Įkraunama...
Įkraunama...

"Yamaha" muzikos mokykla

o mums kuo toliau tuo labiau patinka lankyti ta mokyklele!!!! mirksiukas.gif
labai dziaugiuosi, kad nepasidaviau pirmam ispudziui ir nuejau antra karta!!!
vakar zaidem pagal dainele:
ropi, ropi, ropinejam....
ir t.t.
labai smagu ir man buvo ir dukrai!!!!! thumbup.gif
o dar kai gavo su akvarele papiesti, tai nebezinojo ka daryti is laimes!!!! lotuliukas.gif
Atsakyti
Gal kas žinote ar yra Jamahos mokyklėlė Marijampolėje? smile.gif Kur ji randasi,nuo kiek laiko vaikučius priima ir kiek kainuoja?Jei išbandėte ar patiko? g.gif
Atsakyti
tai gal kokia mokytoja paprsyciau tsiliepti 0-1 metuko grupei,... labai norecaiu pabedraut, nes pati ketinu vesti tokias muzikos grupes uzsienyje, ne Lietuvoj ir ne lietuviu kalba.
Atsakyti
QUOTE(keista @ 2006 11 14, 11:42)
tai gal kokia mokytoja paprsyciau tsiliepti 0-1 metuko grupei,... labai norecaiu pabedraut, nes pati ketinu vesti tokias muzikos grupes uzsienyje, ne Lietuvoj ir ne lietuviu kalba.


smile.gif Spėju, kad užsienyje daug kas kitaip nei Lietuvoj. Čia tos pačios mokyklėlės skirtinguose rajonuose, pamokos skiriasi, o apie užsienį tai net nežinau g.gif . Gal tau geriau paklausinėt užsienio mamyčių skyrely, jų patirties.
O gal dar ir kokia mokytoja atsilieps.
Bet iš savo patirties noriu pasakyt, mokyklėlės vaikučiams naudingos. Aš matau tai ant savo vaikio wub.gif
Atsakyti
gal galeciau paprasyti apibudinti, jai teko jau lankyti, kokiomis priemonemis muzikuojate, kas labiauiai patinka ir jums ir jusu vaikui,... PVZ judesiai ar koks zidimukas, nors pati namuose turiu vienu metuku dukra ir mes si bei ta isbandom namuose. Butu atsiliepinu is sono smalsu isgirsti. Nomones, ko truksta kursams, kas gerai organizuota. Labai noreciau tuo klausi padiskutuoti. Cia as bendrauju su keliom pedagogem, bei sistema panasi, tiesiog labai platus repertuarai. Kiek isviso dainu per visa kursa teko ismokti pvz. aktualu grupej su maziausaiai 0-1,
Atsakyti
QUOTE(keista @ 2006 11 14, 12:18)
gal galeciau paprasyti apibudinti, jai teko jau lankyti, kokiomis priemonemis muzikuojate, kas labiauiai patinka ir jums ir jusu vaikui,... PVZ judesiai ar koks zidimukas, nors pati namuose turiu vienu metuku dukra ir mes si bei ta isbandom namuose. Butu atsiliepinu is sono smalsu isgirsti. Nomones, ko truksta kursams, kas gerai organizuota. Labai noreciau tuo klausi padiskutuoti. Cia as bendrauju su keliom pedagogem, bei sistema panasi, tiesiog labai platus repertuarai. Kiek isviso dainu per visa kursa teko ismokti pvz. aktualu grupej su maziausaiai 0-1,


Na maniškis jau lanko didesniųjų grupę, tai nelabai tiksliai pamenu viską. Bet man labai patikdavo kaip mokytoja aiškiai ir vazdžiai pasakoja eilėraštukus, dainuoja( o vaikai sustingę ir išsižioję ją stebi, viską fiksuoja). Nes visame tame dalyvauja ne vien tekstas ir muziko, o ir judesys. Nes tokio amžiaus vaikai juk nemoka kalbėti, bet savo judesiu ir mimika gali daug ką pasakyti. Štai to ir išmoko mano mažuika. Kai kuriuos eilėraštukus ir dabar kartojam, pritaikom įvairiose situacijose.
Mokoma pajausti ritmą, pritaikant muzikos instrumentus- būgnelius, barškučius ir daug kitokių kurių pavadinimų nežinau blush2.gif . Naudojama daug ir kitų priemonių, burbulai, kamuoliukai, skarelės ir t.t.. Čia gal daug kas priklauso ir nuo pačios mokytojos idėju.
Mūsų mokytoja tiesiog super wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tusiukas8: 14 lapkričio 2006 - 12:43
Keista, o gal tu pabandyk panarsyti po ju internetini puslapiuka
ten gal bus kokie kontaktai ir galesi su mokytojom pasitarti.
o siaip tai mes taip lankom kita grupe nuo 1,5m. o anksciau nelankem tai net nezinau ka tie visai mazulyciai daro.
mes didesnieji tai taip pat sokam pagal daineles, klausomes mokytojos pasakojimu, piesiam ta ka mokytoja pasakojo.
kaip va vakar su akvarele piesem lietuti, nes mokytoja dainavo dainele ta tema!!!! thumbup.gif
o instrumentai tai taip pat ivairus barskuciai. su jais ir barskinam i ritma!!!! mirksiukas.gif
Atsakyti
Lankom mes Klaipėdoje apie 2 mėn. "Mažyliai ir muzika". Dukrytei labai patinka, grįžus namo tetukui pasakoja ką veikė,kokių šokių išmoko.Namie klausomės tų kompaktų, šokam, dainuojam, knygelę skaitom. Na dukrytei patinka o man smagu, kad jai gerai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2006 11 14, 12:25)
gal kas galite isduoti paslapti kiek kainuoja tos pamokeles ypac mazuliams nuo 4 men ? 4u.gif


šią info sužinosite paskambinę į mokyklėlę. Primename vieną skyrelio taisyklių:

-Temose nepageidaujami: užsiėmimų kainų aptarinėjimai, organizacinius klausimus prašome spręsti per AŽ (asmeninė žinutė) ir kt.



Moderatorė

Atsakyti

Supermamytes is Kauno, gal galite parasyti kur yra yamahos mokyklele Kaune. Noreciau suzinoti kur ir kada, konkreciai vyksta uzsiemimai. Mano sunelis 8 menesiu labai megsta muzika, tai noreciau nuvesti. Aciu uz informacija.
Atsakyti
QUOTE(mylinti @ 2006 11 20, 13:20)
Supermamytes is Kauno, gal galite parasyti kur yra yamahos mokyklele Kaune. Noreciau suzinoti kur ir kada, konkreciai vyksta uzsiemimai. Mano sunelis 8 menesiu labai megsta muzika, tai noreciau nuvesti. Aciu uz informacija.


Visą info rasi:
http://www.muzikosmo...tai/kaunas.html
Atsakyti
NATALIUKE okurioje vietoje jus lankote Yamahos mokyklele? bigsmile.gif

mes ir jau menuo kaip lankom sias pomokeles ir matau, kaip vaikui patinka ten thumbup.gif ir padainuoja kaip sugeba thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristupukas2004: 30 lapkričio 2006 - 18:30