Įkraunama...
Įkraunama...

Cheminis blakstienų dažymas

Kažkaip, kai buvau jaunesnė ir dar nepabandžiusi cheminio dažymo, labai bijojau, kad nudažius mano blakstienos nukris... lotuliukas.gif Mama ilgai įkalbinėjo, kol prisiverčiau nueiti... Tačiau tai netapo įpročiu - gal per didelė tinginė esu kiekvieną mėnesį eiti i saloną... g.gif O šiaip nepasidažiusi atrodau kaip be akių ar geriausiu atveju užsimiegojusi. Ir sau pačiai, ir aplinkiniams be tušo atrodau labai neįprastai. O dar ir antakiai vos matomi... Žodžiu, nesu prieš cheminį dažymą ir artimiausiu metu vėl ketinu eiti tamsini veido bruožų biggrin.gif
Atsakyti
Antakius einu pasidazyt,bet blakstienu kazkaip nenoriu...praverstu manau toms,kuriu ypatingai sviesios blakstienos,o jei siek tiek tamsesnes,tai tas chemisnis dazymas,manau nieko neduoda,galiu ir tusu karteli jas perbraukt ax.gif
Atsakyti
Sveikos, as jau 10 metu dazau chemiskai ir antakius ir blakstienas ir viskas tvarkoj, nei krenta nei ka. esu priversta dazyti, nes nuo prigimties esu sviesiaplauke. dazau kas 2-3 sav mazdaug smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zirzekle @ 2007 11 28, 20:11)
Sveikos, as jau 10 metu dazau chemiskai ir antakius ir blakstienas ir viskas tvarkoj, nei krenta nei ka. esu priversta dazyti, nes nuo prigimties esu sviesiaplauke. dazau kas 2-3 sav mazdaug smile.gif

O man idomu pasidare?tos,kurios dazote blakstienas,tai ar dar naudojat blakstienu tusa ar jums pakanka,kad blakstienos juodos ir tiek?...Nes tusas tai ir pailgina ir pastorina,ir patankina blakstienas 4u.gif Ar tiesiog chemini dazyma renkasi labiau naturalistes,kurios siaip kasdien nenaudoja kosmetikos?
Atsakyti
Vieną kartą dažiau blakstienas,bet daugiau gyvenime nedažysiu schmoll.gif akis graužė visą savaitę doh.gif jei ne tas graužimas matyt dažyčiau jas ir toliau cool.gif
Atsakyti
QUOTE(*leila* @ 2007 11 28, 22:23)
O man idomu pasidare?tos,kurios dazote blakstienas,tai ar dar naudojat blakstienu tusa ar jums pakanka,kad blakstienos juodos ir tiek?...Nes tusas tai ir pailgina ir pastorina,ir patankina blakstienas 4u.gif Ar tiesiog chemini dazyma renkasi labiau naturalistes,kurios siaip kasdien nenaudoja kosmetikos?

bent jau as tai vistiek dazau tusu, gaunasi ryskesnes blakstienos, aisku ir ilgesnes. manau kieno ir taip tamsios blakstienos tikrai neverta dar ir chemiskai dazyti. g.gif
Atsakyti
Namie dažausi tik antakius, o blakstienas anksčiau taip pat dažydavau, bet vėliau jų pagailo - užtenka tik antakių cheminiu dažytų bigsmile.gif
Atsakyti
Is tikruju tai tinka tik tom, kieno blakstienos sviesios, as irgi nematau skirtumo, tad lieka tik naudotis vandeniui atspariu tushu.
Atsakyti
Sakykite, gal zinote kur chemiskai dazo blakstienas Utenoje ar Ignalinoje?patarkite konkretu asmeni.... 4u.gif
Atsakyti
As dazydavau ir antakius ir blakstienas, nors jos pakankamai tamsios, bet ne juodos.....niekas man ten negrauzia, nieko neskauda biggrin.gif Visa savaite akiu nedazydavau, jos ir taip grazios budavo flirt.gif
Atsakyti
Dažau tik antakius - pastebėjau, kad blakstienas salone dažniau dažo sinjoros - gal tokia mada ax.gif
Atsakyti
Man tai visai grazu. Viena bendradarbe pastoviai chemiskai dazosi. Kazkada atejo i darba visai tokia be bruozu - antakiai ir blakstienos tokie ryzoki, o per pietu pertrauka nusidaze chemiskai - labai pasikeite zmogus, atrodo veidas atsirado. O kita dazosi tusu, tai blakstienos juodos apsivelusios, o antakiai ryzi plonyciai...Man toji, kur dazosi chemiskai graziau, naturaliau atrodo. Bet siaip jeigu zmogaus bruozai pakankamai ryskus uztenka tuso ir piestuko.
Atsakyti