Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galima maudytis karštoje vonioje/ pirtyje?

mano drauge megeja bent kas antra diena pamirkt karstoj vonioj, vat ir persileidimas del to ivyko apie 8savaite. dabar vis neiseina pastot. sake, kad ziema nebandys net pastot, nes neistvers be karstos vonios doh.gif
o siaip pati karstesnej vonioj pagulejau 32sav nestumo metu, tai puse nakties skaudejo visa apacia, galvojau kad gal ii prieslaikinis gimdymas prasides unsure.gif daugiau taip nedariau, visada tik po dusu, ir isnesiojau iki termino pabaigos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(laurrencja @ 2008 10 14, 08:29)
mano drauge megeja bent kas antra diena pamirkt karstoj vonioj, vat ir persileidimas del to ivyko apie 8savaite. dabar vis neiseina pastot. sake, kad ziema nebandys net pastot, nes neistvers be karstos vonios doh.gif 

O gal ne vonia buvo persileidimo priezastis?Gal tik sutapimas?As tai pastojus,iprocio paguleti vonioje nemeciau,na ir sekmingai viskas smile.gif
Atsakyti
Man 28 savaites ir as bent karta per savaite paguliu siltoj (bet ne karstoj) vonioj apie 10min. Man tai labai padeda atsipalaiduot ir net nugaros skausma nuima thumbup.gif
Atsakyti
o vat as susigundžiau 30 savaite palįst po karštu dušu - ir tai išaukė priešlaikinio gimdymo grėsmę, ko pasekoje teko pora sav. pagulėt ligoninej doh.gif tai ir dabar pilvelis kietėja tolka tak blink.gif nežinau ar termino sulaukt pavyks doh.gif
Atsakyti
as tai labai megstu karsta vonia,bet dabar prisibijhau joje guleti,nes ir taip trumpeja gimdos kaklelis tai baisu kad galiu isnesioti ne iki galo wub.gif
Atsakyti
Nerizikavau ir nesimaudžiau, bet vistiek anksčiau laiko pagimdžiau biggrin.gif
Atsakyti
Nemėgėja esu mirkti karštoje vonioje, labiau patinka dušas, o pirtis išvis nepatinka schmoll.gif
Atsakyti
nelabai gerai pirtys ir karštos vonios.

žinau kad persileidimą susikelia panos taip darydamos unsure.gif
Atsakyti

gerai, kad uzklydau i sia tema. mums 12 sav. irgi megstu karstas vonias bet del mazylio tikrai atsisakysiu. nebent i drungna vandeniuka atsigulsiu-vonia patalpa silta-netureciau susalti.

QUOTE(VAIDAMA @ 2008 11 09, 12:20)
nelabai gerai pirtys ir karštos vonios.

žinau kad persileidimą susikelia panos taip darydamos unsure.gif

Atsakyti
Labai jau jūs čia kategoriškai... Jeigu karšta vonia taip kenktų - niekas abortų nesidarytų, eitų į karštą vonią pagulėt smile.gif
Kai jau įvyksta persileidimas, tai "prikabinti" tam priežastį visada nesunku. Tai karšta vonia, tai rankų kilnojimas, tai važiavimas dviračiu ar dar kas nors...
Atsakyti
nemanau kad karsta vonia tas pats kas vaziavimas dviraciu, cia realus faktas kad ne į naudą vaisiui. Ir NE VISADA sukelia persileidimą, o PADIDINA RIZIKĄ jam atsirasti. Jei mamos organizmas stiprus tai gal ir nieko baisaus, bet kam žaisti su ugnimi, man persileidimo pavojaus didinti nesinori, gana ir to kad šonus paskausta kartais g.gif
Atsakyti
Na tai jau tikrai,kam tokia rizika?Negalima nei i karsta vonia,nei i pirti,nei vasara saulej kaitintis nuo 11 iki 16val(kai saule karsciausia).Na nebent kazkam nusispjaut-persileis ar ne...Manau,kad del vaikucio situ dalyku galima ir atsisakyt tam laikui.
Atsakyti