Įkraunama...
Įkraunama...

Valgiaraštis IV

QUOTE(Zivilka @ 2007 04 03, 13:21)
na kiekiai tikrai dideli, bet as kazkaip nepratus taip gaminti, jei jau grietines desu, jokiu budu sviesto nedeciau, troskintuve juk laselio aliejaus pakanka. is viso keiciu grietine jogurtu. nu aisku riebalas priduoda skonio


jep, tiesa sakai, viska zinau kadangi tai buva pirmas kartas kaip ta patiekala
gaminau tai galesiu ji pakoreguot, nes skanu tai labai, o man yra svarbu nes jo
suvalgius as mesos jau nebenorejau, o mano visos vakarienes tik su mesa biggrin.gif
taigi mano vakarikstis:
pusryciai: dripsniai+pienas+sumustinis+arbata ~ 300
priespieciai: kava+1 sausainis~150
pietus: brokoliai kepti dziuvesiuose~400
pavakariai: 3in1~80
vakariene: darzoviu trioskinis baltame padaze+3favliai su karamele
dar veliau ragavau plona riekel ausu ir liezuvio vyniotinio, arbata~500
apie 1500kcal taip manau
Atsakyti
QUOTE(chocollate @ 2007 04 03, 19:45)
Meskute Nida o jei taip i mano valgiarascius pazvelgus ar jie normalus kaloriju atzvilgiu

QUOTE(smike @ 2007 04 04, 07:54)
Meškute Nida, surašiau viską kiek įmanoma tiksliau, būk dlaugas, paskaičiuok dar ir šį kartą.  4u.gif  ax.gif

QUOTE(sparow @ 2007 04 04, 08:50)
bandysiu kažkiek laiko rašyti kalorijas, kol įsikirsiu, ką valgyt " pavojinga" tongue.gif rašysiu pagal rastą lentelę ar ant pakuočių esančius duomenis. kadangi be patirties toje sferoje, prašom taisyti.

Žiūrau, meškute_Nida, gausi kokius tai įkainius po truputį nusistatyt už papildomą vargą smile.gif
O mano mityba kažkokia ne tokia, numečiau savo užrašinę kažkur, tai sunku dabar ir prisiminti... Bet pasitaisysiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(chocollate @ 2007 04 03, 18:45)
Meskute Nida o jei taip i mano valgiarascius pazvelgus ar jie normalus kaloriju atzvilgiu,

Be kepto karpio- maždaug 1400 kcal. Keptas karpis turi maždaug 160 kcal/100g, o kiek yra 4 gabaluose ir dar uodegoj- nenutuokiu. Kai karpio visai negaminu, tai ir iš savo patirties negaliu pasakyti... ax.gif

QUOTE(bubu @ 2007 04 03, 22:25)
Norėjau dar paklaust gal kuri žinot kiek kcal turi jūros kopūstai? 

Marinuoti turi 35 kcal

QUOTE(smike @ 2007 04 04, 06:54)
Meškute Nida, surašiau viską kiek įmanoma tiksliau, būk dlaugas, paskaičiuok dar ir šį kartą.  4u.gif  ax.gif

2200 kcal

QUOTE(sparow @ 2007 04 04, 07:50)
silkės filiukas 50 gr, -80

Tik šita vieta užkliuvo- marinuota silkė turi apie 170 kcal, su aliejumi- 250 kcal mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(meškutė_Nida @ 2007 04 04, 11:21)
Tik šita vieta užkliuvo- marinuota silkė turi apie 170 kcal, su aliejumi- 250 kcal mirksiukas.gif

tai silkes 50 gramu tevalge, uztai 80 iraparase
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2007 04 04, 09:38)
tai silkes 50 gramu tevalge, uztai 80 iraparase

Pažiūrėk atidžiau- ar nurodyta, kokio tipo silkės filė buvo? Parašiau kaloringumą ateičiai.
Atsakyti
QUOTE(meškutė_Nida @ 2007 04 04, 11:55)
Pažiūrėk atidžiau- ar nurodyta, kokio tipo silkės filė buvo? Parašiau kaloringumą ateičiai.

nurodyt nenurode, gal skaiciuodama tai ivertino.
bet kokiu atvejug eri patarimai aukso verti thumbup.gif
Atsakyti
Mano vakardiena
pusr: kava su 1 ašc (40 ) + activia jogurtas (125 )
piet: 1 kiausinis (70) + 100 g bulviu (83 ) + 100g žirneliu (66 ) + 1ašmajonezo (40 ) + 50 g agurko ( 7 )
pavak : tas pats kas ir per pietus
vakar : 0,5 l alaus (250 ) + naminis kotletas (250 ) + mazas gabalelis dziovintos zuvies (100 ) gal

1279 cal

Atsakyti
Sugalvojau dabar parašyti, kad nekiltų noras dar ko užkąsti doh.gif
Šiandienos:
Pusryčiai : 2 virti kiaušiniai 170 kcal.
stiklinė sulčių 30kcal.
Pietūs : Jūros kopūstai su daržovėmis ir aliejumi (na nežinau ar tiek jau mažai ten Meškute, nes aliejaus tai nepagailėta bigsmile.gif ) tai duodu kokį 150 kcal. unsure.gif
Pavakariai : 2 maži "Danonki" jogurtukai 140 kcal.
3 skiltelės balto šokolado "princas" 150 kcal. blush2.gif
1,5 sausainio 60 kcal.
Vakarienė : 150g. liesos varškės 148,5 kcal.
4 šaukšteliai slyvų, obuolių uogienės 200 kcal.
Viso : 1048,5 kcal. 4u.gif
Mergaitės, kaip manot nenusiskaičiuoju ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(bubu @ 2007 04 04, 17:26)
1. stiklinė sulčių 30kcal.
2. 3 skiltelės balto šokolado "princas"  150 kcal.  blush2.gif
3. 1,5 sausainio 60 kcal.
4. Viso : 1048,5 kcal. 4u.gif

1. Nebent gėrei pomidorų sultis. Visos kitos, kiek žinau, turi apie 50 kcal/100g

2. "Langelis" šokolado turi 35-40 kcal

3. Kvadratinis sausainis (na, tipo, "Gaidelis") turi 50 kcal

4. Bubu, neišprotėk- mažaaaaaai kcal unsure.gif

Mano gėdinga šiandiena blush2.gif
Pusryčiai: 4 skystai virti kiaušiniai, 50g grūdėtos duonos (445 kcal)
Priešpiečiai: kava su pienu, 50g perteptų vafliukų (270)
Pietūs: jautienos kukulis, 100g makaronų, 50g marin. burokėlių (380)
Pavakariai: porcija ledų (220)
Vakarienė: 3 višt. blauzdelės, agurkas (230)
Atsakyti
[quote=meškutė_Nida,2007 04 04, 18:51]
1. Nebent gėrei pomidorų sultis. Visos kitos, kiek žinau, turi apie 50 kcal/100g

2. "Langelis" šokolado turi 35-40 kcal

3. Kvadratinis sausainis (na, tipo, "Gaidelis") turi 50 kcal

4. Bubu, neišprotėk- mažaaaaaai kcal unsure.gif

Sultys tai kažkokios keistos lenkiškos, taip buvo parašyta biggrin.gif blush2.gif gerai, reik pasitaisyt iš tikrųjų valgiaraštį, ačiū ax.gif
Atsakyti
kazko nematau ten nieko gedingo MN g.gif

mano rytdienos valgiarastis toks pat kaip siadienos,tik sukeisiu kai ka vietom,vakariene su pavakariais,ir kruopas kitas valgysiu 4u.gif
pastebejau,kad kose valgyt paskutini valgyy visai nieko,vakare lomkes tiap neprasideda
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gvidaa: 04 balandžio 2007 - 19:38
Oi... Pamačiau "rezultatus" ir vos nenukritau nuo kėdės- 2200 kcal... blink.gif Ai, gal aš geriau jau nesigilinsiu kas kiek ko turi, o tai plaukai šiaušiasi... doh.gif

ŠIANDIENINIS (maištas kalorijų skaičiavimui biggrin.gif )

Pusryčiai: Gardėsio Premium duonelė su trupučiu sviesto, labai mažai sūrio ir obuoliuku (čia ant sumuštinio vietoje pomidoro- tikrai tikrai, man bezbožnai skanu! mirksiukas.gif )
Priešpiečiai: Activia su figomis (didžiausio kaloražo, bet viena skaniausių... ax.gif), kapučinas iš miltelių
Pietūs: samtis tokių nekūdų barščių su grietine, pusė riekutės juodos duonos, pusė silkės (marinuoto) filiuko, 1 VŠ aliejuje su pom. pad. keptų svogūnų, bulvių kažkiek (na gal kokios 2, sunku įvertinti nes valgykloje jos tokios sumaitotos doh.gif ), 2 sezamo krekeriukai (po 13 kcal kiekvienas)
Einant iš darbo Meller saldainis su Praline įdaru (naujovė kažkokia)
Pavakariai: didelis obuolys
Vakarienė: Kūda žuvies lazanija, 3 mini griliažai (visi trys kaip vienas griliažinis saldainis šokolade), butelis... naminės giros. ax.gif
Naktipiečiai: 9 vynuogės, nekaupinas 1 AŠ medaus prie arbatos.

Meškute, ačiū už pagalbą skaičiuojant kalorijas. 4u.gif Dabar bent įsivaizduosiu kiek realiai suvalgau... tongue.gif
Atsakyti