaišyti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(makka @ 2007 03 28, 07:22)
1. Kokius konsevuotus vaisius patartina naudoti gaminant varškės tinginį, nes nelabai pataikau - dažniausia pabuvęs pasidaro šlapias (valgyti galima, bet norėtusi sausesnio, kaip su džiovintais vaisiais)?  g.gif


dėjau koncervuotus persikus, buvo viskas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif aišku juos palaikiau kiauraindyje, kad nuvarvetų sirupas ir tada pjausčiau smile.gif arba galima supjaustyti ir tada palaikyti kiauraindyje smile.gif
Atsakyti
as dariau kotletus su sufle kepurelemis ir gerai man labai gavosi

Reiks ir man pabandyti ta varskes tingini. Saldymynu mes kazkaip tik specifinius megstame, pagal amerikietiskus receptus visokius, o kitu mes nelabai gaminame. Bet ta pabandysiu butinai
Atsakyti
QUOTE(Salvi @ 2007 03 28, 12:43)
as dariau kotletus su sufle kepurelemis ir gerai man labai gavosi

aš irgi vakar šituos kotletukus dariau,gavosi tiesiog fantastiški thumbup.gif
Ačiū tau Sonatina 4u.gif Reiks daugiau tavo receptukų išbandyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(makka @ 2007 03 28, 08:22)
2. Nebelabai kas prisimena duonos kepimo krosnelę  schmoll.gif ... O aš dėka Sonatinos įsigijau, bet dėja tačiau parvežė iš Vokietijos  doh.gif  instrukcijų receptų yra, o suprasti... doh.gif Po truputi kepu, bet vienas klausimas, kuris man vis neduoda ramybės ir nežinau ko paklausti - ar galima naudoti ir kaip jas ten suberti - įmaišyti? g.gif

Papildyta:
Oi oi oi, atsiprašau per anksti paspaudžiau mygtuką  blush2.gif  blush2.gif
ar galima naudoti paprastas mieles (ne sausas) ir kaip jas ten suberti - įmaišyti?  g.gif


Sonatina neatsake, tai as pameginsiu padet. Siaip cia rasi neblogu patarimu. Temoje daugiausiai ir diskutuojama apie duonkepeje kepta duona.
Dedant bent i mano duonkepe (Clatronik), reikia pirmiausia sudeti skyscius (piena, vandeni, sultis ir pan.), kiausinius, cukru, druska, galiausiai miltus (dribsnius) i toki kalniuka supilt ir ju virsuje sudeti mieles. As kepu sus sausom, taciau tikrai galima naudot ir paprastas. Toje temoje gal net rasi receptu su paprastom mielem.
Atsakyti
Vakar gaminau vištieną su parmezanu - nu tikrai nesitikėjau, kad bus taaaip skanu - vyras valgė ir dar prašė biggrin.gif . Gaminau su vištienos kumpeliais, vietoj parmezano naudojau per pusę džiugą su olandų fermentiniu. Dėkui už skanų ir paprastą receptėlį thumbup.gif
Atsakyti
Dorinda, džiaugiuosi, kad vištiena patiko smile.gif Ir aš jei neturiu parmezano, naudoju paprasčiausią fermentinį sūrį 4u.gif

Salvi, tik nemanyk, kad aš ir kuriu šiuos receptus - aš tik mėgstu gaminti ax.gif O šiaip malonu, kad išbandai vis naujus receptus smile.gif Tikiuosi, tinginys gavosi skanus... rolleyes.gif

makka, šiaip ne vasarą nedariau varškinio tinginio ir būtent dėl to, kad nėra šviežių uogų ir vaisių... Bet jei daryčiau, turbūt naudočiau konservuotas vyšnias ir konservuotus persikus ar abrikosus (tik, žinoma, juos gerai nuvarvinčiau...) rolleyes.gif
O su paprastom mielėm duonkepėje nieko nekepiau (ir apskritai pamėgau sausas mieles, nes šviežios dažnai tiesiog sugesdavo šaldytuve nesulaukusios savo eilės... blush2.gif )... Bet Katu jau atsakė (ačiū 4u.gif ), kad galima ir su šviežiom mėginti, tik tada jas pirmiausiai ištirpinčiau vandenyje su cukrumi ir supilčiau kaip skysčius, o tada berčiau sausus produktus (aišku, jei tavo duonkepės produktų eiga tokia...) g.gif

akbr 4u.gif

chriss, labai malonu, kad kotletai patiko smile.gif

dolile, nėra už ką, džiaugiuosi, kad patiko smile.gif

Mama_Tania, raudonėlis yra prieskonis, kitaip vadinamas oreganu smile.gif


Ir dar dėl šio nemalonaus dalyko unsure.gif Aš nepretenduoju į mano pateiktų receptų autorystę, bet man labai nemalonu, kad mano nuotraukos ir receptų komentarai pateikiami kaip savi... Todėl aš prisijungiu prie Glacee prašymo:

QUOTE(Glacee @ 2007 03 29, 12:06)
Todėl aš labai prašyčiau tokio dalyko – tiesiog iš mūsų pagarbos kiekvienos sau ir kitiems – viešai (kituose interneto puslapiuose, bloguose, spausdintinėje medžiagoje etc.)  kopijuodami temoje paskelbtą medžiagą, visų pirma atsiklausti SuperMamos ir manęs, gavę leidimą publikuodami – dėti nuorodas į šaltinį.

Atsakyti