Įkraunama...
Įkraunama...

Karpos

Na va as pabandziau menesiniu krauju tepti 4u.gif ziuresim ar pavyks blush2.gif
Atsakyti
Kiek kartų jų turėjau, visada eidavau gydyti jų skystu azotu. Nėra malonu, bet efektyvu ir greičiau nei kokiomis nors kitomis gydomosiomis priemonėmis. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(dotiokyte @ 2007 11 16, 19:25)
Kiek kartų jų turėjau, visada eidavau gydyti jų skystu azotu. Nėra malonu, bet efektyvu ir greičiau nei kokiomis nors kitomis gydomosiomis priemonėmis. rolleyes.gif



Ir jos dingsta visam laikui?
Atsakyti
Tos, kurias pridegina - visam. Bet niekas negali garantuoti, kad neatsiras kitoje vietoje.

Ant ranku ir kitose kuno vietose azotu karpas isnaikina is pirmo-antro karto. O padu karpos tai bjaurios. Jas vis įminam vis gilyn, todel svarbu pries deginima ir kitoki gydyma jas ismirkyti ir "nuskobti" su pemza ar pan. Su padu karpom paprastai kovojama ilgiau. Kartais net iki metu ir ilgiau...
Atsakyti
O su tuo skystu azotu tai turbūt poliklinikoj.
Niekada negiredėjau g.gif

Man ant pado tai nepadeda jokie tepimai, nei su Duofimu, nei su ugniažolės ektraktu doh.gif Tos karpos kolkas netrukdo, bet rytoja jau gali trukdyti.
Atsakyti
Parašysiu,kaip prieš kokius 25 metus nusigydžiau tiesiog pilnai abi rankas ir pirštus apėjusias karpas.Beje,tai esu papasakojusi kokiems 5 žmonėms,visiems padėjo.Nukarpiau tas karpas aštriom manikiūrinėm žirklutėm,kad pasirodytų kraujo,tada išsitryniau visas rankas stambia druska,žiūrėjau,kad ant tų karpų būtinai pakliūtų,biškį graužė,bet trumpai.Paskui pasėdėjau taip kokią valandą prie televizoriaus,nusiploviau ir ...pamiršau.Po kokios savaitės kažkaip žiūriu-nėr nė vienos karpos!Ir iki šiandienos nėra.Paslaptis paprasta-druska-stipri dezinfekuojanti priemonė ,ji ir sunaikino tuos virusus.Draugė net nuo padų taip nugydė,tik ji ant druskos dar pleistrą lipino ir po namus vaikščiojo.Pabandykit,jei nesat didelės jautruolės.
Atsakyti
o kaip manote (ar zinote), ar ant lytiniu organu atsirandancios karputes yra susijusios su karpomis, atsirandanciomis ant pvz. ranku? Sakykim, jeigu as turiu karpu ant ranku, tai ar taip galiu uzkresti savo lytinius organus, ir ten ju "uzauginti"? Ar lytiniu organu karputes plinta tik lytiniu budu arba nuo gimimo?
Atsakyti
QUOTE(kisiukas @ 2007 11 26, 19:01)
Parašysiu,kaip prieš kokius 25 metus nusigydžiau tiesiog pilnai abi rankas ir pirštus apėjusias karpas.Beje,tai esu papasakojusi kokiems 5 žmonėms,visiems padėjo.Nukarpiau tas karpas aštriom manikiūrinėm žirklutėm,kad pasirodytų kraujo,tada išsitryniau visas rankas stambia druska,žiūrėjau,kad ant tų karpų būtinai pakliūtų,biškį graužė,bet trumpai.Paskui pasėdėjau taip kokią valandą prie televizoriaus,nusiploviau ir ...pamiršau.Po kokios savaitės kažkaip žiūriu-nėr nė vienos karpos!Ir iki šiandienos nėra.Paslaptis paprasta-druska-stipri dezinfekuojanti priemonė ,ji ir sunaikino tuos virusus.Draugė net nuo padų taip nugydė,tik ji ant druskos dar  pleistrą lipino ir po namus vaikščiojo.Pabandykit,jei nesat didelės jautruolės.



drinks_cheers.gif Saunu kad tau pavyko, reiktu pabandyti, bet labai bijau, kad skaudes doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kisiukas @ 2007 11 26, 19:01)
Parašysiu,kaip prieš kokius 25 metus nusigydžiau tiesiog pilnai abi rankas ir pirštus apėjusias karpas.Beje,tai esu papasakojusi kokiems 5 žmonėms,visiems padėjo.Nukarpiau tas karpas aštriom manikiūrinėm žirklutėm,kad pasirodytų kraujo,tada išsitryniau visas rankas stambia druska,žiūrėjau,kad ant tų karpų būtinai pakliūtų,biškį graužė,bet trumpai.Paskui pasėdėjau taip kokią valandą prie televizoriaus,nusiploviau ir ...pamiršau.Po kokios savaitės kažkaip žiūriu-nėr nė vienos karpos!Ir iki šiandienos nėra.Paslaptis paprasta-druska-stipri dezinfekuojanti priemonė ,ji ir sunaikino tuos virusus.Draugė net nuo padų taip nugydė,tik ji ant druskos dar  pleistrą lipino ir po namus vaikščiojo.Pabandykit,jei nesat didelės jautruolės.

dar viena neišbandyta priemonė, šiandien pat pradėsiu su druska gydyti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Betse @ 2007 11 27, 10:22)
dar viena neišbandyta priemonė, šiandien pat pradėsiu su druska gydyti  thumbup.gif



Ar bandei, labai grauze? 4u.gif
Atsakyti
Aš turėjau karpų ant padų-baseine užsikrėčiau..bet vienu metu tepiau gydytojus išprašytu tepalu padarytu universiteto vaistinėj...tik vat labai daug jo prisipirkau..2 savaites mirkydavau kojas..tada su pamza trindavau o poto užtepusi tepalo uždėdavai maistinę plėvelę užsimaudavau kojines ir į lova...nuo to tepalo pradeda luptis oda nuo padų ir pakankamai nemažai gali karpų nebelikti jei jos nėra giliai bet taip man tik kelios pranyko...o kitų taip ir neprisiruošiau nudenginti...dabar pažiūrėjau,kad ant padų nė vienos karpos!!!!!!Ą doh.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(*Paslaptis* @ 2007 11 28, 10:28)
Ar bandei, labai grauze?  4u.gif

Pabandžiau, tai tikrai nieko tokio, truputį paperštėjo ir viskas, labai tikiuosi kad padės. Pas mane ant pėdos, tai turbūt rezultatas nebus toks greitas, bet labai tikiuosi kad bus tongue.gif
Atsakyti