Įkraunama...
Įkraunama...

Ar greitai bėga laikas?

Visi metai jau pralėkė, bet taip greitai, dar tap neseniai mažulytis buvo, o dabar jau po namus neina pagauti wub.gif
Atsakyti
netas zodis kaip greitai bega doh.gif
Atsakyti
Ech bėga skrieja tas laikas biggrin.gif Atrodo neseniai tik pilvelį apsigabinus vaikčiojau, skaičiavau dukrytės dienelės, mėnesius... o štai jau visa damutė - už kelių savaičių 2 metukai, o mamytei laikas grįžti į darbelį. rolleyes.gif
Atsakyti
Su pirmu vaiku laikas ėjo laaabai lėtai, o su antru tiesiog skrieja šviesos greičiu biggrin.gif
Atsakyti
Su pirmu vaiku laikas bėgo, su dviem - lekia biggrin.gif
Atsakyti
Man tie metai ziauriai greit prabego smile.gif
Atsakyti
lb greitai prabego laikas. lyg ir katik pagimdziau, o jis jau laksto. lyg ir katik pradejo vaikscioti,o jau tapo lb savarankiskas. iki metuku laikas prabego greitai, o nuo metuku dar greiciau.
Atsakyti
eina sau nespėju pamatyt, čia rytas čia vakaras, ir taip lekia mėnesiai
Atsakyti
Tai jau tikrai, kad greitai, nespesiu apsidairyt, o jau metai bus thumbup.gif
Atsakyti
Laikas ne eina, o tiesiog bėga. Dabar mano mazyliui 5 men., tai stengiuosi kuo dažniau prisiglausti ir apkabinti - juk vaikai labai greitai paauga.
Atsakyti
Oj, maniskiui beveik 7men., bet man laikas kol kas slenka, nes maniskis sunkus vaikas, blogai miega, zirzia, neramus, sunkiai uzmigdyt eina, nuolat ant ranku, nei minutes laisvos net issimaudyt ramiai ner, kosmaras tiesiog, pati be miego, nuvargus ziauriai, laukiu nesulaukiu kai taps truputi ramesnis nors.
Atsakyti
Laikas skrieja tiesiog, pirmi trys mėnesiukai dingo kaip pirštais spragtelėjus biggrin.gif
Atsakyti