Įkraunama...
Įkraunama...

Kontaktiniai lęšiai

QUOTE(mexica @ 2008 06 27, 08:44)
Gal kam taip buvo? Padekit..

man buvo ne identiskai bet panasiai. nusipirkau karta super duper naujus silikoninius lesius ir kad pradejo grauzti, asaroti doh.gif nestipriai, taip kad isnesiojau net menesi nesuprasdama kas vyksta. paskui kazkur perskaiciau kad buna zmoniu alergisku silikonui ir nuejau pas gydytoja. dabar nesioju hidrogelio/silikono lesius, mano akys tokius toleruoja.
Atsakyti
O ar is Ciba Vision niekas nebandet?
As tokius turiu dabar
user posted image

Optikoj isgyre, kad pats geriausi, o man netinka kazkaip doh.gif Trys poros pakuotej, keisti kas menesi, gal kas zino tokius g.gif Mastau, gal ir tie Oasys netiks, anksciau nesiojau Night&day, buvo tvarkoj, bet vis norisi geresniu..
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2008 07 01, 11:34)
O ar is Ciba Vision niekas nebandet?
As tokius turiu dabar
user posted image

Optikoj isgyre, kad pats geriausi, o man netinka kazkaip doh.gif Trys poros pakuotej, keisti kas menesi, gal kas zino tokius g.gif Mastau, gal ir tie Oasys netiks, anksciau nesiojau Night&day, buvo tvarkoj, bet vis norisi geresniu..

O kur tu tokius pirkai Aqualens lesiukus??? Gal idek nuoroda, kur galeciau paziureti iki kokiu dioptriju ju yra 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Avietytė @ 2008 07 01, 10:52)
O kur tu tokius pirkai Aqualens lesiukus??? Gal idek nuoroda, kur galeciau paziureti iki kokiu dioptriju ju yra 4u.gif

As juos ne Lietuvoj pirkau...Ziurineju tos kompanijos lietuviska puslapi, tai ju LT lyg ir nera g.gif
http://www.lt.cibavi...ct_lenses.shtml
Atsakyti
mega_shok.gif
savo lęšių skystį palikau išvažiavusi, ir per vėlai apsižiūrėjau, dbr jau nebenusipirksiu, nebedirba unsure.gif pasiimt bent iki rytojaus galimybės tikrai neturiu. aš su lęšiais. ką daryt mega_shok.gif
Atsakyti
taigi,dėl tų Oasys,tai man bene vieninteliai per ilgą vartojimo stažą ir daugybę bandymų netiko schmoll.gif Net nežinau,kodėl juos taip giria,bet nuo jų akys kaip smėlio pripiltos doh.gif Dabar turiu focus color,po ilgų ieškojimų grįžau prie jų smile.gif
Atsakyti
Optometrijos centre akcija, pirkau night&day 1pora ir gavau 40lt nuolaida visai dezutei thumbup.gif dezute reikia nusipirkti per menesi
Atsakyti
QUOTE(Kaktuke @ 2008 07 04, 21:53)
Optometrijos centre akcija, pirkau night&day 1pora ir gavau 40lt nuolaida visai dezutei thumbup.gif  dezute reikia nusipirkti per menesi

Kokiai dezutei? g.gif Kiek kainavo pora? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2008 07 05, 11:33)
Kokiai dezutei? g.gif Kiek kainavo pora? 4u.gif

pora kainavo 59lt, o dezutej 3poros
Atsakyti
QUOTE(marlen @ 2008 07 01, 18:20)
taigi,dėl tų Oasys,tai man bene vieninteliai per ilgą vartojimo stažą ir daugybę bandymų netiko schmoll.gif Net nežinau,kodėl juos taip giria,bet nuo jų akys kaip smėlio pripiltos doh.gif Dabar turiu focus color,po ilgų ieškojimų grįžau prie jų smile.gif


Na va, o man atvirkščiai, Oasys vieninteliai lęšiai, nuo kurių akys nesidirgina, negraužia, neašaroja ir nedžiūsta..neapsigaubia migla ax.gif tokie ploni, lengvučiai, visai nesijaučia, neįsivaizduoju kaip anksčiau su focus galėjau būt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaktuke @ 2008 06 24, 20:25)
Erdenija, o kur cianeparduoda po viena lesi? g.gif  Man reikia skirtingu dioptriju ir perku po viena, nesvarbu kokios firmos.

Ach, dabar suprantu. doh.gif Mažeikiuos matyt negauna tiesioginių užsakymų ar kažkaip, tai jie viską atskirai užsakinėja, tai ir galima pirkt tik visą dėžutę. Na žodžiu makalynė. Ką darysi, išbuvau kelionėj be lęšių ir akinius gal buvau vieną kartą tik užsidėjus ir net atpratau nešiot. ax.gif
Atsakyti
O tuos Oasys galima per nakti pasilikti neisemus? g.gif Man tai cia labai svarbu, toli grazu ne kasdien, bet jei labai reikia...Ar vel Night&day imt g.gif
Atsakyti