Įkraunama...
Įkraunama...

Kuo skiriasi laikinoji vaiko globa nuo įvaikinimo?

as gal labai naiviai paklausiu, bet kodel tu 2 vaikuciu tikram tevui taip norima atimti tevo teises ir atiduoti naujam teciui? ar nuo to naujas tetis labiau myles ir rupinsis? ir kas pasikeis, juk tetis bus vistiek tas tikrasis.

dabar isivaizduoju, kaip pasipila komentarai paie to tikro tecio bloguma. esu tikra kad tas tetis negeras, nesirupina, gal del to su juo ir issiskirta. bet vaikams tai jis vistiek tetis ir jie tai zinos, o jei slepti tai vistiek kazkada suzinos. bus baisi trauma.

kodel negalima palikti visko kaip yra?
jei su nauju teciu viskas ok, savitario supratimas,geri santykiai, tai kuo cia deti tie teisiniai dokumentai? ir kam ta teti, su kuriuo visgi 2 vaikai uzgyventi (tai ne akimirkos reikalas, kiek suprantu) tai isbraukti ir sunaikinti?
Atsakyti
o siaip uzejau ir skaitinejau, nes mes su vyru irgi pamastome apie ivaikinima. zinoma visa tai po to kai gims mazasis ir praeis kazkiek laiko.

bet dar iki nestu mo buvome nueje i vtat, na liepe atnesti kazkokias sveikatos pazymas ir rekomendacijas is darbovietes. tai mus kaip veju nupute is ten. absurdas. tai yra toks sudetingas zingsnis. man kazkaip atrodo, kad is pradziu reikia jau zinoti konkretu vaika, kad atsirastu tarpusavio kontaktas ir tuomet jau formintis popierius.

o dabar as darbe apsiskelbiu, kad imsiu vaika, parasykit man rekomendacija. o jei nepavyks, kazkas nesusiklostys? tai mano dirikas manes ir klausines: na kaip, jau atsivesi i kaledu baliu? kita vertus, ka jis gali pasakyti apie mane kaip apie mama? absurdas

man vtate paaiskino, jus pati parasykit ka norit ir duokit pasirasyt. tai gal sakau, jus pasirasykit, kam tas zaidimas?

nusiteiki rimtam zingsniui ir tikiesi rimto poziurio. kai paklausiau kokio amziaus geriau vaikinti, jei mano sunui 4 (tada buvo), atsakymas nezinau, as tik popierius tvarkau. o psichologas ar kokia grupe savipagalbos yra? kas galetu patart? atsakymas - nezinau, as ir kitus reiklaus tvarkau, situ tai mazai, kiek cia tu ivaikinimu per metus.

zodziu kazkoks marazmas. ko stebetis kad tiek vaiku auga vaiku namuos? o tv pompa daro, relaybe visai kitokia. ir su nomeda apie tai kalbejau.

man atrodo reikia eit is karto i vaiku/kudinkiu namus, veikti pagal situacija, o kiap jau pribrendes reikalaas imti vaika su visam, tada i vtat del tu popieruku kreiptis. tai viskas ka jie moka

o beje, VTAT - vaiko teisiu apsaugos tarnyba - nyku sad.gif
Atsakyti

Mielosios,nuolat paskaitinedama nutariau prisijungti ir as.
Esu dar labai naujoke.
Man labai gerai zinoma tema apie globa.Mielosios nereikia vaiku gaileti,o reikia jiems padeti ir myleti visa sirdimi nes tikra meile jie labai gerai jaucia ir atsilygina tuo paciu.
O globoti ar ivaikinti...na kodel is jo atimti pavarde ,varda.Tegul jis bent kazka turi savo ,As savo vaikam pasakoju kaip jie pas mane atsirado.
Sakau,pamaciau tave mazuti ,liudna,nusiminusi,apsiverkusi,ciupau i glebi isbuciavau,ismylavau prisiglaudziau svelniai ir parsiveziau nama,ar gerai padariau
Kad puola mano vaikai i glebi...Mamyte ar ten dar liko liudnu vaiku?Vaziuojam gal koks musu laukia.
Gal tas ir sudaro gyvenimo prasme ,kitaip supranti dziaugsma ir skausma.
O tie pinigeliai yra vaiku pinigai.Uz juos vaikus vezame igera mokykla,lanko treniruotes papildomas pamokas, ugdomi ju gabumai ir t. t.. ko vaikas negavo ankstyvoje vaikysteje,stengiames suteikti dabar.Juk vaiko ugdymas nuo mazu dienu duoda labai daug jo vystimuisi.
Atsakyti
biggrin.gif
QUOTE(ramute53 @ 2005 01 28, 22:08)
Mielosios,nuolat paskaitinedama nutariau prisijungti ir as.
Esu dar labai naujoke.
Man labai gerai zinoma tema apie globa.Mielosios nereikia vaiku gaileti,o reikia jiems padeti ir myleti visa sirdimi nes tikra meile jie labai gerai jaucia ir atsilygina tuo paciu.
O globoti ar ivaikinti...na kodel is jo atimti pavarde ,varda.Tegul jis bent kazka turi savo ,As savo vaikam pasakoju kaip jie pas mane atsirado.
Sakau,pamaciau tave mazuti ,liudna,nusiminusi,apsiverkusi,ciupau i glebi isbuciavau,ismylavau prisiglaudziau svelniai ir parsiveziau nama,ar gerai padariau
Kad puola mano vaikai i glebi...Mamyte ar ten dar liko liudnu vaiku?Vaziuojam gal koks musu laukia.
Gal tas ir sudaro gyvenimo prasme ,kitaip supranti dziaugsma ir skausma.
O tie pinigeliai yra vaiku pinigai.Uz juos vaikus vezame igera mokykla,lanko treniruotes papildomas pamokas, ugdomi ju gabumai ir t. t..                                                    ko vaikas negavo ankstyvoje vaikysteje,stengiames suteikti dabar.Juk vaiko ugdymas nuo mazu dienu duoda labai daug jo vystimuisi.

Atsakyti
Džiaugiuosi,kad pagaliau ir aš prisijungiau. Ir aš globoju vaikus, juos labai myliu, nes vaikai visas mano gyvenimas. Man sekasi gana gerai. Galiu duoti patarimus, nes turiu 16 metų patirti, o taip pat pasidalinti įspudžiais.
Atsakyti
Labai malonu ,Mama Regina,sutikti globeja,o dar su tokia patirtimi.
Būtų įdomu sužinoti,ar esate šeimyna ir ar turite šeimynos statusą.
Atsakyti
4u.gif Priimkit ir mane. Jei rimtai, tai pagaliau manau radusi ir aš mėgstamiausią,man aktualiausią temą. Mama Regina, neapleisk šios temos,labai prašau, parašyk apie tai ką tu darai. Mes, klaipėdietės, tiesa pakol kas trys, kaip kokios muškietininkės, lankomės globos namuose " Rytas". Smagu matyti, kaip užsimezga ir stiprėja individualūs ryšiai su vaikais.Man labai būtų svarbu, norėčiau kuo daugiau padaryti,kad dauguma vaikų globos namuose gyvenančių vaikų turėtų kad ir neatatinius globėjus, kad jie bendrautų su vaikais o po to daug gerų dalykų gaunasi savaime( kaip mums).Mus tieiog jau traukia ir nejučia jau bent į dvi savites kartą žygiuojam pas vaikus ir dalinamės dėmesiu ir meile ir papraščiausiai bendraujam.Nu smagu gi, k g.gif kaip kitus įtraukti.
Atsakyti
sad.gif Tai kur dingot ?
Atsakyti
Sveiki 4u.gif noreciau suzinoti ar jei globojamas vaikutis serga tai man duotu nedarbingumo lapeli g.gif ar ji duoda tik jei vaikas ivaikintas ar savo ?
Aciu
Atsakyti
QUOTE(bulia @ 2005 02 05, 17:09)
Sveiki  4u.gif noreciau suzinoti ar jei globojamas vaikutis serga tai man duotu nedarbingumo lapeli  g.gif ar ji duoda tik jei vaikas ivaikintas ar savo ?
Aciu


Tikrai duoda
Atsakyti
Gal kas nors galėtumėte pasakyti, kaip yra su kursais, norintiems įsivaikinti. Ar jie privalomi? Kazkur skaiciau, kad vyksta tik dukart per metus. Tai jei pataikysi dokumentus tvarkytis, kai jie ką tik praėję, teks mažiausiai pusę metų laukti.
Atsakyti
IR AŠ APIE TOKIUS GIRDĖJAU. Mes vaikinomes pereita vasara - tai nieko nereikėjo. Bet man atrodo, kad jie būna tik didžiuosiuose miestuose ar pan.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuika1: 10 vasario 2005 - 15:43