Įkraunama...
Įkraunama...

"Yamaha" muzikos mokykla

Noreciau paklausti ar ta Yamaha priimtu mano dicke 5 metu. Idomu ar tokio amziaus vaikui, neturinciam muzikiniu gabumu (bijau, kad visiskai neturi muzikines klausos) si mokyklele atnestu naudos?
Atsakyti
QUOTE(snickers @ 2006 02 10, 19:33)
Noreciau paklausti ar ta Yamaha priimtu mano dicke 5 metu. Idomu ar tokio amziaus vaikui, neturinciam muzikiniu gabumu (bijau, kad visiskai neturi muzikines klausos) si mokyklele atnestu naudos?

Manau, kad priimtų. Mano vaikas 4,6m ir visai nepažysta natų, bet priima ir rodos pradeda pažinti tongue.gif Labai patinka tas instrumentas. Ir mokytoja labai miela. Tai va.. Mūsų grupelėje tik 4-5 vaikai. Tai yra berniukas 5m. ir mergaite, net nežinau, gal 6m?
Atsakyti
QUOTE(Aidairi @ 2006 02 11, 11:36)
Manau, kad priimtų. Mano vaikas 4,6m ir visai nepažysta natų, bet priima ir rodos pradeda pažinti  tongue.gif  Labai patinka tas instrumentas. Ir mokytoja labai miela. Tai va.. Mūsų grupelėje tik 4-5 vaikai. Tai yra berniukas 5m. ir mergaite, net nežinau, gal 6m?

Kaip faina...... O kada lankot? Kazin, gal ten ir issiaiskinsiu del jos muzikines klausos g.gif Gal nors kazkiek turi.... g.gif biggrin.gif
Atsakyti
Labas,
QUOTE(Aidairi @ 2006 02 11, 13:36)
Manau, kad priimtų. Mano vaikas 4,6m ir visai nepažysta natų, bet priima ir rodos pradeda pažinti  tongue.gif  Labai patinka tas instrumentas. Ir mokytoja labai miela. Tai va.. Mūsų grupelėje tik 4-5 vaikai. Tai yra berniukas 5m. ir mergaite, net nežinau, gal 6m?

Speju, kad mūsų vaikai lanko kartu smile.gif


QUOTE(snickers @ 2006 02 11, 14:07)
Kaip faina...... O kada lankot? Kazin, gal ten ir issiaiskinsiu del jos muzikines klausos g.gif Gal nors kazkiek turi.... g.gif  biggrin.gif

Niekas net netikrins klausos. Beje, visi ją turi, tik ji būna išlavinta arba ne. Aišku būna ir itin gabių šioje srityje. Eik drąsiai ir jei nepatiks mergaitei, tai jos gi nenuvisi. Mano bernelis iš pradžių sakė, kad neis, o dabar tik ir laukia smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės ir mažieji dainininkai biggrin.gif
mes irgi lankom jamahą nuo 7 mėn mažutei labai patiko, išmoko po dainelės paploti ir užgrojus muzikai jau linguoja į šonus biggrin.gif tik labai keičia mažoji dabar jau nelabai ramiai nusėdi reikia veiksmo vaikščioti išdykauti ,kai buvo mažesnė man buvo lengviau ir svoris mažesnis ir klausydavo, tai sprendėm ar lankyti mums toliau ar ne , bet kai pamatau kaip ji džiaugiasi ten nuėjus tai dingsta abejonės bigsmile.gif
Atsakyti
Mes vaikštom į Yamaha mokyklėlę Klaipėdoje. Viskas ten labai gerai, bet daugeliui tėvelių brangoka . Galėtų būti du užsiėmimai per savaitę...Bet eisim ir toliau, nes mažulei mano patinka - didžiausias pliusas, kad su vaikiukais pabendrauja, nes į darželį dar greit neisim...
Atsakyti
labutis,
man smagu, kad Yamaha jau greitai atsidarys ir Kaisiadoryse. Mes laukiam nesulaukiam, kada musu vaikucius kas nors "paprotins".
Cia (forume) tiek visokiu atsiliepimu... tikiuosi, musu nenuvils wink.gif

Atsakyti
Savo dukryte jau visa menesi vezioju i mokyklele thumbup.gif jai labai patinka, po truputi iskoksta but drausminga smile.gif ir stengiasi viska pakartot, ka mokytoja daro, tik i pamokos pabaiga jau siek tiek pavargsta. 4u.gif
Atsakyti
Mamytes, kas vedat Kaune i baltijos g. esancia yamahos mokyklele, robis klase, gal galit pasakyt ar ten antradieniais vakarais daug vaikuciu buna, mes kita savaite einam pirma karta o mano mazoji laukinuke truputi, tai biskeli nervinuos kaip ten bus su mumi unsure.gif
Atsakyti
Buvome pamokoje darželyje "Vaivorykštė". Programėlė skurdi. Mokytoja bebalsė, tik šokinėja magnetofoną junginėti. Pabaigoje apibendrino: "patys matėte, kokios tai kokybiškos ir turiningos pamokėlės". Žemiau kritikos. Nėra ką lyginti su suzukio pamokėlėmis.
Atsakyti
sveikutes!!!! 4u.gif
mes vakar taip pat pirma karta lankemes yamahos muzikos mokykloje.
dukrai patiko!!!!!
soko, piese, rode judesiukus pagal daineles.
ir vadove labai miela moteryte!!!!
tik, kad kaip rase kitos mamos sarsaliukas toks nemazas buvo, nes vaikai dare ka nori!!!!
bet lankysim ir toliau ir manau matysim daug rezultatu!!!!
Atsakyti
na gal tada vyresniems vaikams brangesnes knygutes.
gi rimtai programa tai skirtinga!!! doh.gif ax.gif
Atsakyti