Įkraunama...
Įkraunama...

Kokių dovanų laukia Supermamos?

QUOTE(lipnuske @ 2012 12 11, 00:29)
is MB tikiuosi gauti arba sushi, arba grazias kelnaites arba koki sidabrini papuosala...pasufleravau, ko noriu, tai ziuresim ar sureaguos biggrin.gif

negaliu nepaklaust blush2.gif

Sushi tai čia kas? tas sushi valgomas mastau.gif ar kas nors kitka blush2.gif
Atsakyti
Aš tai jau savo vyrui konkrečiai pasakiau, kad man kažką į virtuvę padovanotų. tai arba įrankių, arba ekologiškų maisto produktų smile.gif) pas mus salimais "la pasta d'oro" italiski maisto produkteliai parsidavineja, tai gales visa deze parnesti smile.gif)
Atsakyti
Mes su suzadetiniu nusprendeme viens kitam kvepalus padovanoti,gal ir nuobodoka,taciau praktiskas dalykas smile.gif , o fotosesija butu nerealu,as ir sakiau,kad reiktu tokia sau pasidovanoti,bet tai darysime po nauju metu,galbut valentino dienos proga smile.gif
Atsakyti
Tikiuosi šiais metais gauti naują laikrodį bigsmile.gif blush2.gif
Atsakyti
Noriu labai paprastos dovanos, puodeliu kapucino kavai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2012 12 12, 18:59)
negaliu nepaklaust  blush2.gif

Sushi tai čia kas? tas sushi valgomas mastau.gif  ar kas nors kitka  blush2.gif

taip, tas valgomas biggrin.gif tiksliau kupona sushiui...as ji dievinu, todel butu puiki dovana:)
Atsakyti
dvasinės ramybės...
Atsakyti
QUOTE(lipnuske @ 2012 12 14, 10:40)
taip, tas valgomas biggrin.gif  tiksliau kupona sushiui...as ji dievinu, todel butu puiki dovana:)

Aaa aišku biggrin.gif buvo bais įdomu blush2.gif
Atsakyti
Man tai kažkaip viskas patinka, tai net neturiu vienos konkrečios dovanos kurios labai norėčiau:)) noriu auskariuku, rankų kremo ar šiaip įvairių kremų (pvz.: kūno ir pan), dar visai norėčiau kavos kokios idomesnio skonio, galbūt žurnalo prenumeratos:) na žodžiu man tinka ir patinka visos dovanos, jei tik jos dovanotos su meile:)
Atsakyti
Buvo labai įdomu paskaityti, ko mamos nori Kalėdoms smile.gif
Pati tiek galvojau apie visų dovanas, tiek ruošiausi, kad nuoširdžiai sutrikau, išgirdusi klausimą, ko aš norėčiau... Pora dienų sukau galvą, neš šiaip jau, tai mėgstu save pasilepint ir jei ko reikia - nusiperku pati blush2.gif
Galvoju, kad norėčiau chalato, arba piniginės, žiedelio kokio gražaus, arba pakabuko ant kaklo... Rankinės naujos visada noriu smile.gif Lygintuvo naujo jau labai reikėtų ax.gif
Tik blogiausia, kad esu gan išranki, tai labiau norisi tokius dalykus išsirinkti pačiai blush2.gif
Tiktų ir mielos smulkmenėlės - rankų darbo muilai, žvakės kvapnios, sausainiai, saldainiai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Borri: 15 gruodžio 2012 - 19:26
hm...noreciau rankines ( esu nusiziurejus ) , kvepalu ( senieji baiges ) ir auskaru ...
sau pagailiu ... tai gal kaledu senis mane išgirs bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uogakr: 15 gruodžio 2012 - 20:33
O aš norėčiau auksinių auskariukų ar trumpos grandinėlės, Oliverio knygų, naujo šalmo, didelės tašės sporto inventoriui, naujo telefono, aktyvių pramogų, gal kokio rankų kremuko ar natūralių kūno sviestukų. Ir motociklo ax.gif
Atsakyti