Įkraunama...
Įkraunama...

Mokomės vairuoti kartu II

QUOTE(Migdolyte @ 2007 04 14, 15:24)
O as be 70 zenklo vazineju... blush2.gif  ax.gif

tai ,kad ir nebutina jo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(migdolė @ 2007 04 14, 15:08)
tai ,kad ir nebutina jo smile.gif


Tai kad kazi, ar jis nera butinas "svieziai iskeptoms" vairuotojoms? zinau moteriskiu, kurios kelis metus nevairave, uzsideje si zenkla vazineja g.gif
Atsakyti
Aš kaip tik šito klausiau savo instruktoriaus,bet jis nieko taip ir neatsakė,nes pats gerai nežino,kadangi čia daug svarstymų buvo,nes šiaip ,tas ženklas 70 yra greičio apribojimas iki nurodyto ženkl,o automagistralėje galima iki 90 dabar,tai sakė kertasi ženklai,taigi... doh.gif
Atsakyti
Dabar nebutinas tuo atveju, kad baudos negausi... Bent jau kiek zinau ax.gif Bet as jauciuos "ziopla" su 70 zenklu, jis mane trikdo.. Nezinau kodel.. Gal cia isitikinimas kaltas, bet be jo vaziuoju daug geriau thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Migdolyte @ 2007 04 14, 15:24)
O as be 70 zenklo vazineju... blush2.gif  ax.gif


QUOTE(Migdolyte @ 2007 04 14, 23:31)
Dabar nebutinas tuo atveju, kad baudos negausi... Bent jau kiek zinau ax.gif  Bet as jauciuos "ziopla" su 70 zenklu, jis mane trikdo.. Nezinau kodel.. Gal cia isitikinimas kaltas, bet be jo vaziuoju daug geriau thumbup.gif  lotuliukas.gif


tai as ji irgi retai beuzsidedu, bet kai buvo viena tokia rimta klaidele, tai zenklas mane isgelbejo lotuliukas.gif ir vairuotojai buvo atlaidesni thumbup.gif

bet man geriau be jo vazinet, tada atrodo vaziuoju gerai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Migdolyte @ 2007 04 14, 22:31)
Dabar nebutinas tuo atveju, kad baudos negausi... Bent jau kiek zinau ax.gif  Bet as jauciuos "ziopla" su 70 zenklu, jis mane trikdo.. Nezinau kodel.. Gal cia isitikinimas kaltas, bet be jo vaziuoju daug geriau thumbup.gif  lotuliukas.gif


O mane trikdo vaziavimas be sito zenklo g.gif nu cia kaip kam, aisku... su situo zenklu as jauciuosi saugesne. kai visai gerai seksis vaziuot, mesiu ji lauk smile.gif o dabar dar padraugausiu kuri laika ax.gif
Atsakyti
[quote=Spragtukas,2007 04 09, 22:09]
Labukas, as irgi Vairaldoj lankiau, tik prie Girstupio, man irgi patiko thumbup.gif su kokiu instruktorium vazineji? O del oru, tai Atvelykis grazus turetu but, taip kad nepergyvenk mirksiukas.gif
Sveikutes, na va ryt jau toji diena lotuliukas.gif Kaip bijau!!bet nieko ne pirma ne paskutine pergyvenu tongue.gif
O Spragtutukas, mane mokino instruktorius Arunas, toks su barzdele vaiksto storuliukas lotuliukas.gif labai fainas zmogelis! mirksiukas.gif
Papildyta:
beje vakar nuvarem su vyru i aikstele pasimokint, tai kaip specialiai pas vyra masinoj sugedo vairo stiprintuvas blink.gif doh.gif , tai ot, privargau!! biggrin.gif
o siandien ryte peti desini skauda unsure.gif
kazin kaip ryt per egza pasirodysiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ashtri @ 2007 04 13, 09:29)
Darbo laikas:

    II, III nuo 8:30-12:00, 13:00-16:00
    IV,V nuo 8:30-12:00, 13:00-15:00
    VI nuo 8:30-11:00

Ačiū labai, ashtri, bet aš Vilniuje.
Nuvariau penktadienį ir aš atsiimti teisių, tai Vilniuje Eismo priežiūros tarnyba dirba:
antradienį-penktadienį - 8.00-16.30 val.
šeštadienį - 7.30-15.15 val.
pietų pertrauka - 12.00-12.45 val.
sekmadienį ir pirmadienį - nedirba.

Kaip supratau, teises nuo gegužės 1 d. Regitra išdavinės?
Atsakyti
QUOTE(Natute @ 2007 04 15, 22:29)
Ačiū labai, ashtri, bet aš Vilniuje.
Nuvariau penktadienį ir aš atsiimti teisių, tai Vilniuje Eismo priežiūros tarnyba dirba:
        antradienį-penktadienį - 8.00-16.30 val.
        šeštadienį - 7.30-15.15 val.
        pietų pertrauka - 12.00-12.45 val.
        sekmadienį ir pirmadienį - nedirba.

Kaip supratau, teises nuo gegužės 1 d. Regitra išdavinės?

Taigi, kad Regitra, o tada pabrangs, tai va aš dar tikiuosi prasisukt, kol neperėmė tongue.gif
Atsakyti
Gaudri, ir aš tave sveikinu. Man tai atrodo, kad amžiais neišlaikysiu. Lėtai sekasi sankryžose apsisukti, nors vyras sakė jau geriau važinėju. Gaudri, kiek ėmei papildomų pamokų?
Atsakyti
QUOTE(vailija @ 2007 04 16, 14:25)
Gaudri, ir aš tave sveikinu. Man tai atrodo, kad amžiais neišlaikysiu. Lėtai sekasi sankryžose apsisukti, nors vyras sakė jau geriau važinėju. Gaudri, kiek ėmei papildomų pamokų?

Tai kad jinai labai aiškiai pasakė - 2 su vienu ir 5 su kitu smile.gif
Atsakyti
labas rytas, niu va as vakar neislaikiau aggressive.gif
aikstelei dar normaliai pravaziavau, o mieste susikirtau ant sankryzos, be to is tu nervu kai liepe sukt i kaire, tai ne i ta kaire isukau(pravaziavau), ju ten daug buvo!!!nu vienu zodziu tokia beviltiska jauciuos, atrodo man tik gyvulius laukuose varynet, o ne automobili vairuot verysad.gif
uzsirasiau 25dienai, bet egzaminatorius nuramino, sake kad jei nepergyvensiu, tai islaikysiu blush2.gif
Atsakyti