Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galima maudytis karštoje vonioje/ pirtyje?

Bent jau as net vonioje negaliu mirkti, nes po to buna labai silpna, tad tenkinuosi tik dusu smile.gif ....
Atsakyti
Dar negirdejau kad nestumo metu butu galima eiti i vonia???????????? blink.gif
Nei viena mano pazistama nejo i vonia nei karto ir tuo labiau i pirti...... g.gif
Mano daktare Martinkiene grieztai uzdraude eiti i vonia nei i karsta nei i silta,net po dusu maudytis tik po siltu....nors mano nestumas visiskai normalus, vaikelis sveikas ir viskas gerai smile.gif
As tikrai nenoreciau rizikuoti vaikelio sveikata del 20min malonumo..... blush2.gif
Atsakyti
aš gulėjau su pirmu, paguliu ir su antru, saikingai, ne per karštam vandeny ir viskas ok.
Atsakyti
Ir aš nieko blogo tame nematau, jei neštumas nekomplikuotas kodėl gi nepasilepinus šiltoj vonioj... Į nėštumo pabaigą man tieisog poreikis karštai voniai atsirado, nes labai nuimdavo kūno nuovargį. Leisdavausi karštą vandenį iki pusės vonios, kad pilvo neapsemt, būdavau atsiklaupus (kad pilvukas būt kuo aukščiau) ir kai kūnas priprasdavo, po truputį atsiguldavau visa. Nėštumo paskutiniam trimestre tokia vonia buvo bene didžiausias kūniškas malonumas kurį galėjau sau leist biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo goshke: 20 rugpjūčio 2008 - 11:35
As privengiu karstos vonios, o i pirti aplamai nebeinu, saunos taip pat vengiu blush2.gif
Ir su pirmagimiu tenkinausi tik duso teikiamais malonumais, ir dabar taip ax.gif
Atsakyti
As nesimaudau nei vonioje, nei dziakuzeje, nei pirtyje. tik duse. Norejau eiti i sporto kluba, paguleti sukurineje vonioje, paklausiau gyd. ji kategoriskai- ne. tik i baseina. tai neinu ir i vonia, nemalonu guleti vesioje vonioje. tada isvis neinu.
Atsakyti
sveikos, na man kai buvo paskutines nestumo dienos ir kaklelis jau 2cm atsidares buvo sako lysk po karstu dusu ir pilk ant nugaros tai esa skatina gimdyma, ir mirkau duse ilgai o kaip nepagimdziau taip nepagimdziau tik kai atejo terminas tada sunus nusprende pasirodyti, bet nestumo metu tai neguledavau vonioj ir ilgai po dusu nesikaitindavau o taip noredavosi pamirkti biggrin.gif
Atsakyti
aš nėštumo metu karštos vonios malonumų atsisakiau verysad.gif , juk svarbiausia mažojo žmogučio sveikata ir tikrai nenoriu pakenkti savo spindulėliui ax.gif
Atsakyti
Na su ta karšta vonia tai gana paprasta - žmogaus oda vandenyje neprakaituoja, taigi nereguliuoja ir kūno temperatūros (prakaitavimo metu kūnas vėsinamas). Dėl to ir pavojinga gulėti visiškai pasinėrus karštoje vonioje, tas pats kaip ir kad turėtum temperatūros. Vonia kurios temperatūra žemesnė nei žmogaus kūno temperatūra yra mažiau pavojinga, tas pats ir su dušu - kadangi dušinantis oda kontaktuoja su oru, perkaitimo pavojaus nelabai ir yra, na nebent jau pasidarius kaip pirty, kad oro drėgmė labai didelė.
Atsakyti
O man,akusere net rekomendavo karstoj vonioj paguleti,nugaros,paruosiamuju skausmams susvelninti...Paklausiau,o kiek karsta ta vonia gali buti...Tai pusiau juokais atsake:"na,ziurek,kad nenudegtum"
Atsakyti
as tai paguliu vonioj ...
o pereita savaite is pribuvejos Jurgos isgirdau, kad ir i pirti ji po baseino nestukes vedasi
aisku, viskas su saiku 4u.gif
Atsakyti
Klausiau gydytojo - jeigu nėštumas normalus, nei šilta vonia, nei pirtis nekenkia. Dešimt minučių pirtelėje galima pabūt. Kad aukšta temperatūra pakenktų kūdikiui, ji turi būti gana ilgą laiką. Aišku, geriausia pasikliauti savo gydytoju - jeigu sako ne, tai ir ne. Nes paskui sau gi neatleisi, jei kas netaip.
Aš karščio ir šiaip nemėgstu. Bet po šiltu dušu pastoviu ir į pirtelę trumpam užsuku.
Atsakyti