Įkraunama...
Įkraunama...

Valgiaraštis IV

meskute nida, tu taip saziningai skaiciuoji kalorijas, dazniausiai nevirsyji normu, o svoris vis tiek nekrenta.
man tai nekrenta, kadangi per daug sugriesiju
Atsakyti
QUOTE(JABLYNKST @ 2007 05 23, 19:50)
atsiprasau gal ir uz kvaila klausima, bet cia sojos kalorijos paruostos ar neparuostuos nes visos dezutej yra tik 80 gramu, o simte gramu yra 339kcal., tai nezinau kaip cia dabar skaiciuot g.gif

aš sojas perku ne dėžutėj, o maišelyje, vadinasi sojų dribsniai, o ruošimas tu dribsnių labai paprastas, sumaišai norimą kiekį sojos su jgurtu ar kefyru ir valgai. o ten pas mane paskaičiuota atskirai soja ir jogurtas atskirai. o tam maišelyje yra 170g sojos dribsnių. tu turbūt kalbi ne paie dribsnius , o apie kepsnelius. ir sojos dribsniuose na bent kaip ant maišelio rašo 100g yra 447kcal.
Papildyta:
[quote=meškutė_Nida,2007 05 24, 11:07]
Tai tu juos grynus valgai? unsure.gif
taip aš juos valgau grynus, nes jie yra dribsniai ir labai skanu, pabandykite pamatysite kaip skanu su jogurtu. thumbup.gif ir labai sotu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(braske24 @ 2007 05 24, 12:13)

taip aš juos valgau grynus, nes jie yra dribsniai ir labai skanu, pabandykite pamatysite kaip skanu su jogurtu. thumbup.gif ir labai sotu thumbup.gif

Mes nesusišnekam- aš žinau, kas yra sojų dribsniai. Bet valgyti juos vienus (t.y., sausus, be jokių priedų)- tai yra viena, o valgyti su pienu, jogurtu, kefyru ir t.t.- visai kas kita. Ypač, skaičiuojančiai kcal.

Zivilka- man svoris krenta. Lėtai ir užtikrintai cool.gif
Atsakyti
QUOTE(meškutė_Nida @ 2007 05 24, 14:23)

Zivilka- man svoris krenta. Lėtai ir užtikrintai cool.gif

tada ir man krenta drinks_cheers.gif
Atsakyti
O aš merginos suabejojau savo svarstyklių tikslumu g.gif . Vakar grįžus po darbo užlipau rodė 74,5 kg, šiandien ryte atsikėlus, atlikus visus gamtinius reikalus, užlipu o gi jos rodo 77kg blink.gif
Tai nejau gi aš per vakarą suvalgiau ir išgėriau 2,5 kg doh.gif nesamonė schmoll.gif
Atsakyti
O ko taip dažnai ant tų svarstyklių lipti g.gif kartą per savaitę max, juk svoris dar kinta ir nuo ciklo priklausomai g.gif Taip galima sau priklausomybę nuo svarstyklių įvaryt doh.gif Geriausia rezultatas matosi, kai matuoji svorį ir apimtis kas 2 savaites ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Stiuardese @ 2007 05 24, 14:31)
O ko taip dažnai ant tų svarstyklių lipti  g.gif  kartą per savaitę max, juk svoris dar kinta ir nuo ciklo priklausomai  g.gif  Taip galima sau priklausomybę nuo svarstyklių įvaryt  doh.gif  Geriausia rezultatas matosi, kai matuoji svorį ir apimtis kas 2 savaites ax.gif


Ania g.gif tada paslėpsiu svarstykles kokiai savaitei, kad net noras nekiltu užlipti lotuliukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitulka @ 2007 05 24, 15:35)
Ania  g.gif  tada paslėpsiu svarstykles kokiai savaitei, kad net noras nekiltu užlipti  lotuliukas.gif  mirksiukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif Nu gali neslėpt, bet ir nesisvert, tuo pačiu ir valią ugdysi lotuliukas.gif Pvz. man 2 kg į vieną ar į kitą pusę - aš net dėmesio nekreipiu, beprasmiška doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Stiuardese @ 2007 05 24, 16:31)
O ko taip dažnai ant tų svarstyklių lipti  g.gif  kartą per savaitę max, juk svoris dar kinta ir nuo ciklo priklausomai  g.gif  Taip galima sau priklausomybę nuo svarstyklių įvaryt  doh.gif  Geriausia rezultatas matosi, kai matuoji svorį ir apimtis kas 2 savaites ax.gif

GRYNA TIESA
Atsakyti
[quote=meškutė_Nida,2007 05 24, 13:23]
Mes nesusišnekam- aš žinau, kas yra sojų dribsniai. Bet valgyti juos vienus (t.y., sausus, be jokių priedų)- tai yra viena, o valgyti su pienu, jogurtu, kefyru ir t.t.- visai kas kita. Ypač, skaičiuojančiai kcal.

tikrai mes nesusišnekam, aš nesakiau,kad juos vienus valgau, aš tik sakiau, kad atskirai kalorijas susikaičiuoju, t.y. pvz 80g sojos ir 250g kefyro o po to viska susimaišau ir valgau. o tai ka soja netinka valgyti kai skaičiuoji kcal?
Atsakyti
Pusryčiai: jogurtas (100)
Priešpiečiai: obuolys (100)
Pietūs: du lietiniai su varške, grietinė (600)
Pavakariai: šokoladinis saldainis (60)
Vakarienė: ajerų duona, varškės sūris, sviestas, arbata (350)
Vėlyva vakarienė (ką tik): silkė su daržovėmis, duona (300)

Iš viso: 1510kcal.
Atsakyti
Vakardiena:

Pusryčiai:v+c+m, 3 VŠ avižinės košės (160)
Priešpiečiai: kivis ir obuolys (120)
Pietūs: 120 gr. krabo, pusė virto kiaušinio,100 gr. vynuoginių pomidorų (170); 20 gr. jaunimo mišinio (120)
Pavakariai: 30 gr talerių ir puodelis kefyro (250)
Vėlyva vakarienė (21 val): 70 gr. močiutės duonos (155) ir 240 gr agurkų ridikėlių salotų su trupučiu 12% grietinės (65); b. kava (40), riekutė fermentinio sūrio (90) ir 50 gr vanilinių ledų (80)

1250

Šiandieninis
Pusryčiai: v+c+m (30); 250 gr lieso kefyro ir 1VŠ sėlenų (110)
Priešpiečiai: 2 obuoliai (120)
Pietūs:0,5 l kefyro ( 260)
Pavakariai: 1 obuolys (60)
Vakarienė: 250 lieso kefyro su šaukštu sėlenų (110)
Naktipiečiai: mažas obuolys (40)
730 Čia toks planas g.gif
Atsakyti