Įkraunama...
Įkraunama...

Mokomės vairuoti kartu II

QUOTE(Jolkė @ 2007 04 13, 12:58)
Aš tai dar galvoju, kad prie sėkmės prisidėjo ir važiavimų kiekis, juk nuo pirmos iki paskutinės pamokos vis mokeisi ir mokeisi.
Aš kitą savaitę važiuosiu papyldomai jau su kitu instruktoriu (taip man patarė mokykloj direktorė), va ir pasakysiu iš savo patirties.
Tiesa, sveikinu  4u.gif

Na vairavimas is vis manau,kad kuo daugiau vazinesi tuo geriau,nes daugelis dalyku yra iprotis,reikia iprast,nes mokytis nera taip jau daug ka,tiesiog reikia pripratimo.
Atsakyti
QUOTE(anglė_ligonė @ 2007 04 13, 14:08)
Na vairavimas is vis manau,kad kuo daugiau vazinesi tuo geriau,nes daugelis dalyku yra iprotis,reikia iprast,nes mokytis nera taip jau daug ka,tiesiog reikia pripratimo.

Aišku, kad taip. Kaip mano pirmokė dukrytė su rašymu - pradžioj ranka net pabaldavo nuo suspaudimo, raidelės kreivos, o štai dabar jau ir užraitymus pradėjo daryti biggrin.gif
Taip ir čia - juk kuo daugiau maliesi, tuo laisviau einasi, patyrimo didėja.
Atsakyti
Aisku pamoku kiekis irgi labai prisidejo..labai, labai:)angle ligone tu saunuole, kad jau giria tai reiskai tikrai gerai 4u.gif
Kastyte..Linas is zebro man labai patiko. 4u.gif .jis kantrus ir geras ir taktiskas buvo..jam uz pradmenis esu labai dekinga..ir uz labai geras teorijos paskaitas..tikrai dziauguosi kad ten mokinausi.. 4u.gif antrasis instruktorius nuslifavo mano vaziavima ir suteike nepaprastai daug ziniu apie pacius egzaminus..ir to ko reikia regitroje..zodziu dekinga abiems labai, labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gaudri @ 2007 04 13, 14:19)
Aisku pamoku kiekis irgi labai prisidejo..labai, labai:)angle ligone tu saunuole, kad jau giria tai reiskai tikrai gerai 4u.gif
Kastyte..Linas is zebro man labai patiko. 4u.gif .jis kantrus ir geras ir taktiskas buvo..jam uz pradmenis esu labai dekinga..ir uz labai geras teorijos paskaitas..tikrai dziauguosi kad ten mokinausi.. 4u.gif antrasis instruktorius nuslifavo mano vaziavima ir suteike nepaprastai daug ziniu apie pacius egzaminus..ir to ko reikia regitroje..zodziu dekinga abiems labai, labai 4u.gif

Na taigi aš tą patį sakau smile.gif O pavažiuotumėt su trečiu, ko gero, dar ko nors išmoktumėt biggrin.gif
Dar kartą - sėkmės tau savarankiškai vairuojant (šitą dar irgi reikės praeiti). "Žinok, nuvažiuodavau į darbą ir eidavau i tualetą persirengti apatinės maikutės, nes šlapia būdavau. Ir taip kokį mėnesį" doh.gif (Čia iš mano mamos asmeninų archyvų prisiminimų po egzaminų)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolkė: 13 balandžio 2007 - 12:34
QUOTE(Jolkė @ 2007 04 13, 13:32)
Na taigi aš tą patį sakau  smile.gif O pavažiuotumėt su trečiu, ko gero, dar ko nors išmoktumėt  biggrin.gif
Dar kartą - sėkmės tau savarankiškai vairuojant (šitą dar irgi reikės praeiti). "Žinok, nuvažiuodavau į darbą ir eidavau i tualetą persirengti apatinės maikutės, nes šlapia būdavau. Ir taip kokį mėnesį"  doh.gif (Čia iš mano mamos asmeninų archyvų prisiminimų po egzaminų)

Tas trečias tai man vyras. Vis ką nors pakomentuoja, kaip čia reikėtų kitaip negu aš darau daryti. Bet kažkaip man neprilimpa jo intruktažas biggrin.gif
O Tavo mamos patyrimas man tinka 1:1, tik kad aš nesugalvodavau persirengti pasiimti blush2.gif
Sėkmės abiems Jums - Tau, Gaudri, pačios kelyje, Tau, Jolke, laikant egzaminus. 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gaudri @ 2007 04 13, 13:19)
Aisku pamoku kiekis irgi labai prisidejo..labai, labai:)angle ligone tu saunuole, kad jau giria tai reiskai tikrai gerai 4u.gif
Kastyte..Linas is zebro man labai patiko. 4u.gif .jis kantrus ir geras ir taktiskas buvo..jam uz pradmenis esu labai dekinga..ir uz labai geras teorijos paskaitas..tikrai dziauguosi kad ten mokinausi.. 4u.gif antrasis instruktorius nuslifavo mano vaziavima ir suteike nepaprastai daug ziniu apie pacius egzaminus..ir to ko reikia regitroje..zodziu dekinga abiems labai, labai 4u.gif

Visada,kaip bebutu 2 nuomones geriau ,nei viena.Abu instruktoriai idejo indeli i tavo sekminga islaikyma,o mano vazinejimai tai ogogo,kaip uzsites,iki birzelio ,gal pabaigsiu lotuliukas.gif,noriu ,kuo greiciau teorija laikyt,bet kol neatvazinesiu valandu,negausiu pazymejimo,kad baigiau,todel ir negaliu registruotis i regitra...ech... doh.gif
O siaip sekmingo vazinejimo,nes dabar kely busi viena,ir nebesedes "angelas sargas" su stabdziu sone biggrin.gif
Atsakyti
Labai dekui uz palinkejimus..kai tik gaunu teises iskart i trasa 4u.gif tkiuosi tete pasitikes..ir duos civikiuka bigsmile.gif teks pasitiketi nematomu angelu sargu:) bigsmile.gif
angle ligone..laikyk teorija kaip as dariau..ja laikiau pravaziavus tik gal kokius 5 vaziavimus..ejau su atestatu vidurines..nebuciau islaukus to streso..vazineti, teorija mokintis..tai atsikraciau teorijos..ir ramei vazinejau..nu gal nelabai ramei lotuliukas.gif
Visos saunuoles 4u.gif nuostabi palaikymo komanda wub.gif
Atsakyti
Viskas, aš iki pirmadinio atsisveikinu - važiuojam pas anytą į kaimą.
Bandysiu vyrui pademonstruot savo vairavimą smile.gif Ten kiemas didelis, o kokio tvarto gal nenugriausiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gaudri @ 2007 04 13, 13:33)
As islaikiau!!!!!!! pagaliau 3 lartas buvo laimingas..vairavau puikiai!!!esu dekinga savo antram instruktoriui Pauliui, jis nerealiai ,mane ismokino!!!aciu visoms uz palaikyma..besimokancios kantrybes..ir pasiryzimo!!! Jums pavyks!! norit vadinasi _galit!! thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

NU SAUNUOLE SVEIKINU 4u.gif
Atsakyti
nu va sugryzo naujai iskepta vairuotoja 4u.gif

tai kaip sekasi jau islaikusiom vazinetis biggrin.gif as tai negaliu skirtis su masina, diena dienoj vazineju ir jau visai gerai jauciuosi mieste rolleyes.gif aisku dar buna kvailu klaidus blush2.gif bet kartais ir 70 zenkliukas gelbsti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(d-oncek @ 2007 04 12, 21:29)
Aha as irgi pamirstu.Jau 3k aikstelej buvau,o vis dar negarantuota kur reikia ziuret,net nepatogu klaust instruktoriaus-toks nekalbus jis pas mane...


Tu tik klausk - kalbus ar nekalbus, bet Tu esi klientas, Tu moki pinigus. Tu atejai tam, kad ismoktum. as nezinau, kiek kartu esu klaususi ir garsiai samprotavusi, kad "uzsifiksuotu" man viskas. nieko, ismokau smile.gif ir jus, merginos, ismoksit. tik kantrybes ir juodo darbo truputuka thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(maziulele @ 2007 04 13, 22:06)
nu va sugryzo naujai iskepta vairuotoja 4u.gif

tai kaip sekasi jau islaikusiom vazinetis biggrin.gif as tai negaliu skirtis su masina, diena dienoj vazineju ir jau visai gerai jauciuosi mieste rolleyes.gif aisku dar buna kvailu klaidus blush2.gif bet kartais ir 70 zenkliukas gelbsti thumbup.gif


O man sitas zenkliukas irgi patinka - tegu sau zino, kas sedi zu vairo, man dzin, as igudzius gaudau ax.gif kartais MB, tiesa, pamirsta ji uzdet, tai man striokas buna tada... geriau jau su zenklu vazinetis, bent jau man smile.gif
Papildyta:
QUOTE(gaudri @ 2007 04 13, 11:33)
As islaikiau!!!!!!! pagaliau 3 lartas buvo laimingas..vairavau puikiai!!!esu dekinga savo antram instruktoriui Pauliui, jis nerealiai ,mane ismokino!!!aciu visoms uz palaikyma..besimokancios kantrybes..ir pasiryzimo!!! Jums pavyks!! norit vadinasi _galit!! thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


Gaudri, labai Tave sveikinu 4u.gif atejo svente i Tavo namus, saunuole drinks_cheers.gif
Atsakyti
O as be 70 zenklo vazineju... blush2.gif ax.gif
Atsakyti