Įkraunama...
Įkraunama...

Kuo skiriasi laikinoji vaiko globa nuo įvaikinimo?

QUOTE (Rasma @ 2004 04 23, 22:06)
Aš tai rinkčiausi nuolatinę vaiko globą, jei jis man sapnuotųsi, neturėčiau diedo ir man tą vaiką duotų...

tai kur kreiptis, i vaiku namus ar VTAT? Rasmut,o gal kokia pazystama is VTAT gali parekomenduot susiskambinti,gal pakonsultuotu?
Ir dar,kokio amziaus vaikeli geriau imti,mazuliuka ar jau didesni?
Atsakyti
QUOTE (mamulia @ 2004 04 24, 13:52)
tai kur kreiptis, i vaiku namus ar VTAT? Rasmut,o gal kokia pazystama is VTAT gali parekomenduot susiskambinti,gal pakonsultuotu?
Ir dar,kokio amziaus vaikeli geriau imti,mazuliuka ar jau didesni?

Mamulia, kad daugiau tokiu mamu kaip tu butu smile.gif Ir pati viena su dviem vaikais, bet turi noro ir jegu dar viena vaikiuka priglausti. as nesiryzciau, ir taip visuomet save kaltinu, kad saviskiui per darbus mazai demesio skiriu unsure.gif Bet tu verta didziausios pagarbos smile.gif
Atsakyti
neisizeiskit niekas, cia as savo mazu pastebejimu pasidalinsiu.
Turi viena pazistama, kurio mama siuo metu globoja 4 vaikus. Savo vaikus jinai jau galima sakyti i gyvenima isleido ( 2 gyvena atskirai ir galima sakyti savo seimas turi sukure), jauniausias sunus dar studijuoja ir savaitgalius praleidzia pas mama.
Na taip, priezastys, paskatinusios ja taip pasielgti gal ir nera pacios kilniausios ( pagrindinemis butu galima pavadinti vienatves baime ir pinigus) ir kai as pasiziuriu i tuos vaikus, na nesakau, kad jiems geriau butu vaiku namuose, bet meiles ir tuose namuose jiems ne per daugiausia kliuna. Priziureti jie, pamaitinti, bet pries miega niekas pasakos nesaka ir nepabuciuoja... Nors nZn gal jinai taip ir su savo vaikais elgesi, vis tik juk yra tokie zmones, kurie nemoka savo jausmu parodyti.
Gal pasirodys sie mano zodzia kaip pilstymas is tuscio i kiaura... viena ka as noriu pasakyti... na nepasirode man ta moteris sektinas pavyzdys.
Atsakyti
Mamulia, turiu VTAT-e pažįstamų, manau, kad per AZ aš tau pirmadienį smulkiau parašysiu, duosiu koordinates, galėsi konsultuotis, kalbėtis, apsilankyti, pasitarti..
Galbūt bus lengviau "mąstyti" wink.gif
Atsakyti
QUOTE (Rasma @ 2004 04 24, 19:58)
Mamulia, turiu VTAT-e pažįstamų, manau, kad per AZ aš tau pirmadienį smulkiau parašysiu, duosiu koordinates, galėsi konsultuotis, kalbėtis, apsilankyti, pasitarti..
Galbūt bus lengviau "mąstyti" wink.gif

aciu tau labai wub.gif
Atsakyti
Gal kas zinote, ar galima paimti globoti kudiki iki 1 metu amziaus ir ar galima iseiti vaiko prieziuros atostogu, kad gauti 70 proc savo algos?
Ar tokiu atveju geriau isivaikinti?
Atsakyti
Istatymas nurodo savokas - mama, tetis arba asmuo faktiskai auginantis vaika. Manau, kad auginimo atostogu butu galima iseit
Atsakyti
Sveiki! Turiu klausimeli.... g.gif Mano vyras nori isivaikinti mano du vaikus is pirmos santuokos,gal kas buvo susidure su ta problema,kaip ir nuo ko viska pradeti? Ex sutikimo neduoda. Gal yra kokiu kitu budu,kaip galima ivaikinti be jo sutikimo?
SVARBI BET KOKIA NUOMONE!!!!!!
Atsakyti
Na, jei jau buves vyras rodo spyga
Ir duoti sutikimo neketina
Tai ner cia iseties jokios,
Net ponas dievas nepades.
Atsakyti
Kol jam neatimtos tokios teises arba jis nera mires - nu negalima gi kitaip g.gif
Atsakyti
Tam, kad pacios vyras galetu isivaikinti, pirmasis turi duoti sutikima, arba but mires, arba jam apribotos tevystes teises.
Apriboti teises yra be galo sunku
Atsakyti
Dabar ruošiuosi tekėti ir jei vyras dukrą norės įvaikint, kokių reikia dokumentų ir nuo ko pradėt? Ar galima sutvarkyt visą tai, būnant užsienyje, nes rugpjūčio mėn. visi ruošiamės išvykt.
Atsakyti