Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo egzaminas

Sveikutės.
Man šią savaitę jau dešimtas važiavimas, bet į regitrą eiti laikyti egzo dar laaaabai bijau. Turbūt reiks papildomai važinėtis, tik reik susirasti pas ką. Gal kuri Kaune pasiūlytų instruktorių (-ę), tik, kad būtų ramus (-i)?
Gal kas papasakotų tiksliau apie egzaminą?... Kiek suprantu ten negalima mašinų rinktis, tai reikia traukti jas ar kaip? Girdėjau ir maršrutų nemažai yra. Bet aišku pirma reik aikštelėje nesuklysti, o joje man nelabai sekasi. verysad.gif Reiks turbūt į regitrą nuvaryt kokią dieną ir pažiūrėt kaip ten kiti laiko. Galima turbūt spoksot? smile.gif Nors aš tai nelabai norėčiau, kad į mane žiūrėtų, na nebent super važiuočiau. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(d-oncek @ 2007 05 22, 18:57)
O as jau lankau Regitroj praktikos egzamino bureli blush2.gif Reiks ,kaip nuolatinei klientei nuolaidos prasyt lotuliukas.gif .Aiksteles virtuoze-varau be klaidu ax.gif ,o gatvej tai arba as klaida padarau arba masina paveda{ASTRA} arba egzaminuotojas suknistas g.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif juokas pro asaras, blin tikrai gal cia ne egzaminas o burelis, ar seip klubas-susimoki moketi ir gali su masina 60-90 min draskytis lotuliukas.gif . As kai neislaikau tai visad save raminu garsiai prie egzaminatoriu:"tai ka pinigus sumokejau su naujom masinom pasidraskiau, o kiti sau to leisti negali lotuliukas.gif "
Papildyta:
QUOTE(Kribuk @ 2007 05 22, 21:53)
Sveikutės.
Man šią savaitę jau dešimtas važiavimas, bet į regitrą eiti laikyti egzo dar laaaabai bijau. Turbūt reiks papildomai važinėtis, tik reik susirasti pas ką. Gal kuri Kaune pasiūlytų instruktorių (-ę), tik, kad būtų ramus (-i)?
Gal kas papasakotų tiksliau apie egzaminą?... Kiek suprantu ten negalima mašinų rinktis, tai reikia traukti jas ar kaip? Girdėjau ir maršrutų nemažai yra. Bet aišku pirma reik aikštelėje nesuklysti, o joje man nelabai sekasi. verysad.gif Reiks turbūt į regitrą nuvaryt kokią dieną ir pažiūrėt kaip ten kiti laiko. Galima turbūt spoksot? smile.gif Nors aš tai nelabai norėčiau, kad į mane žiūrėtų, na nebent super važiuočiau. smile.gif

Sveika, gali kiek nori kartu ziureti. As tai kai laikau is to jaudulio net nematau kas spoksi, kazkaip net neidomu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kribuk @ 2007 05 22, 20:53)
Sveikutės.
Man šią savaitę jau dešimtas važiavimas, bet į regitrą eiti laikyti egzo dar laaaabai bijau. Turbūt reiks papildomai važinėtis, tik reik susirasti pas ką. Gal kuri Kaune pasiūlytų instruktorių (-ę), tik, kad būtų ramus (-i)?
Gal kas papasakotų tiksliau apie egzaminą?... Kiek suprantu ten negalima mašinų rinktis, tai reikia traukti jas ar kaip? Girdėjau ir maršrutų nemažai yra. Bet aišku pirma reik aikštelėje nesuklysti, o joje man nelabai sekasi. verysad.gif Reiks turbūt į regitrą nuvaryt kokią dieną ir pažiūrėt kaip ten kiti laiko. Galima turbūt spoksot? smile.gif Nors aš tai nelabai norėčiau, kad į mane žiūrėtų, na nebent super važiuočiau. smile.gif

tai jau, aš irgi kai važiavau daug žmonių spoksojo, bet jų net nemačiau, bet greit viską pravažiavau iškelta galva lotuliukas.gif rinktis mašinos negali, tau paskirs instruktorių, o su juo atiteks ir mašina , paprašyk pabandyti mašiną prieš važžiuojant į aikštelę, pajusti mašiną vistiek turi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(organizatore @ 2007 05 22, 21:23)
sveikinimai dideliausi  4u.gif  4u.gif  4u.gif o su kuria mashinyte vaziavai? ir kokiom gatvem? ...ech tas smalsumas...  4u.gif    dar karteli sveikinu!  thumbup.gif

visu pirma dekui visoms uz sveikinimus,ir sekmes kitoms kas laiko.
vaziavau lyg su gofu,bet zinok net neziurejau tik spalva prisimenu sviesiai melynas.O vaziavau daug kur iki sankryzos kur mazoji maxima ten apsisukau,paskui iki baltijos ziedo tiesiai paskui vel apsisukau kur gelezinkelis tada iki akropolio ten i kaire ii ziedo paskui i desine paskui minijos gatve i kaire paskui kilpa tiesiai i debrecena,o tada jau i desine i regitra,tik noriu patart jau kai isuksi i regitra nepamirsk persijungt pirmo begio,ta dazniausiai vsii pamirsta,man drauge primine,o as vistiek pamirsau,o tos masinos gan greitai dusta,bet aiksu cia ne kritine,bet jei busi jau surinkus daug balu to ir bereikes.tai va ,o taip patariu nesinervint labai geri regitrininkai,nu bent man papuole,laikem kartu su sese abi islaikem jai sake grieztesnis papuole,bet mieste be klaidu kaip ir as thumbup.gif
dar pati netikiu sake teises per 3 dienas padarys.ta proga net prie juros isimaudem vakar ,vandenelis buvo pasaka.
Atsakyti
Išlaikiau,bet nesijaučiu verta išlaikymo,o šiaip mačiau pažymėjo 3 NK.
Atsakyti
QUOTE(Auksėja @ 2007 05 23, 12:19)
Išlaikiau,bet nesijaučiu verta išlaikymo,o šiaip mačiau pažymėjo 3 NK.

ir či ataip pasigyrei? baisu blink.gif juk džiaukis, sveikinu thumbup.gif , juk taip bijojai? kas yra? ko taip nusiminei? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksėja @ 2007 05 23, 14:19)
Išlaikiau,bet nesijaučiu verta išlaikymo,o šiaip mačiau pažymėjo 3 NK.

jau vaziavima islaikei???Nu saunuole thumbup.gif drinks_cheers.gif 4u.gif pasipasakok biggrin.gif jei o man dar tik kita savaite, o bijau doh.gif instruktoriu smanas nebeturi visiskai laiko papildomiem vaziavimam schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Dženita @ 2007 05 23, 13:25)
ir či ataip pasigyrei? baisu  blink.gif  juk džiaukis, sveikinu thumbup.gif , juk taip bijojai? kas yra? ko taip nusiminei?  g.gif

Tai,kad tooookias klaidas dariau,kurių su instruktorium važinėdama niekad nepadarau doh.gif Važiavau su OPEL Astra,tai labai faina mašinytė super,tik stabtis laaabai jautrus,ir gazo reikia spaust daug,net neatleidžiant sankabos. blink.gif
O į miestą viena,tai dar bijočiau važiuot doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksėja @ 2007 05 23, 14:19)
Išlaikiau,bet nesijaučiu verta išlaikymo,o šiaip mačiau pažymėjo 3 NK.

sveikinu ,tai ko nesijauti verta a?as irgi nesu super raliste,bet vistiek labai dziaugiuos islaikius.Jei islaikei tai tikrai esi verta nenuvertink taip saves auksciau galva ir pirmyn uz vairo,gero kelio thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mayami @ 2007 05 23, 13:26)
jau vaziavima islaikei???Nu saunuole thumbup.gif  drinks_cheers.gif  4u.gif pasipasakok biggrin.gif jei o man dar tik kita savaite, o bijau  doh.gif instruktoriu smanas nebeturi visiskai laiko papildomiem vaziavimam schmoll.gif

Aikštelėj oki doki,nors sakė per anksti truputį į garažą varydama atsukiau vairą ,tai biskį nelygu buvo,bet atstumai išlaikyti,o linijų nekirtinėjau.
O mieste ,tai siaubas doh.gif Užgisau 2 kartus ,bet tokiose paprastose situacijose doh.gif Sakė mašiną valdau gerai,sako neskubėk ,kai važinėsi viena ir sankryžas žiūrėk .Tai ir foto budelėje apsilankiau,bus po 5 dienų ,į sodybą ,kaip jau ir nuvažiuot galėsiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksėja @ 2007 05 23, 13:19)
Išlaikiau,bet nesijaučiu verta išlaikymo,o šiaip mačiau pažymėjo 3 NK.

SVEIKINU 4u.gif , nu ir dzin kiek pazymejo klaidu, juk jaudulys sioks toks buvo, nenorek ideliai, man pasakytu kad as islaikiau is laimes rekciau siame skyrelyje lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mėlynakės-mama: 23 gegužės 2007 - 12:42
QUOTE(Auksėja @ 2007 05 23, 12:28)
Tai,kad tooookias klaidas dariau,kurių su instruktorium važinėdama niekad nepadarau  doh.gif Važiavau su OPEL Astra,tai labai faina mašinytė super,tik stabtis laaabai jautrus,ir gazo reikia spaust daug,net neatleidžiant sankabos. blink.gif
O į miestą viena,tai dar bijočiau važiuot  doh.gif

baik tu irnesakyk.gif patikėk padarei klaidas, nes jaudinais labai ir tiek, kai važynėsi viena iš vis nebedarysi klaidų mirksiukas.gif
Atsakyti