Įkraunama...
Įkraunama...

Cheminis blakstienų dažymas

As tai pries, kazkaip gaila blakstienu
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2006 09 23, 15:24)
o tai pavadinimo nezinai, kokius butent parupino? g.gif


Pasiziurejau, kad Tana color. Tikrai geri, bet jau baigineju... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(svete @ 2006 09 24, 00:34)
Pasiziurejau, kad Tana color. Tikrai geri, bet jau baigineju... verysad.gif

o kur ju butu imanoma gauti? blush2.gif
Atsakyti
Begike, kokiam mieste gyveni? Reiketu paziureti kur buna prekes kirpykloms, visuose didesniuose miestuose turetu buti. Arba jei turi savo manikiuriste/antakiu/blakstienu dazytoja, tai jos paprasyk, gal uzsakytu? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(svete @ 2006 09 24, 19:29)
Begike, kokiam mieste gyveni? Reiketu paziureti kur buna prekes kirpykloms, visuose didesniuose miestuose turetu buti. Arba jei turi savo manikiuriste/antakiu/blakstienu dazytoja, tai jos paprasyk, gal uzsakytu? 4u.gif

vilniuje ax.gif reiks pasiziuret, tik kad nepamirst pavadinimo... g.gif blush2.gif
Atsakyti
pati dazausi antakius ir blakstienas nuo 12 metu ir tikrai niekas nepasidare, tik , aisku, reikia kartais palepinti balzamais.
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2007 01 05, 01:42)
pati dazausi antakius ir blakstienas nuo 12 metu ir tikrai niekas nepasidare, tik , aisku, reikia kartais palepinti balzamais.

o kokiais lepini? blush2.gif
Atsakyti
man kosmetologe taip pat parekomendavo nusidazyti blakstienas, bet kazkaip pabijojau. na bet paskaiciusi, kad dauguma patenkintu, nusprendziau ir as pabandyti 4u.gif
tikekimes viskas bus ciki piki bigsmile.gif
Atsakyti
Šiuo metu dažau tik antakius chemiškai thumbup.gif wub.gif , blakstienų kažkaip dar vis pagailiu blush2.gif
Atsakyti
Antakius tai praktiškai kiekvieną mėnesį dažau,nes tokie pošviesiai jie pas mane.
Blakstienas tai vasarą - kai maudytis dažniau tenka.
Atsakyti
man tas blakstienu cheminis dazymas nelabaj g.gif be to,kenkia,jos tampa labiau trapios,luzineja.Mano viena pazistama tajp nusidaiusi ,taj netgi labaj gailisi verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(milenna @ 2007 02 20, 23:32)
man tas blakstienu cheminis dazymas nelabaj  g.gif  be to,kenkia,jos tampa labiau trapios,luzineja.Mano viena pazistama tajp nusidaiusi ,taj netgi labaj gailisi  verysad.gif


as dazausi su Londa dazais ir jos kaip tik po dazymo lankscios, svelnios, blizgancios g.gif
Atsakyti