Įkraunama...
Įkraunama...

Bėrimai įvairūs

as siulyciau pas odos gyd parodyt ax.gif nes tai gali buti ir dermatitas, bent tai panasu nes turi tokiu pozymiu smile.gif alergija jeigu nuo vieno produkto isbere o veliau mama pagalvoja nuo ko, ka suvalge greitai praeina, pati tai patyriau su dukra, o vat sunui niekaip, aisku kazkas alergizuoja kaip sako gyd bet tai dar ir kita priezastis yra doh.gif
Atsakyti
O sakykit kodel formuojasi tokie kaip inkstyriukai? g.gif Ant smakriuko pirmiausia atsirado, dabar ziuriu ir ant veiduko.. verysad.gif Anksciau valydavau su ramunelem kiekviena diena, dabar kazkur kas antra, tai gal todel? unsure.gif
Atsakyti
O kodėl atsiranda inkstiriukai ant smakriuko ir ant veiduko? g.gif Tokie mazyciai.Kokia tai gali buti prizastis?
Atsakyti
QUOTE(Saulė* @ 2008 10 13, 11:17)
O sakykit kodel formuojasi tokie kaip inkstyriukai? g.gif Ant smakriuko pirmiausia atsirado, dabar ziuriu ir ant veiduko.. verysad.gif Anksciau valydavau su ramunelem kiekviena diena, dabar kazkur kas antra, tai gal todel? unsure.gif


Pas mus buvo panašūs. Praėjo po kiek laiko savaime. Veidukas tai baisiai atrodė. Aš ir maniau, kad alergija. Galima su gydytoja oasikonsultuot, kad ramiau būtų. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulė* @ 2008 10 13, 13:30)
O kodėl atsiranda inkstiriukai ant smakriuko ir ant veiduko? g.gif Tokie mazyciai.Kokia tai gali buti prizastis?

Gali buti prakaitine, jeigu vaikucio veidukas daugiau prakaituoja. Mano atveju tai pasitvirtino (anksciau rasiau). Pabandykit patepti tepaliuku dziovinanciu. Mums padejo Sudocrem, poros kartu uzteko ir dingo spuogeliai.
Atsakyti
QUOTE(Margiriene @ 2008 10 12, 07:15)
Yra tokie, su baltom galvytem, ''kudykio'' spuogeliai, kurie savaime praeina. Galima su lakisiaus (zole vaistinej) uzpilu valyti,  greiciau susitvarko.

dekui uz atsakymus,visos nuraminot labai.jau praejo spuogeliai,tik vis barzda raudonais paberia matyt vis kazka netaip suvalgau doh.gif beje labai grazus vardas mangirdas thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(lora2006 @ 2008 10 13, 14:47)
Pas mus buvo panašūs. Praėjo po kiek laiko savaime. Veidukas tai baisiai atrodė. Aš ir maniau, kad alergija. Galima su gydytoja oasikonsultuot, kad ramiau būtų.  smile.gif

4u.gif
Atsakyti
Dukrytei irgi buvo atsiradę spuogiukų ant veiduko,tai gydytoja liepė užpilti juodos arbatos ir su ja valyti smile.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kas nors susidrėte su panašiu atveju:
9 mėn. dukrelei ant liežuviuko galo ir lupyčių atsirado baltos kaip apnašėlės, kaip puslelės - nemoku pavadinti. Temperatūros nėra, jai neskauda, nes valgo gerai, nesiskundžia.
Manau gal koks grybelis jai, nes viską čiulpia ką tik pasiekia, dantukai dygsta verysad.gif vešim pas gydytoją rytoj, bet gal kuo nors galėsiu jai padėti greičiau g.gif

esu visai pasimetusi, gal kas galite patarti?
Atsakyti
QUOTE(lilia @ 2008 11 04, 14:25)
Sveikos, gal kas nors susidrėte su panašiu atveju:
9 mėn. dukrelei ant liežuviuko galo ir lupyčių atsirado baltos kaip apnašėlės, kaip puslelės - nemoku pavadinti. Temperatūros nėra, jai neskauda, nes valgo gerai, nesiskundžia.
Manau gal koks grybelis jai, nes viską čiulpia ką tik pasiekia, dantukai dygsta  verysad.gif  vešim pas gydytoją rytoj, bet gal kuo nors galėsiu jai padėti greičiau  g.gif

esu visai pasimetusi, gal kas galite patarti?


Tikriausiai pienlige, nuo pienuko. Ar dar pati maitinat? Mano maziui taip nebuvo, bet gydytoja buvo perspejus, kad jei taip butu tai i silta vandenuka ipilti sodos ir merliuku (apie pirsta apvyniotu) pavalyti.
Atsakyti
QUOTE(Lusiukas @ 2008 11 04, 16:58)
Tikriausiai pienlige, nuo pienuko. Ar dar pati maitinat? Mano maziui taip nebuvo, bet gydytoja buvo perspejus, kad jei taip butu tai i silta vandenuka ipilti sodos ir merliuku (apie pirsta apvyniotu) pavalyti.


Pati nemaitinu, bet ko gero buvo kokia pienligė, nes kitą dieną jau viskas buvo ok, viskas dingo, pavaliau su sodos tirpaliuku
Lusiukas ačiū už atsakymą 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lilia: 07 lapkričio 2008 - 10:47
unsure.gif Sveikutes 4u.gif
Nutareme prisijungti prie jusu smile.gif Mus irgi pabere verysad.gif soniukus skruostuku,biski galvyte,kakliuka ir nugaytes pusej truputi zemniau kakliuko.Atrodo,kad nuo prakaito,atpilimu kiti,kad veidukas valosi g.gif kai kurie mazyciai raudoni su baltom galvutemis unsure.gif
Atsakyti