Įkraunama...
Įkraunama...

Išskyros

Man 12 sav. pradzia, kaip ir visom buvo daugiau balksvu isskyru, o dabar pasirode kazkokios neaiskios, panasiai kaip per vaisingas dienas budavo, tasios, tik ne skaidrios, ir nedaug ju. KAs cia per dalykas, kam taip buvo, labai neramu...O pas dakt. tik po savaites...
Atsakyti
O aš negaliu suprasti kokios čia išskyros prasidėjo. Dažniausiai atsiranda kai pasišlapinu. Toks jausmas, kad ne iki galo, nes atsistojus nuo unitazo, dar išteka apie šaukštą balto skaidraus skysčio. Anksčiau galvojau, kad ne iki galo pasišlapinau, o gimda užspaudė likutį, kuris išteka tik atsistojus. Bet po to pažiūrėjau, kad tas vandenukas yra baltas. Tai dabar net nežinau ką galvoti. Pasikartoja 1 -2 kart per dieną.
Ar čia ir yra tos pagausėjusios išskyros? Bet kad permirksta kelnaites ir iškart reikia keisti jas...

Ar kam nors dar taip buvo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chloe: 22 spalio 2007 - 13:22
mano irgi panasi situacija. blush2.gif lapkricio pradzioj einu pas gydytoja reiks pasiklaust kame cia reikalas g.gif
Atsakyti
man visa nestuma tepinelis geras buvo. 37saviskyros kaip vaskes, persti,niestitikru tikriausia pienlige...o TEPINELIS VISVIENA GERAS!!!!! tai vasestadieni padare tepinelio tyrima (kuris nieko nerode), o treciadieni man nubego vandenys...matyt ta zaraza visviena pragrauze.
Atsakyti
O pas mane ir si ir praeita nestuma labai gausios isskyros ir tepinelyje leukocitu daugiau istisai ir nepadeda jokios zvakutes.Per praeita nestuma tepinelis nuo 30 sav jau geras buvo g.gif
Atsakyti
Isskyros ir pas mane pagausejusios, kelnaites reikia daznai keisti, tik nezinau ar taip turetu buti... Teks pasiklausti gines smile.gif
Atsakyti
tai jau tikrai daug tu isskyru pas mane atsirado jau nuo antros nestumo puses. kartais net pagalvoju, kad vandenys teka ax.gif siaip gyd sake, kad jei labai trukdo, yra kazkokios zvakutes, kurios sumazina isskyru kieki. bet yra ir didelis pliusas kai daug isskyru - mylintis malonumas tikrai didesnis rolleyes.gif
Atsakyti
jei tik isskyros gausios kvapo labai stipraus nera tai manau labai pergyventi nereikia, bet jei yra kvapas, tai gali pradet susitraukineti gimda ir isaukti gimdyma, man buvo taip pirmo nest, metu visa laika kankino ta zaraza jokios zvakutes nepadejo o kai prasidejo susitraukineti gimda net tabletes teko pagerti, o siaip jau kai 36sav, zvakuciu negalima nes galit pagimdyt nuo ju man taip buvo, reikia imti paseli ir auginti bakterija kad gimdymo metu pritaikyti gydyma ir apsaugoti maziuka
Atsakyti
pas mane ta pati beda...daug bekvapiu bespalviu isskyru...pradejau naudoti kasdienius iklotus,nes kelnaites kiaurai slapios... g.gif
Atsakyti
Va, ir man tas pats. Tepinukas nieko nerodo, o išskyrų doh.gif Gines klausiau, ta sako- na, tepinukas jau prieš dvi sav darytas, gal dabar kas atsirado... Bet tai man pojūtis koks buvo prieš dvi sav, tokspat ir dabar. Žodžiu, neaišku, kas čia vyksta.
Atsakyti
Mano nėštumas eina į pabaigą, bet iki šiol nesuprantu kokios išskyros yra normalios ir kokios ne. Pasirodo tokios baltos, skystos visai kaip pienas, kvapo išvis nėra, tai suvartoju EcoVag kapsulių kursą, o jį pabaigus po kelių dienų vėl atsiranda.

Kelnaites reikia keisti 3 kartus per dieną, nes nuolat šlapia. Įklotų nenaudoju, nes bijau dar baisesnio grybelio. O ir gydytoja tepinėlio neima, išvis nebuvo ginekologinės apžiūros nuo 2 mėn.
Atsakyti
QUOTE(Chloe @ 2007 12 04, 12:25)
Mano nėštumas eina į pabaigą, bet iki šiol nesuprantu kokios išskyros yra normalios ir kokios ne. Pasirodo tokios baltos, skystos visai kaip pienas, kvapo išvis nėra, tai suvartoju EcoVag kapsulių kursą, o jį pabaigus po kelių dienų vėl atsiranda.

Kelnaites reikia keisti 3 kartus per dieną, nes nuolat šlapia. Įklotų nenaudoju, nes bijau dar baisesnio grybelio. O ir gydytoja tepinėlio neima, išvis nebuvo ginekologinės apžiūros nuo 2 mėn.

man prieš kelias dienas po baseino atsirado kaip tu rašei po šlapinimosi būtent skaidrios lyg....gal baltos....suvartojau 1 žvakutę kažkokią, sako tyrimas geras viskas čiki vadinasi tai norma, tiesa po žvakutės tai tikrai baltos buvo - gal čia kad žvakutė balta. vadinasi tokios išskyros -normalu.
Atsakyti