Įkraunama...
Įkraunama...

Rentgenas nėštumo metu

atsirado pas mane kažkoks neaiškumas žandikaulyje. na dantys pas mane labai prasti, ir gali būti infekcija prie bet kurio danties... be rentgeno visiškai niekas neaišku verysad.gif įkalbėjo mane dantistas darytis skaitmeninį rentgeną, dozė mažesnė nei įprasto, sako.
ar esat kas daresi rentgeną nėštumo metu?
Atsakyti

 ! 
SAN - labai prašom prieš atidarant temą bent jau peržvelgt esančius forumo temos puslapius - visada galima rasti tokią jau atidarytą . Moderatorė
Atsakyti
4u.gif Visada is pradziu tikrinu ar nera mane dominancios temos smile.gif
Kai paskelbiau sia tema daugiau kaip pries pusantru metu, neradau anksciau atidarytos ax.gif
Atsakyti


Nuraminot mane,mamytes.Man dare stuburo rentgeno nuotrauka.Nestumo testas rode tik viena juostele,nors menesines velavo jau 5 dienas... (Specialiai dariausi testa,kad galeciau darytis rentgena).Pasirodo,jau buvau pastojusi.Iki siol kilo visokiu minciu-ar galejau pakenkt mazyliui.Bet is jusu komentaru supratau,kad jei buciau pakenkusi-tai jau butu ivykes persileidimas.Ar gerai jus supratau?.. g.gif Parasykit,jei klystu... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(san @ 2007 03 20, 09:49)
atsirado pas mane kažkoks neaiškumas žandikaulyje. na dantys pas mane labai prasti, ir gali būti infekcija prie bet kurio danties... be rentgeno visiškai niekas neaišku verysad.gif įkalbėjo mane dantistas darytis skaitmeninį rentgeną, dozė mažesnė nei įprasto, sako.
ar esat kas daresi rentgeną nėštumo metu?


Sveikutes visas, kurios diskutuojat ir dalinates savo patirtimi. As visiska naujoke jusu tarpe, bet turiu nemaza nerima ir noreciau pasidalinti su jumis. Gal patarsite, ar bent jau paguosite, o gal kuri turi tokios pacios patirties. unsure.gif As laukiuosi jau 10 sav. lyg viskas gerai, bent mane taip ramina gydytoja. Bet kai pastojau buvau pakliuvusi i avarija (aisku, dar tada nezinojau, kad esu nestuke.gif ). Is kart po avarijos buvau nuvezta i ligonine del sono skausmo ir ten man padare dubens kaulu ir stuburo rengena. Pasirode, kad niekas neluzo ir isleido namo. Viskas ivyko 2007-04-27d, o 2007-04-30d pasidariusi testa suzinojau, kad nestuke.gif Dabar visa laika kankinuosi, galvodama ar nepakenke rengenas mazyliui verysad.gif Gal kuri turite panasios patirties, gal galit ka patarti?
Atsakyti
Na, mano patirtis nekokia ... Man magnetini rezonansa stuburo juosmenines dalies dare kovo 13 diena, ir as pastojau po pusantro menesio, t.y. balandzio pabaigoj. ir ka ... Man ivyko persileidimas del nesivystancio nestumo. Kai pasakiau gydytojai, kad dariausi, ji sake isvis tokio dalyko jaunoms, o ypatingai negimdziusioms, nerekomenduotu. kadangi apsvitinimas toks didelis, kad jis islieka puse ir daugiau metu ... Taigi tyrimas buvo darytas dar nepastojus, o greiciausiai jau pakenke mano busimam mazyliui
Atsakyti
QUOTE(jurgitat @ 2007 06 18, 11:07)
Na, mano patirtis nekokia ... Man magnetini rezonansa stuburo juosmenines dalies dare kovo 13 diena, ir as pastojau po pusantro menesio, t.y. balandzio pabaigoj. ir ka ... Man ivyko persileidimas del nesivystancio nestumo. Kai pasakiau gydytojai, kad dariausi, ji sake isvis tokio dalyko jaunoms, o ypatingai negimdziusioms, nerekomenduotu. kadangi apsvitinimas toks didelis, kad jis islieka puse ir daugiau metu ... Taigi tyrimas buvo darytas dar nepastojus, o greiciausiai jau pakenke mano busimam mazyliui


Labai uzjauciu. Laikykis console.gif
Atsakyti
Kiek as zinau, tai magnetini rezonansa daro tik tada, kai tyrimui ir ligu nustatymui nauda gali but didesne uz to rezonanso kenksminguma. nelabai aiskiai gal parasiau. Vienu zodziu, brudas geras. O del paprasto rentgeno tai jau rase anksciau moteraites. jei mazdaug iki 2 savaiotes- tai arba persileidi, arba auga toliau ir nieko nepakenkia vaikeliui. As dariausi stuburo apatines dalies rentgena kai buvau pastojusi gal kokios 6 dienos, skaiciuojant nuo ovuliacijos, o jei nuo menesiniu- tai jau 3 savaites butu. Bet nieko, kol kas vaikelis vystosi normaliai, aciu Dievui, jau 22 savaites, ir tikiuosi, kad viskas bus OK.
Atsakyti
Sveikos busimos ir esamos mamytes,

gal kuri galite pasidalinti savo patirtimi del nestumo metu daryto rentgeno. Gal yra vienodo likimo mamyciu kaip ir as... Man nestumo pradzioje, kai dar nezinojau,kad esu nestuke.gif buvo padarytas rentgenas. Dabar labai nerimauju del vaikelio, gal galit ka patarti, ar pasidalinti savo patirtimi...
Atsakyti
QUOTE(grusia @ 2007 11 03, 17:02)
Sveikos busimos ir esamos mamytes,

gal kuri galite pasidalinti savo patirtimi del nestumo metu daryto rentgeno. Gal yra vienodo likimo mamyciu kaip ir as... Man nestumo pradzioje, kai dar nezinojau,kad esu  nestuke.gif  buvo padarytas rentgenas. Dabar labai nerimauju del vaikelio, gal galit ka patarti, ar pasidalinti savo patirtimi...



Man neseniai ranka skilo, tai gydytojas (Belgijoje) rentgeno nedare, istyre ultragarsu (jis nekenkia, tas pats, kaip leliuka ziuri), ypatingai pabreze, kad pirmus 3 men nelabai... schmoll.gif Bet, manau, kad tu neturetum labai pergyventi, daug ko busimos mamytes padaro nezinodamos, kad laukiasi ir vaikiukai sveiki auga. Bet pasakyk savo ginekologei, cia ji turetu ivertinti rizika ir padaryti reikiamus tyrimus. Sekmes! 4u.gif
Atsakyti
susimaišiau..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo off topic: 06 lapkričio 2007 - 18:00
Man irgi dare kojos rengena kokiu 4 men nestume. Uzdejo ten tokia prijuoste ir dar pagalveles, kad lialiukui kuo maziau kliutu. Nu bet kazkaip jau lengva ranka Šiauliu priemimo gydytojas nusiunte rengeno. Bet labai skaudejo, tai dariausi, nesupratau kas dedasi tai kojai. Paskui nerado jokio luzio, tai tas gydytojas nusiunte pas priemimo terapeuta. Nu va tas tai visai kitoks zmogus buvo - ir maloniai pakalbejo, paaiskino, kad vaistu jokiu man dabar negali pasiulyti isskyrus paracetamoli nuo skausmo ir salta kompresa. Zodziu, buciau zinojusi, buciau iskart pas ji pati nuejus. O tas primemimo chirurgas, tai kazkoks labai jau negydytojiskas - nei kalbejo su manim, tik paklause ar buvau pasinarinus ir viskas, daugiau viskas be zodziu. Tikrai stebina toks kai kuriu gydytoju atsakomybes uz nestukes kratymasis verysad.gif
Atsakyti