Įkraunama...
Įkraunama...

Antivirusinės programos

Apklausa: Antivirusinės programos, kuri geriausia? (102 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Rikis 99 Execom

Pasilikau programele prie kurios jau buvau pripratusi, Ad-aware . smile.gif .Aciu uz pagalba,nes pati tai kompuose nei bum ,bum, blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Visi spy detecteriai ar doktorai ar ad-awares yra skirti kovoti su JAU ESANCIA problema. Reik daryti taip, kad problema neatsirastu, tada nereikes su ja ir kovoti. Jau kelis kart minejau - firewall'as ir geras browseris - Mozila arba naujiausias IE. Ir neatsiras jokiu problemu - neilis jokie spajai ar dar kas nors.
Neturiu jokiu ad-awariu, antivirusas isjungtas - tikrina tik pasta. Ir neturiu jokiu problemu.
Atsakyti
QUOTE(Valiera @ 2005 11 23, 10:23)
Neturiu jokiu ad-awariu, antivirusas isjungtas - tikrina tik pasta. Ir neturiu jokiu problemu.


O tu atjunk ir firewall, bus tas pats - problemu neturėsi (kurį laiką).
Atsakyti
Nelabai supratau prie ko cia. Nu tu teisus, bet kas is to? Nelabai supratau.
As tik norejau pasakyt, kad firewallas ir geras browseris ( nu jau desimta karta kartoju ) uzdaro kelia visokiems shudams ( atsiprasau ) pakliuti i jusu kompa ( savaime aisku 100 procentines apsaugos nebus, nes tokios buti negali ).
Visos kitos programeles tik gaudo parazitus ( o daznai net ir nepagauna, arba pagauna, bet neisvalo ), bet neuzdaro kelio i jusu kompa. Gali 100 ad-awariu susiinstaliuot, bet jei naudosi IE3 nu tai ten tiek visko prilys...
Atsakyti
QUOTE(Valiera @ 2005 11 23, 18:17)
As tik norejau pasakyt, kad firewallas ir geras browseris ( nu jau desimta karta kartoju ) uzdaro kelia visokiems shudams ( atsiprasau ) pakliuti i jusu kompa ( savaime aisku 100 procentines apsaugos nebus, nes tokios buti negali ).


Taigi taigi.. Ir veltui gi tie Microsoft programuotojai stengiasi kurdami updeitus, kadangi turim naujausią gerą versiją ir per jas virusai neina (aš čia apie security bugs). Beje, ar žinai, kad artimiausiu metu pasirodys IE7, o Windows ugniasienė nėra tobula.. doh.gif Nesistebiu, kai kolegos keikiasi dėl visokių vartotojų veiksmų, kurie ir sukelia po to daugybę problemų.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zuiqis @ 2005 11 23, 21:50)
Taigi taigi.. Ir veltui gi tie Microsoft programuotojai stengiasi kurdami updeitus, kadangi turim naujausią gerą versiją ir per jas virusai neina (aš čia apie security bugs). Beje, ar žinai, kad artimiausiu metu pasirodys IE7, o Windows ugniasienė nėra tobula..  doh.gif  Nesistebiu, kai kolegos keikiasi dėl visokių vartotojų veiksmų, kurie ir sukelia po to daugybę problemų..  biggrin.gif


Taip windows ugniasienė ne stebuklas... Zonealarm naudokit arba Outpost firewall - daug patikimiau bus.
Atsakyti
QUOTE(Valiera @ 2005 11 23, 17:17)
Nelabai supratau prie ko cia. Nu tu teisus, bet kas is to? Nelabai supratau.


Aiškinu:
jei esi "samovaras", tai jokių ugniasienių, antivirusų etc. tau išvis nereikia, tik vietą užima ir resursus ryja. Bet jei esi "čainikas", tai geriau orientuotis ne į visokias erezijas, o į šventą trejybę: OS updeitai, antivirusas ir ugniasienė, kitaip vieną gražią dieną gali apturėti visokių netikėtumų.
Usio...

Atsakyti
http://www.laborunio....php?storyid=70

Tuo adresu yra trumpa lietuviška vartotojo Ad-Aware instrukcija, parašyta suprantamai ir paprastai. Prieinama pradedančiam vartotojui, net paveiksliukai yra. thumbup.gif

Ten pat ir paklausti galima, bet tam reikia registruotis.
Atsakyti
http://www.laborunio....php?storyid=54

Dar viena paprasta instrukcija apie antivirusą+firewall'ą F-Secure.

Pats produktas čia:
F-Secure AntiVirus Client Security v6.01
_http://www197.fixdown.com/dwpfavc5-2005-11-08.rar

F-Secure[1].Anti-Virus.Client.Security.v6.01.11441.Keymaker.Only-AGAiN
.http://www.crackzplanet.com/get_81214_F-Secure.Anti-Virus.Client.Security.v6.01.11441_crack.html
Atsakyti
Man F-Secure nepatinka sad.gif daugiau nei kitos isbandytos programos naudoja resursu, tad karts nuo karto ypac uzstabdo darba
Atsakyti
QUOTE(jpg @ 2005 11 26, 14:14)
Man F-Secure nepatinka  sad.gif daugiau nei kitos isbandytos programos naudoja resursu, tad karts nuo karto ypac uzstabdo darba


Tiesą sakant, F-Secure kartais būna jautri kitų rezidentinių programų atžvilgiu, gal kažką ir stabdo, bet jei atmintis neperkrauta, tai dirba normaliai. Žinoma, ne kartu su kitom ugniasienėm ir ne kartu su kitais antivirusais. Kokią versiją bandei ir kiek tau rodo RAM'o sunaudojimo?
Atsakyti
O aš turiu eksponentinį bit defenderio versiją, bet vos įsijungiu netą, tuoj atsiranda kažkoks ravenue langas, kuris siūlo pasitikrinti kompą.Čia virusas ar verta pabandyti?
Atsakyti