Įkraunama...
Įkraunama...

Išskyros

buvau as pas gydytoja, bet ji nieko beveik nepasake.Patikrino kraujo spaudima ir slapima uzpyle ant nestumo testo ir dar karta pasake kad as nescia ir pasib
aige visa apziura.... verysad.gif uz gero men.grisiu i lietuva atostogu, tai is kart leksiu pas gydytoja..bet ka daryti dabar??labai bijau kad nepakenktu mano mazyliui...mes su vyru taip jo laukiam...
Atsakyti
as manau, kad isskyros- normalu. Gine tai taip pat patvirtino
Atsakyti
Nestumo metu pagauseja isskyru, tai yra normalu, bet jei isskyros turi nemalonu kvapa, yra zalsvos spalvos, putotos ir pan, reikia susirupinti. Aisku pati gydytis nepradesi, bet gine turetu skirti medikamentu 4u.gif
Atsakyti
Pas mane ir iskyru padaugejo, bet kiek skaiciau knygose tai normalu nestumo metu, o gydytoja klausineja ar tos isskyros neitartinos ir tiek smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Šypsenėlė24 @ 2007 05 12, 11:04)
Pas mane taip pat padaugėjo tų baltų išskyrų, ir dabar žiūriu kuo  nestuke.gif  didesnis, tuo jų labiau daugėja, tai ydomu kas pabaigoj bus  blink.gif  Nes nelabai malonu, o ypač, kai dabar nebenaudoju įklotų  ax.gif

man dar iki mmm savaite o atsirado daug baltu isskyru,prausiantis pastebejau kad pilna makstyje tokios tirstos,esu turejusi grybeli tai kvapas buvo o cia bekvapes,nezinau ar esu nestuke.gif ,yra ir kitu pozymiu nestuke.gif ,bet is to didelio noro gal taip atrodo kad yra tie pozymiai g.gif
Atsakyti
sveikos,
man irgi daznokai buna isskyru, ir tokiu rusvu, ir tokiu tamsiau rudu - nestumo pradzioj nuo to skyre vaistu, nes buvo persileidimo tikimybe. bet va vakar ir siand ryte pabudau su lyg ir kraujo pilnu iklotuku - tai is pradziu supanikavau, bet kazkaip nusiraminau, ir vis svarstau ka daryt.. o mano gine tik rytoj dirba.. gal kam irgi taip buvo ir galit pasakyt ka daret? ax.gif
Papildyta:
beje - mano nestumas 16 savaiciu ax.gif
Atsakyti
o kokios yra normalios išskyros nėštumo metu? Pas mane tokios baltos skysto kefyro konsistencijos.
Galvoju ar tik ne grybelis, bet esmė tame, kad aš ką tik po 12 dienų polygynaxo kurso.
Atsakyti
QUOTE(Chloe @ 2007 07 03, 12:30)
o kokios yra normalios išskyros nėštumo metu? Pas mane tokios baltos skysto kefyro konsistencijos.
Galvoju ar tik ne grybelis, bet esmė tame, kad aš ką tik po 12 dienų polygynaxo kurso.

ir pas mane jos tokios pacios,ir as buvau del to sunerimus.klausiau gines.bet ji mane nuramino,nes normalu,kad nestumo metu ju pagauseja.ji jas pavadino ''nestuminem'' isskyrom.juolab kad ir tepinelis geras.tai ir nesijaudinu daugiau del to.svarbu,kad isskyros ne rusvos,ne kraujingos ir nera nemalonaus kvapo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*ziurkyte* @ 2004 12 07, 22:15)
norejau suzinoti jusu nuomone. jau gal kokia penkta diena pas mane yra atsirade labai dau isskyru, nespeju ikloteliu keisti, kaip slapia vaikstau. ar kuriai taip yra buve? gal cia i nestimo pabaiga apsivalo ten kas nors ar kaip. labai laukiu jusu pasisakymu.


nieko cia baisau , greiciausiai tau pasisali gleiviu kamstis ir tiek, man tas pat buvo tik kokias dvi dienas, tad buk rami ir nepergyvenk smile.gif lauk savo vaikiuko rami smile.gif
tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Kamelja @ 2005 04 10, 15:28)
Sveiki,
Esu 5 sav. nescia ir man kazkokios rusvos iskyros is maksties atsirado.Kas tai galetu buti? Pries pora dienu gydytoja dare ultragarsa tai ji turbut butu pamaciusi jei butu negimdinis nestumas..Ar kam nors taip buvo? verysad.gif

labas, man taip buvo nutike, kai buvau 20 sav. Paziurejo ultragarsu ir pasake, kad gresia prieslaikinis gimdymas, nes gimdos kaklelis sutrumpejes. BEt namie pagulejau 3 dienas nesikeldama is lovos, ir praejo.
Papildyta:
QUOTE(multti @ 2007 03 14, 14:39)
g.gif  Pas mane irgi kartas nuo karto padaugeja isskyru, bet ne tiek daug... Ir jos tirstos, baltos spalvos. Nesioju iklotukus, jokio diskomforto del tu isskyru nejauciu, jokio niezulio... Kiek skaitinejau, nestumo metu isskyros gali buti skystos, tirstos ar lipnios, tik svarbiausia jas stebeti, ir jej kas - skambinti gydytojaj. Sekmes kovojant su pienlige, mano drauge irgi kankinasi...  4u.gif

esu 32 sav. sian atsirado varskes isskyros ryte, veliau nusislapinus, sluostantis ant popieriaus ir ant iklotu yra baltos lipnios isskyros. ar tai jau kazkas blogai?
bukit geros, parasykit, nes labai pergyvent pradejau..
P.S. pries kelias dienas gyd.eme tepineli, tai sake, kad itaria pienlige. Ar siandienos lipnios bespalves isskyros gali but su tuo susije?
Atsakyti
QUOTE(simulka @ 2007 07 20, 19:31)
labas, man taip buvo nutike, kai buvau 20 sav. Paziurejo ultragarsu ir pasake, kad gresia prieslaikinis gimdymas, nes gimdos kaklelis sutrumpejes. BEt namie pagulejau 3 dienas nesikeldama is lovos, ir praejo.
Papildyta:

esu 32 sav. sian atsirado varskes isskyros ryte, veliau nusislapinus, sluostantis ant popieriaus ir ant iklotu yra baltos lipnios isskyros. ar tai jau kazkas blogai?
bukit geros, parasykit, nes labai pergyvent pradejau..
P.S. pries kelias dienas gyd.eme tepineli, tai sake, kad itaria pienlige. Ar siandienos lipnios bespalves isskyros gali but su tuo susije?


pagal mane cia tikrai nieko baisaus, man irgi taip buvo tai daktare sake kad taip nestumo metu buna, aplamai man kazkur nuo 20sav ir iki galo labai daug visokiu isskiru buvo, bet tikrai nieko rimto nebuvo, ir varskes tipo irgi buvo, bet nedaug 4u.gif
Atsakyti
Tai kazkoks paprastas grybelis, kuri galima ir nestumo metu pasigauti. Skiriamos geltonos apvalios zvakutes su receptu. Nueikit pas ginekologe! Kasmet pasigaunu is kazkur, bet ir issigydau. Nieko baisaus tik paciai diskomfortas. O zvakutes ir nesciosioms pritaikytos!
Atsakyti