Įkraunama...
Įkraunama...

Mokomės vairuoti kartu II

QUOTE(maziulele @ 2007 04 15, 00:34)
tai as ji irgi retai beuzsidedu, bet kai buvo viena tokia rimta klaidele, tai zenklas mane isgelbejo lotuliukas.gif ir vairuotojai buvo atlaidesni thumbup.gif

bet man geriau be jo vazinet, tada atrodo vaziuoju gerai lotuliukas.gif

Man tai atrodo, aš ką nori užsidėsiu, kad tik teises duotų greičiau doh.gif
Atsakyti
[quote=gudrute,2007 04 17, 09:32]
labas rytas, niu va as vakar neislaikiau aggressive.gif
aikstelei dar normaliai pravaziavau, o mieste susikirtau ant sankryzos, be to is tu nervu kai liepe sukt i kaire, tai ne i ta kaire isukau(pravaziavau), ju ten daug buvo!!!nu vienu zodziu tokia beviltiska jauciuos, atrodo man tik gyvulius laukuose varynet, o ne automobili vairuot verysad.gif
uzsirasiau 25dienai, bet egzaminatorius nuramino, sake kad jei nepergyvensiu, tai islaikysiu blush2.gif
kaip keista, mano zinute kitu vardu irase, greiciausiai sesuo buvo prisijungus, kai egza laikiau, ji mano pupa saugojo, tai va, cia as neislaikiau!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(gudrute @ 2007 04 17, 09:32)
labas rytas, niu va as vakar neislaikiau aggressive.gif 
aikstelei dar normaliai pravaziavau, o mieste susikirtau ant sankryzos, be to is tu nervu kai liepe sukt i kaire, tai ne i ta kaire isukau(pravaziavau), ju ten daug buvo!!!nu vienu zodziu tokia beviltiska jauciuos, atrodo man tik gyvulius laukuose varynet, o ne automobili vairuot verysad.gif
uzsirasiau 25dienai, bet egzaminatorius nuramino, sake kad jei nepergyvensiu, tai islaikysiu blush2.gif

Mergyt,auksciau nosi ir kita karta butinai islaikysi 4u.gif O gyvulius varinet tikriausiai sunkiau,negu vairuoti masina mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mercedes @ 2007 04 17, 10:38)
Mergyt,auksciau nosi ir kita karta butinai islaikysi  4u.gif O gyvulius varinet tikriausiai sunkiau,negu vairuoti masina  mirksiukas.gif

Ir aš taip manau - mašiną suka, kur vairą kreipi, o kokia karvė eina nevisada kur mes norim biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkė @ 2007 04 17, 10:43)
Ir aš taip manau - mašiną suka, kur vairą kreipi, o kokia karvė eina nevisada kur mes norim  biggrin.gif

gerai nusiteikus tu prajuokinai biggrin.gif su tokia nuotaika eik ir i egzamina tikrai islaikysi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(koposs @ 2007 04 17, 11:44)
gerai nusiteikus tu prajuokinai  biggrin.gif su tokia nuotaika eik ir i egzamina tikrai islaikysi  mirksiukas.gif

Aha, kai įsėsiu už vairo, iškart pradėsiu galvot apie užsispyrusią karvę ant kelio biggrin.gif
Atsakyti
oi, merginos, kad ir man dabar juokas ima is saves, bet vistiek gaila smile.gif dabar nusiteiksiu optimistiskai ir taigi visi zmones esam ir visi klystam 4u.gif
Papildyta:
o gal zinot ar gali bus paprasyt kad tas pats egzaminatorius butu blush2.gif , jis jaunas berniukas, man atrodo su juo lengviau vaziuot butu, negu su piktu seniu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kkatrinka @ 2007 04 17, 12:29)
oi, merginos, kad ir man dabar juokas ima is saves, bet vistiek gaila smile.gif dabar nusiteiksiu optimistiskai ir taigi visi zmones esam ir visi klystam 4u.gif
Papildyta:
o gal zinot ar gali bus paprasyt kad tas pats egzaminatorius butu blush2.gif , jis jaunas berniukas, man atrodo su juo lengviau vaziuot butu, negu su piktu seniu lotuliukas.gif

Kiek žinau ten viskas vos ne burtų tvarka, ir tikrai neleidžia rinktis egzaminuotojo verysad.gif
Atsakyti
Galima sakyt, kad egzaminuotojas issirenka, ka egzaminuoti... Renkasi tas, kuris tuo metu buna laisvas.. Be to daznai jie pavarto jusu anketas(paraiskas) ir pasiima kuria nors... Deja, egzaminuotojo nepasirinksi...
Atsakyti
QUOTE(vailija @ 2007 04 16, 13:25)
Gaudri, ir aš tave sveikinu. Man tai atrodo, kad amžiais neišlaikysiu. Lėtai sekasi sankryžose apsisukti, nors vyras sakė jau geriau važinėju. Gaudri, kiek ėmei papildomų pamokų?

vailija del nieko saves negrausk kiek imanoma..tikrai isklaikysi..as ir taip galvojau..emiau 2 papildomas pas pirma instruktoriu..ir poto 5 pas savo dede..sudejus gavosi 17 vaziavimu..ai dar tiesa vazinejau egzamino diena..viena vaziavima padavanojo..kaip sakant pati i regitra nuvaziavau 4u.gif lotuliukas.gif pries egza kavos isgeriau, kad nesikalatociau is baimes..pirmus du kartus tai beveik nebijojau..bet man tie papildomi tik i nauda 4u.gif
del instruktoriu tai teisybe, kad patys renkasi..bet nesakau kad tikrai jauni geri..jie pinigu istroske..mano treciasi neralus buvo, gerai pagyvevnes..ir atrode piktas is veido..o istikro buvo neralus thumbup.gif
GUDRUTE tikrai islaikysi..visos islaiko, ir nesvarbu is kurio..svarbu pats tikslas bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gaudri: 17 balandžio 2007 - 14:31
QUOTE(gaudri @ 2007 04 17, 16:29)
vailija del nieko saves negrausk kiek imanoma..tikrai isklaikysi..as ir taip galvojau..emiau 2 papildomas pas pirma instruktoriu..ir poto 5 pas savo dede..sudejus gavosi 17 vaziavimu..ai dar tiesa vazinejau egzamino diena..viena vaziavima padavanojo..kaip sakant pati i regitra nuvaziavau 4u.gif lotuliukas.gif  pries egza kavos isgeriau, kad nesikalatociau is baimes..pirmus du kartus tai beveik nebijojau..bet man tie papildomi tik i nauda 4u.gif
del instruktoriu tai teisybe, kad patys renkasi..bet nesakau kad tikrai jauni geri..jie pinigu istroske..mano treciasi neralus buvo, gerai pagyvevnes..ir atrode piktas is veido..o istikro buvo neralus thumbup.gif
GUDRUTE tikrai islaikysi..visos islaiko, ir nesvarbu is kurio..svarbu pats tikslas bigsmile.gif

Man atrodo, kad po kokio trečio neišlaikyto karto man gali dingt noras visai verysad.gif Jeigu dabar taip bijau, taip kaip jaustis po nesėkmių doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkė @ 2007 04 17, 15:42)
Man atrodo, kad po kokio trečio neišlaikyto karto man gali dingt noras visai  verysad.gif Jeigu dabar taip bijau, taip kaip jaustis po nesėkmių  doh.gif

Man irgi ,taip atrodo...nes prarandamas pasitikejimas,man butu labai negera,jei ir pirma karta neislaikyciau,labai lengva guost kitus,bet is tikro ,tai,pati liudeciau gal netgi daugiau.

Gudrute >>nenusimink mirksiukas.gif manyk,kad buvo praktika,pries "didiji vaziavima",imk balioneli 4u.gif
Papildyta:
as planuoju kazkur 15 vaziavimu.Jau 5 turejau,ir jauciu ,kad jau pradedu gaudytis biggrin.gif
Atsakyti